320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniplagud koondisemängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    selliseid peksta võib tõesti siis mitte midagi muud teha pole
    Mitte paha pärast, aga nii umbes 10x lugesin seda lauset ja ikkagi aru ei saanud

    Kommentaar


      Eestil jälle 3 fänni juures. Hea vaadata kohe. Kutid paistavad ise ka rõõmsad, vehivad kätega ja puha. Ja sinimustvalge ristilipp lisab natuke värvi nende muidu üheülbalisse välimusse.

      Kommentaar


        Mida see SMJK endast kujutab?

        Kommentaar


          Suomen Maajoukkuen Kannatajat. Sisuliselt mingi poolpeeretajatest "ultrate" kamp...

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Suomen Maajoukkuen Kannatajat. Sisuliselt mingi poolpeeretajatest "ultrate" kamp...
            Hoia oma hobuseid nüüd
            Tegu on siiski jalgpallihaigla soome poolse variandiga. Sinule vihjati soome foorumis SMJKKÄ, mille lõpp võiks tähendada kännissä olevat ääliot ehk siis purjus idioodid. Igal koondisemängul näeb samasuguseid idioote ka meie fännisektoris

            SMJK-- http://www.suomifanit.com/
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Hoia oma hobuseid nüüd
              Tegu on siiski jalgpallihaigla soome poolse variandiga. Sinule vihjati soome foorumis SMJKKÄ, mille lõpp võiks tähendada kännissä olevat ääliot ehk siis purjus idioodid. Igal koondisemängul näeb samasuguseid idioote ka meie fännisektoris

              SMJK-- http://www.suomifanit.com/
              Vabandan siiralt, need kaks viimast tähte on tõesti minu mainitud kontekstis äärmiselt relevantsed, puhas minu kala. Tänan parandamast, Marcello. Ja vabandan veelkord piinliku vea pärast.

              Soome fännid ise ei ole üldiselt ka eriti õnnelikud selle loo üle. Eelarvamuste külvamiseks siiski põhjust ei ole.

              Kommentaar


                Soome koondise toetajad koosneb tegelikult noortest idioodid ja vanematest härrasmeheks. Välismaal on tavaliselt ainult hästi käitunud fänne, kuid eesti keel oli nii lähedal, et sinna on eksinud ka igasuguseid mitut uimastit teismelisi. Mõned lihtsalt tahavad märatsema võistlustel, sest nende enda elu on nii õnnetu. Õnneks neid ei juhtu väga tihti.Kumoa muokkaukset.

                http://www.youtube.com/watch?v=wTj4x-nGhXk
                http://www.youtube.com/watch?v=EuHHV00PdDU

                Anteeksi huonoa kieltä. Käytin tähän google translate ohjelmaa.

                Kommentaar


                  Selline küsimus - et kuna keegi kretiin pidas vajalikuks selleks konto teha, et Prantsusmaa mängu teema all sellest varastatud lipust pilt üles panna, siis kas poleks asjakohane lipu omanikul (olgu Jalgpallihaigla, Jansa või keegi muu) politseis varguse kohta avaldus teha? Ilmselgelt ju see tont on ühel või teisel viisil asjaga seotud ja lipu kättesaamine tundub seega üsna reaalne. Pealegi on lipul ju ka konkreetne materiaalne väärtus.

                  Kommentaar


                    Ma tõesti ei viitsi hakata politseiga jahmerdama sel teemal, sest - ma tunnistan ausalt - mul puudub igasugune usk ja usaldus Eesti politsei võimekusse ja soovi millegi sellisega ülepea tegeleda.

                    Praegu ootan Võrust vastust. Kui saame sealt lipu kätte, siis saame. Kui ei, siis ei - aga sellisel juhul on selge, et need Kännissä Ääliöt on suutnud ikka mõnusa pleki sittuda sellele turniirile.

                    Vaatan ja jälgin Futisforumis toimuvat, aga sekkuda praegu enam ei taha, sest konstruktiivse info voog sealt suunast on kahjuks lõppenud. Öelge mulle, sõbrad, KUI palju on Soomes (SOOMES!) neid persspäiseid ryssälembijaid, kelle suunalt ilmselgelt tulevad viimased sealsed postitused, kus taotakse meeleheitlikult eestlased-on-(neo)natsid-trummi? Soome on minu jaoks olnud alati sümbol riigist, kus on sirgete selgadega mehed, kelle jaoks on ennekõike ja alati olulised iseolemine ja selle puutumatus. Nüüd aga näen ma kõige ootamatumast kohast - jalgpallikoondise fännide hulgas - seda, et on terve kari persekukkunud isehakanud antifasid, kelle profiilis on sotsialismust ülistavad luuletused ja gimn vozdušnõh desantnikov... WTF?

                    Ääh. Persse. Ma ei viitsi, ei taha, ei suuda taaskord hakata ajalooloengut pidama ja veel vähem seda kuidagi jalgpalliga siduma. Kindlasti mitte ei lähe ma nende foorumisse leilitama, ehkki sealt nii mõnedki seltsimehed seda pikisilmi ootavad. Aga ära masendab selline luuavarrepauk küll, seda ma pean tunnistama.

                    Kommentaar


                      Järgmine kord kui Soomega mäng on, siis teeme vanast kaks korda suurema versiooni ja võtame staadionile kaasa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billybob Vaata postitust
                        Järgmine kord kui Soomega mäng on, siis teeme vanast kaks korda suurema versiooni ja võtame staadionile kaasa.
                        Siis võiks juba terve fännika suuruse teha, jõuaks point kindlalt kohale

                        Kommentaar


                          http://pilt.delfi.ee/picture/14085807/
                          Last edited by mazz; 07.06.12, 13:11.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Öelge mulle, sõbrad, KUI palju on Soomes (SOOMES!) neid persspäiseid ryssälembijaid
                            Neid on väga vähe, seda ma luban.

                            Kommentaar


                              Markofkin tänan tuhandest siinse vahepealse abi eest, olen nüüd ka kodumail tagasi ja üritame lipu tagasi saada. Politseid sellesse kaasata on absurdne ajaviitmine, seda enam et pea nädal möödas! Igaljuhul on see teistkordne meie sõjaplagu vargus.. esimene kord oli esimese EST vs RUS mänguajal mil rongkäigus kohalikud venkud meile kallale tungisid Tõnismäe kandis ja ühe ristilipu Võitle ja Võida röövisid... hiljem olla Nehatu burgsiputka ees selle põlema pistnud... Kui EST-EESTI ristilippu tagasi ei saa siis teeme suurema ja uhkema !
                              J.
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Tervitused Kuivastu praamilt. Sain just telefoni otsa Võru staadioni ja seal on asi üle vaadatud, otsitud - lippu ei ole.

                                Ehk siis, pojad - nagu selle põdramunni-Borja blogis ühe lipuga pildi all (kus lipp veel Tamma tribüünil rippus) kirjas oli: RIP. Ilmselt on lipp kas samamoodi ära põletatud nagu venkude puhul või muul moel rüvetatud - või siis põdrangusse sõjasaagina kaasa võetud.

                                Lipu kui sellise teema võime sellega lukku panna. Kuradi kahju, hingepõhjast kahju. Ja seda enam teeb see asi viha.

                                Mida edasi teeme? Kellelgi ideid? Asja lihtsalt sordiini alla lükata ja ära unustada... Sisemus mässab selle vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X