320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Uued fänniplagud on käes ja lähevad homme Tammale üles!

    Aitäh kõikidele abistajatele-annetajatele. Praeguse seisuga on meil siis olemas bannerid Kostjale, Pareikole, Raiole, Klavanile, Operile ja Rüütlile. Lisaks tekstibannerid "We never lose, sometimes we just run out of time" ja "Meie higi, meie veri, nende pisarad". Annetustega kogunuenud raha on selleks korraks otsas. Tänud veelkord kõigile abistanutele ja loodame, et ühiselt suudame varsti juba uusi ja uhkemaid asju teha!
    Ma kuskil teemas pakkusin enda abi homseks, kui sul plagusid üles vaja panna on. Kas abi on endiselt vaja? Võid PMi saata, räägime täpsemalt.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      anna ainult MM tsükli alguses teada, olen kindlasti taas aitajate nimistus!
      Haifaiv!

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ma kuskil teemas pakkusin enda abi homseks, kui sul plagusid üles vaja panna on. Kas abi on endiselt vaja? Võid PMi saata, räägime täpsemalt.
        Panin PM teele, tänud.

        Kommentaar


          #94
          klavani oma on nagu esimene photoshopi katsetus - ülepakutud font, halvasti välja lõigatud mageda "varjuga" tegelane ja muidugi kõike tähtsam - leek!

          Kommentaar


            #95
            Tere tulemast abistama, selle asemel, et foorumis tarka munni suust välja ajada. Mul oleks siiralt hea meel, kui keegi professionaalne kujundaja appi tuleks ja asja praavitaks väheke. Kindlasti on siin foorumis ka selliseid. Ma tänan muidugi kriitika eest ja kõik, aga sellise kriitika võid endale sisse istuda, sest sellest pole abi. On vaid selline egoonanism. Oled valmis aitama? Ootan, saada PM või paku siinsamas midagi välja.

            Kommentaar


              #96
              kui mingi konkreetne idee on, siis võin aidata photoshopi/illustratoriga või nõuga, kui tahetakse ja küsitakse foorumis avalikult. proff ei ole, kahjuks. samas olen photoshopi üle kümne aasta kasutanud ja paar korda töö eest raha ka saanud.

              seda klavani oma pole mõtet enam kuidagi ümber teha, sest on valmis juba, aga võtsin endale ikkagi õiguse (minu arvates) valesti tehtut kommenteerida. lähen istun sisse nüüd selle.

              Kommentaar


                #97
                Istu sisse jah ja las ta ollagi seal õpetuseks

                Näed ise, selle asemel, et abi pakkuda, milleks sa ilmselgelt pädev oled, materdad sa fännide kogutud raha ja töö kõrvalt tehtud heatahtelise ponnistusega tehtut maha. Pole vaja nii, oleme ühe asja eest väljas ja kuna meid on vähe, tuleb kokku hoida ja õlad alla panna.

                Saada mulle palun PM oma meiliaadressiga. Valiktsükli algul teeme uue korjanduse ja proovime midagi uhkemat korda saata. Seal kuluks sinusugune osavnäpp ilgelt marjaks. Peace out ja tervitused Blueboati pardalt! EESTI!

                Kommentaar


                  #98
                  Sõbrad! Reede õhtust pühapäeva hommikuni jäänud ajavahemiku sees on Tamma tribkalt kadunud üks lipp. Rõngasristiga EST-ESTONIA, sinivalges värvikombos. Kõik muud on alles, nöörid terved ja korras, aga selle lipu teibid on ilmselgelt poleks rebitud ja lipp kadund. Ma ei taha kohe halvimat mõelda, seega palun, kui keegi päästis selle lipu peale minemalendamist hävingust - andke teada! Tamma ega Tammeka adminnis ei teatud sellest lipust kahjuks midagi...

                  Väga nõme lugu, kui lipp tõesti kellegi näppu pahatahtlikult jäi. Lipp oli Jansa kotist, sestap on mul eriti sitt tunne...

                  Kommentaar


                    #99
                    Täna Soome ja Läti mangus V6rus oli mingi Eesti lipp Soome tribuunis. Kas se äkki see sama kadunud lipp?

                    Kommentaar


                      Lipp on kadunud jah. Ei ole enam tulnud mingit infot selle kohta lisaks. Nii-et kellegi võõrad sügelevad näpud on selle endale krabanud. Loodan, et see toob uuele omanikule sitta õnne, nagu varastatud asjad ikka. Mingu sul kehvasti!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Lipp on kadunud jah. Ei ole enam tulnud mingit infot selle kohta lisaks. Nii-et kellegi võõrad sügelevad näpud on selle endale krabanud. Loodan, et see toob uuele omanikule sitta õnne, nagu varastatud asjad ikka. Mingu sul kehvasti!
                        Sellist asja kasutamiseks varastada on muidugi omamoodi veider, sest teist sellist olla ei tohiks. Kodus seinale?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Lipp ON ainulaadne. Nii-et palun, kui kellelegi ÜKSKÕIK kus jääb silma selline lipp (rõngasristiga),



                          siis palun karjuge valjusti "Politsai! Politsai!" sest see lipp EI KUULU sellele, kelle valduses ta on seni, kuni ta pole Jansa valduses.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Kodus seinale?
                            Martin, endise tartlasena ma tean, et Tartus liigub keskmisest tsimarukese rohkem sellised noorsande, kes armastavad kiilaspäid, tanksaapaid ja perse peal lahtiseid püksitraksisid kanda. Selline lipp võiks, ma usun, sellistele härradele üles minna küll.

                            See oli siis selle kohta, et kes ja miks võiks-peaks tahtma sellist asja varastada.

                            Aga - ma toonitan! - kuna mul ei ole mitte mingit tõendusmaterjali, siis ma ei süüdista mitte kedagi. Lihtsalt oletan.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Mingu sul kehvasti!
                              Don't shoot the messenger!

                              See pildipeal olnud lipp oli Soome tribuunis Võrus. Aga seal staadionil olid umbes 300 inimest et minu süüdistamine sellest ei ole õige.

                              Edit: Ok sain viimasests postitusest aru et ei süüdista et minul sis sellest teemast pole rohkem kommente.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jupiter Vaata postitust
                                Don't shoot the messenger!

                                See pildipeal olnud lipp oli Soome tribuunis Võrus. Aga seal staadionil olid umbes 300 inimest et minu syydisdamine sellest ei ole õige.
                                ootoot. praegu said sa markofkini postitusest küll väga valesti aru. ta sõnus ikka seda tüüpi, kes selle tuuri lasi, mitte sind.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X