320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Maybe you should use swastika next time?

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Tervitused Kuivastu praamilt. Sain just telefoni otsa Võru staadioni ja seal on asi üle vaadatud, otsitud - lippu ei ole.

      Ehk siis, pojad - nagu selle põdramunni-Borja blogis ühe lipuga pildi all (kus lipp veel Tamma tribüünil rippus) kirjas oli: RIP. Ilmselt on lipp kas samamoodi ära põletatud nagu venkude puhul või muul moel rüvetatud - või siis põdrangusse sõjasaagina kaasa võetud.

      Lipu kui sellise teema võime sellega lukku panna. Kuradi kahju, hingepõhjast kahju. Ja seda enam teeb see asi viha.

      Mida edasi teeme? Kellelgi ideid? Asja lihtsalt sordiini alla lükata ja ära unustada... Sisemus mässab selle vastu.

      jargmiseks soome manguks sama sugune ainult oma 50korda suurem ja all soome keelne kiri:"lippu mäletate"

      Kommentaar


        Tegemist on ilmselt mingi Soomes elava tiblaga (mitte segi ajada venelasega), kelle eesmärk on kahe vennasrahva fännide vahele sappi provotseerida. Mis on tema motiivid ja kas ta on üks osa suurest masinavärgist või üksiküritaja, see jääb juba igaühe enda fantaasiale läbinärimiseks.

        Mis teha? Mida ikka varguse puhul teha. Lipu omanik esitab avalduse varguse kohta. Meie anname materjalid üle ja IP abil tehakse troppide nimed kindlaks. Kas sellest midagit suurt karistamist ka järgneb on iseasi, aga niisama seda jätta on halb mõte. Juba selle pärast, et see okas jääks aastateks meie vahele ja seda me sellele Putini kutsikale juba ei kingi! Politseile tuleb selgeks teha, et tegemist on väga hella rahvusvahelise teemaga ja kui nad kavatsevad asja riiulile tolmu koguma panna, nagu nad teevad enamike teiste vargustega, siis lähevad keevaverelised fännid endast välja ja hakkavad valimatult linna peal liikuivaid soomlasi ahistama. Abiks oleks nüüd asja kohta ka paar artiklikest ka üllitada. See aitab ka kaasa asja lahenduseni jõudmiseni.

        Ühtlasi tuleb teha koostööd ka soome fänniorganisatsiooniga, kes peaks parema läbisaamise nimel andma igakülgset tuge, et asi lahenduse leiaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Tegemist on ilmselt mingi Soomes elava tiblaga (mitte segi ajada venelasega), kelle eesmärk on kahe vennasrahva fännide vahele sappi provotseerida. Mis on tema motiivid ja kas ta on üks osa suurest masinavärgist või üksiküritaja, see jääb juba igaühe enda fantaasiale läbinärimiseks.

          Mis teha? Mida ikka varguse puhul teha. Lipu omanik esitab avalduse varguse kohta. Meie anname materjalid üle ja IP abil tehakse troppide nimed kindlaks. Kas sellest midagit suurt karistamist ka järgneb on iseasi, aga niisama seda jätta on halb mõte. Juba selle pärast, et see okas jääks aastateks meie vahele ja seda me sellele Putini kutsikale juba ei kingi! Politseile tuleb selgeks teha, et tegemist on väga hella rahvusvahelise teemaga ja kui nad kavatsevad asja riiulile tolmu koguma panna, nagu nad teevad enamike teiste vargustega, siis lähevad keevaverelised fännid endast välja ja hakkavad valimatult linna peal liikuivaid soomlasi ahistama. Abiks oleks nüüd asja kohta ka paar artiklikest ka üllitada. See aitab ka kaasa asja lahenduseni jõudmiseni.

          Ühtlasi tuleb teha koostööd ka soome fänniorganisatsiooniga, kes peaks parema läbisaamise nimel andma igakülgset tuge, et asi lahenduse leiaks.

          Jeebus! Soomlasi ahistama? Hold your horses, eksju!

          Mina arvan, et tegu on just nimelt Soome riigis integreerunud-üleskasvanud tiblakutsikaga, kes on omaks võtnud Soome kombed ja tavad, aga ei jaga Soome-Eesti vendlust, kuna see asi käib vere kaudu. Soome jaoks peaaegu et patrioot, aga muus osas tibla. Tõestus sellest, et integratsioon töötab. See muidugi ei vabanda seda, et ta aju Putleri demagoogiast läbi kepitud on ja ta ise jobu. Politsei osas ütles Markofkin oma osa ära, asjal pole kaalu, et kuhugi süüdimõistva, meid rahuldava otsuseni, jõuaks. Seega meie siinoleku rebu võiks olla meie nutikus, elik selle edeva tibla isiku visuaalne kindlakstegemine pressifotodelt ja selle info jõudumööda edasitöötlemine. Lisaks sellele võiks tuleviku tarbeks asjad selgeks rääkida Soome jalgpallihaigla vastega, elik järgmisteks kordadeks võiks Soome-Eesti kohtumised olla rohkem südamlikumad ja mõistvamad. Aitäheadööd! (Ja no offence Myrgel)
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            kas te tahate öelda, et vargusest ega ükskõik millisest väärteost ei ole kunagi mõtet politseisse teatada, sest tõenäosus, et asi võtab positiivsema pöörde, on väike? mehed, rohkem usku politseisse, minu arust on väga masendav, et nii arvate. kas usaldus on kadunud seetõttu, et ainuke kokkupuude politseiga on siis kui trahvi saite? või ei ole tõesti kunagi politseilt abi saanud? sorry, seekord ei saa teist aru, tahaks ju näha seda lippu edaspidigi staadionil.

            Kommentaar


              Jah, huvitab politseid mingi rotti pandud lipp...ACAB

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Jah, huvitab politseid mingi rotti pandud lipp...ACAB
                oled sa politsei, et seda ütled?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  sorry, seekord ei saa teist aru, tahaks ju näha seda lippu edaspidigi staadionil.
                  Khm, usk politseisse ei ole praegu teema. Usun, et keskmine jalkafännil on pigem head kokkupuuted (NB! Eesti) politseiga. Isegi olen erinevatel usalduspollidel neid ikka maksimumilähedase hindega hinnanud.

                  Praegu käib jutt ühest RIP (loe: tiblade poolt ilmselt rüvetatud) lipust, millest meil on paganama kahju. See lipp ei ripu edaspidi staadionil, see lipp on kuskil tuhakänkraks põlenuna teeserval, selle looga pole politseil palju peale hakata. Neil on tegemist niigi.
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    Aifo, ma arvan, et Myrks viitas selle sommide ahistamise jutuga pigem sellele, et selline kaart tuleb välja käia, et asjaga üldse keegi tegeleda viitsiks. Noh, nagu meie meditsiinisüsteemis - kui palavikus sonivale lapsele kiirabi ei tule, siis tuleb öelda, et kaotab teadvust ja hingamisraskused on.

                    Aga. Ei, politseid siia asjasse segada (eriti nüüd, nädal hiljem), ei ole lihtsalt mitte mingit mõtet. Dnb, ütled, et see on masendav, et nii arvame. Ei ole, see on reaalne elu. Mingi selline kaasus on sellega tegeleva politseiniku jaoks okas perses, sest samal ajal, kui tema toksib higi valades pöördumist Soome politseile, kolgib tal akna taga Marfa, kes räuskab, et miks tema datšast ära varastatud muruniiduk ja sinised meestetrussikud number 67 on ikka leidmata; lisaks peksab talle jalaga perse tema ülemus, kes saab jalaga perse oma ülemuse käest, kes käis just prefekti juures vaibal jne jne jne.

                    Ma olen politseilt abi saanud küll, aga ainult tänu sellele, et olen ühendunud naise sõbranna mehega, kes politseis töötab. Ja tema käest kuuldud lood ja kirjeldused on just nimelt refereering sellest, mida ülevalpool kirjutasin.

                    Ma olen setitanud seda mõtet siin nii ja naapidi ja jõudnud osalt samale järeldusele, mis Aif - tuleks ühenduda SMJK konstruktiivsema osaga, kirjutada see asi lahti kogu oma nõmeduses ja vastuolulisuses ja rõhuda just nimelt sellele, et need nende endi rindadel soojendatud sitaussid on need, kes pasandavad laias kaares ja süüdimatult nende enamuse mainele. Ja Soome fännid EI OLE ju Boris Rundqvistid, me teame seda ju! Ei usu, et SMJK huvides peaks olema, et nende kuvand üle lahe ongi pilt sitastest sotsialistinärudest, kelle jaoks Eesti ei ole muud, kui kärbunud natsiurgas. Aga selle nimel Borja tõhusalt vaeva näeb. Lugege Futisforumit - tüüpidel oli nädalaid enne Tartusse sõitu internetist üles otsitud pikk uurimustöö Tauno Rahnust ja Tartu skinnidest ja elav arutelu käis sel teemal. Ehk siis need sitatorujupid tulid siia ühe mõttega ja see mõte ei olnud mitte oma koondisele kaasa elada - mida otsiti, seda ka leiti. Rahnu neile ette ei jäänud, aga tänuväärne vihaobjekt keldi ristiga lipu näol sattus siiski ette - ja edasine on ajalugu. Nagu üks neist pettunult hiljem foorumis ohkas - ei näinudki ühtki skinni Tartus, tuss lugu küll...

                    See lipp on käinud aastaid eri staadionitel üle Euroopa ja siiani pole mitte faking ükski natsi-inin tulnud selle pihta. Fakk, sama loogika järgi ma võiks võtta Soome riigilipu, sellelt sinise risti ja tõsta selle kõrvale Ku Klux Klani torbikuga türbli põlevat risti käes hoidmas: kae perset, sommidel on KKK lipu peal, täitsa persses! Sama jaburana meenub ainult iirlaste ulg, kui nägid põhjaiirlaste anaalpoleeringu järel Tallinnas piltidel sinist Suurbritannia stiilis lippu - oh te estodest pisivitud, tulete meid, IIRLASI mõnitama GBR lipuga!!! Inimesed ei süvene, inimesed on lollid - ja tulemus on tulemus on tulemus.

                    Kui SMJK-ga rääkimisest asja ei saa, siis ma võtan kätte ja kirjutan Hesarisse loo, raisk. Aga ma usun SMJK mõistusega inimeste sisse.

                    Kas kirjutame ingliskeeli või aitab keegi selle kirja neile ülelahekeelde tõlkida?

                    Kommentaar


                      Lugege Futisforumit - tüüpidel oli nädalaid enne Tartusse sõitu internetist üles otsitud pikk uurimustöö
                      Kus kohas see teema oli - vaatasin seal ringi siis kui see liputeema kerkis ja ka nüüd aga seda ei leidnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Kus kohas see teema oli - vaatasin seal ringi siis kui see liputeema kerkis ja ka nüüd aga seda ei leidnud.
                        mis teemat sa otsid? Balti turniiri teema on siin http://futisforum2.org/index.php?topic=133827.325

                        Aga seal foorumis keegi eestlaste kaitseks välja ei astund või midagi nende "varaste" kohta ei öelnud. Kas nad ei oska inglise keelt või ei ole foorum/teema piisavalt populaarne. Või tõesti Soome jalgpallikoondise fännid/uuem põlvkond ei tunneta enam eestlaste-soomlaste vahel sidet. Ma usun, et kui teema oleks vastupidine, eestlane oleks Soomes nii teinud, siis meie foorumis oleks asi vähe teistsugust vastukaja tekitand.
                        üks ot uudis ka Massilööming eestlaste ja soomlaste vahel: käiku läksid rusikad, pudelid ja kivid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Kus kohas see teema oli - vaatasin seal ringi siis kui see liputeema kerkis ja ka nüüd aga seda ei leidnud.
                          Bortsaa varmasti vituttaa, että Tartto on nykyisin Viron nazi-skinien pääpaikka.
                          http://rahvusarhiiv.ra.ee/public/TUNA/Artiklid_Biblio/MikkorMarika_Tartu_skinheadid_TUNA2003_4.pdf


                          Hmm... Mõned postitused on sealt vahepeal "jalutama" läinud... Poisid loevad meie foorumit ja teevad mingeid järeldusi? Ei, ma pigem ei ole NII paranoiline ja eeldan, et teemasid oli mitu ja mul on nad lihtsalt omavahel sassi läinud...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dnb Vaata postitust
                            mis teemat sa otsid? Balti turniiri teema on siin http://futisforum2.org/index.php?topic=133827.325

                            Aga seal foorumis keegi eestlaste kaitseks välja ei astund või midagi nende "varaste" kohta ei öelnud. Kas nad ei oska inglise keelt või ei ole foorum/teema piisavalt populaarne. Või tõesti Soome jalgpallikoondise fännid/uuem põlvkond ei tunneta enam eestlaste-soomlaste vahel sidet. Ma usun, et kui teema oleks vastupidine, eestlane oleks Soomes nii teinud, siis meie foorumis oleks asi vähe teistsugust vastukaja tekitand.
                            üks ot uudis ka Massilööming eestlaste ja soomlaste vahel: käiku läksid rusikad, pudelid ja kivid
                            Vastupidist jalgpalliteemalist teemat ei ole vist, aga üldisemalt on vastupidist küll ju. Minu meelest on eestlased suutnud 20 aastaga Soomes oma marki päris korralikult täis teha, varastavad isegi mõned (ma loodan) tavalised Eesti maapiirkondadest pärit juhutöödel käivad töölised, kes enne töölt koju, Eestisse sõitu veidi kaupa kaasa tõmbavad ning siis üritavad seda siin tuttavatele müüa, ning kui igasuguseid odavama tööjõu tekitatavaid probleeme ka arvesse võtta, mida on kindlasti rohkem kui vargusi, siis ma ei usu küll, et seda eestlase-soomlase vahelist üldist sidet veel kauaks on, kui seda väljaspool tutvusringkondi enam üldse on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Bortsaa varmasti vituttaa, että Tartto on nykyisin Viron nazi-skinien pääpaikka.
                              http://rahvusarhiiv.ra.ee/public/TUNA/Artiklid_Biblio/MikkorMarika_Tartu_skinheadid_TUNA2003_4.pdf


                              Hmm... Mõned postitused on sealt vahepeal "jalutama" läinud... Poisid loevad meie foorumit ja teevad mingeid järeldusi? Ei, ma pigem ei ole NII paranoiline ja eeldan, et teemasid oli mitu ja mul on nad lihtsalt omavahel sassi läinud...
                              Tänud, see postitus oli lihtsalt kahe silma vahele jäänud ja arvasin, et põdertiblad jauravad ka mingis muus teemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Jah, huvitab politseid mingi rotti pandud lipp...ACAB
                                Ei huvitagi ,kui lipuomanikud lasevad lipu oma kodustaadionil tuuri panna siis mind kah ei huvitaks . Nüüd äkki kui oma pasast läks lipp kaduma siis on ment kallis .
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X