320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see võib võimas välja näha küll. asja võiks edasi ajada minu meelest. kui ükskord rahakogumiseks läheb, siis üritan toetada nii palju kui võimalik.

    Kommentaar


      Kui see ilus plaan kunagi teoks saab, siis mängu alguses võiks see lipp olla idatribüünil. Vastasvõistkond näeks siis ikka mis neid ootab. Mängu ajaks võiks lipu transportida fännikale ja seal teda eksponeerida.

      Edit: nõus samuti vastavalt võimalustele toetama.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Rein, see on hea mõte, aga nagu tifoga tegelemine, eeldab ka Tõllu rullimine idatribka kohale tõhusat teavitustööd. Ma olen reaalselt kuulnud FÄNNIKAL alekokil, kuidas üks noorsand kukkus vigisema, et ta "ei saa filmida oma telefoniga, kui see riie siin üle pea tõmmatakse..." Naljakas, aga tõsi.

        Kui fännikal on selline tropp erandiks ja saadeti lihtsalt otseteed perse, siis tavapublikule hümni ajaks palaka üll tõmbamine ei saa käia fännikaseaduste järgi. Seal peab asja kooliõpetaja kannatusega võtma.

        Aga tänan toetuse eest ideele. Võtame asja käsile. Igatahes.

        Nüüd koju, poiss autosse ja - võit!

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust

          Kui selline üle tribüüniline riie lahti tõmmataks, siis ma oleksin sillas. See on vägev teos!

          kui tegemiseks läheb, siis ikka valmis natukene ka aitama

          Kommentaar


            Nõus eelkõnelejatega Tõllu osas. Geniaalne plaan.

            Kommentaar


              ..tänaste särkide ja neil oleva fondi põhjal võiks ju üldsegi Kalevipojaga suure tribüünilipu teha - läheks kontseptsiooniga rohkem teemasse... ja kes selle Kreutzwaldi raamatu esmane ja kuulsaim Kalevipoja kuju kuntsnik oli (äkki Reindorf?) - see on igatahes ammu surnud ka ning mingit autoritasu nõudma ei hakka kui hea käega jalkafännid tema (kõigile ära tuntavat)Kalevipoga mõõgaga sortsidel päid lennutamas sellel lipul kajastvad... ma ei tea - äkki läks mo mõte väga segaseks? Võin homme uuesti proovida ...?
              RummaBastards!

              Kommentaar


                tuntuim kalevipoja illustraator on raud vast....

                Kommentaar


                  Mis on saanud projektist "vahvad tuulepoisid"???Samasugune eufooria käib Tõllu teema ümber...mannetu on see kõik värk...tehke oma fännitribüün kõigepealt korda,siis hakake edasi nuputama...inimesed ei suuda fännitribkale isegi mitte rahvusvärvides tulla,plagud lotendavad tuule käes,staadion haigutab tühjusest...10 tuhat inimest kokku saada käib meile üle jõu,null lugu!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    ..EST vs HOL mänguks ei tule 10 000 täis???!!! Nalja teed või?
                    Ei tee nalja,kurb olen...miks peab see just EST-HOL mäng olema,mis maja täis toob?Miks mitte eilne mäng?Miks mitte Fääri saared?Miks oleme nii valivad vastaste suhtes,et kas nüüd tasub tulla või mitte?Liiga tuuline ilm oli eile?Muideks,mis on saanud projektist "vahvad tuulepoisid"?Edu!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                      Ei tee nalja,kurb olen...miks peab see just EST-HOL mäng olema,mis maja täis toob?Miks mitte eilne mäng?Miks mitte Fääri saared?Miks oleme nii valivad vastaste suhtes,et kas nüüd tasub tulla või mitte?Liiga tuuline ilm oli eile?Muideks,mis on saanud projektist "vahvad tuulepoisid"?Edu!
                      miks oma esialgset debiilset postitust muutsid?
                      Seal oli midagi sellist, et mida te nendest ideedest välja käite, tehke parem midagi, et staadion täis tuleks. Tra, mis kohaga sa mõtled, need kes siin neid erinevaid plagude ja muid teemasid korraldavad, on ka staadionil kohal! Kuidas saab tavafänn veel midagi teha? Mida sina oled selleks teinud? Ilmselgelt ei käi sa ise staadionil, sest tuulepoistest statal on isegi foorumis pildid üleval!
                      tramaeivõi
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        ..tänaste särkide ja neil oleva fondi põhjal võiks ju üldsegi Kalevipojaga suure tribüünilipu teha - läheks kontseptsiooniga rohkem teemasse... ja kes selle Kreutzwaldi raamatu esmane ja kuulsaim Kalevipoja kuju kuntsnik oli (äkki Reindorf?) - see on igatahes ammu surnud ka ning mingit autoritasu nõudma ei hakka kui hea käega jalkafännid tema (kõigile ära tuntavat)Kalevipoga mõõgaga sortsidel päid lennutamas sellel lipul kajastvad... ma ei tea - äkki läks mo mõte väga segaseks? Võin homme uuesti proovida ...?
                        sortse peksti laudadega.

                        Kommentaar


                          Kes võttis peale Rumeenia mängu fännitribüünilt ära Mart Poomi lipu, palume selle tagastada Jalgpallihaiglale.


                          Tänan,
                          Jalgpallihaigla

                          Kommentaar


                            Tekkis idee, võibolla juba üle leierdatud, aga kordamine on tarkuse ema.
                            Vaadates viimaseid kossukoondise mänge ja kuidas eestlased lähevad leili, kui midagi lubatakse tasuta anda...ja missugused emotsioonid pärast välja tulevad kui ilma jäävad siis, kas selline mõte oleks teostatav.
                            Brasiilia mängu ajal jagati kõigile mingeid täispuhutavaid junne(mitte pahaga, lihtsalt ei oska paremini neid sõnastada). Aga kuidas oleks T-särkidega? Kõvasti reklaami ka,et kõik kohaletulijad saavad. Ma usun,et eestlasi meelitaks ligi küll + oleks kena tribüüne kaeda ka. Kui ntks sini-must-valge, või lihtsalt sinine.

                            Kui aga kõikidele mängule tulijatele läheks kalliks, siis näiteks pakkuda 2000le esimesele inimesele(anda siis ntks turvakontrollis). Lahendaks ka selle probleemi,et inimesed tulevad 5 minutit enne mängu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                              Ei tee nalja,kurb olen...miks peab see just EST-HOL mäng olema,mis maja täis toob?Miks mitte eilne mäng?Miks mitte Fääri saared?Miks oleme nii valivad vastaste suhtes,et kas nüüd tasub tulla või mitte?Liiga tuuline ilm oli eile?Muideks,mis on saanud projektist "vahvad tuulepoisid"?Edu!

                              ..seda ma silmas pidasingi et Hollandi mäng toob 10 tuh. lõtva täis, seda et teised mängud ei too - mina selles süüdi polé, mina olen kohal nagu eelnevad 20 aastat.... Mis s-m-v-tuulemehi puudutab (kes need "vahvad tuulepoisid" on?) siis on jätkuvalt olemas ja korduvalt ka statkadel oma missiooni täitmas , hetkel on "ümber lõikusel" kui et sind nii väga huvitab.. agajah, Marcello juba küsis.. .. ent küsime uuesti - Mis ka sina selle heaks teinud oled et tribüünid sinisärke täis oleks??+!!!!
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Jansa - teeme Tõllu enne ja siis Kalevipoja. Teeme mõlemad!
                                Tõll on vähem ekspluateeritud kujund kui Kalevipoeg, selles mõttes mulle isikliselt sümpatiseerib tema rohkem. Ja kui aus olla, on alati sümpatiseerinud, sest kogu lugupidamise juures meie mahaviksitud rahvuseepose vasta, oli Kalevite kanget poiga ju suhteliselt tühmakas tont, kes isegi sortsidele servilauda andmiseks pidi okasloomalt nõu saama enne, kui asjad kohale hakkasid jõudma jne.

                                Aga jah, kui tõsisemalt, siis - tehtagu mõlemad, aga Tõllu võiks esimesena käima lükata.

                                DjalmaSantos - ootan huviga sinupoolse fänluse arengupanuse kohta infot, kogemust ja kõike sul tundub olevat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X