320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Ungari (12.oktoober 2012, Tallinn)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tipneri väravapost Vaata postitust
    Noh jah.

    Oma eelneva jutu juurde tagasi tulles - et rahvuskoondise eest mängides meie top 15 mehed on anno 2012 olnud lausa haiglaselt ebastabiilsed - siis siinkohal peaks kiitma sellist härrat nagu Rähn, minu arust on see kaitseankur tegelikult olnud sel aastal vast koondise stabiilseim mängija - kindlasti mitte päris maailma tippklass, kuid omajagu üle keskpärase ning äärmise ebastabiilsuse ulatuv esitus anno 2012.

    Keda teie pakuksite meie rahvuskoondise parimaks 2012? Eelmisel aastal kindlasti oli Kostja nr 1, kuid sel aastal on ikka äärmiselt segane seis ...
    Pareiko, no siin ei ole mingit kahtlustki. Värativahi valimine parimaks on alati turvaline tee, aga näitab samas, imho, ülejäänud meeskona kusisust.

    Kommentaar


      Nojah,mäng mänguks,aga viimasel ajal on meie kõigi lemmik turvafirma " Meeskond " välja töötanud mingi värdjaliku süsteemi,et staadionile sisenedes on üks trepi pool naiste,teine meeste jaoks. Ja iga kuradi jumala kord on sama vaatepilt,naiste pool täiesti tühi ja meeste rivi ulatub alla tänavale,samal ajal üleval otsas on 1 turva,kes aegluubis liigutustega sind läbi kompab ja naine seisab tegevuseta ja muigab. Raisk,kas tõesti ei ole kahte inimest korraga võimalik ennast liigutama panna või 1 mees üles juurde ? Samal ajal olen viimasel kahel korral näinud tribüünil tüüpe liitrise Jägermeistriga.

      Kommentaar


        Palun kõrvaldage see rüütli ära. See vend ei ole advekaatne Eesti koondist juhendama. KOHUTAV !!! kolme mänguga 6-0 pluss pakid prantsusmaa ja ukraina käest....

        Kommentaar


          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
          Samal ajal olen viimasel kahel korral näinud tribüünil tüüpe liitrise Jägermeistriga.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Pareiko, no siin ei ole mingit kahtlustki. Värativahi valimine parimaks on alati turvaline tee, aga näitab samas, imho, ülejäänud meeskona kusisust.
            Jajah, Pareiko on teinud sitast saia küll, see on loogiline valik 2012 koondise esinumbriks - aga jah, ma tegelikult mõtlesin küsida, et kes väljakul edasi-tagasi liikuvatest tegelastest oleks koondise parim 2012..

            Tegelikult, ma pakuks, et unustame ära selle 2012 - ei olegi sisuliselt põhjust parima mängija tiitlit anda paraku.
            El Salvadoriga mäng aasta alguses Inglite Linnas ning Poolaga mäng Liilede Külas jäävad meelde hea esitusena, kuid ilmselt tulevikus ei meenuta me seda aastat hea sõnaga...

            Andorraga mängust tahaks vaid seda, et Rüütli lubaks väljakule algkoosseisus Oja+Ahju, et nad saaks oma esimese kolli ära lüüa rahvuskoondise eest ning kipsist lahti.

            Võiksime koondise etteotsa palgata mõne ootamatult põneva isiksuse kusagil 2013 suvel või sügise hakul; muidugi kui Rüütli insisteerib, et Vunk, Puri jm staarid peavad saama mänguaega igas koondise mängus vähemalt 30 min, siis tuleb juba jõulude ajal kaaluda meie uusi võimalusi uue lootsi leidmiseks...

            Kommentaar


              Naljakas on lugeda siin negatiivseid komentaare nii Kostja kui ka Rüütli kohta. Samas, pärast EM'i tsüklit pole see ka mingi ime - kõik on ju unustanud kui sitt Eesti koondis tegelikult on.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Lindperet oli valus vaadata. Iga samm teeks vanale mehele justkui põrguvalu, nõnda vaevaline oli see jooks.

                PS! Ja, tra! Pool koondist peaks õppima ära normaalse esimese puute pallile. Täna oli see element totaalne oksakoht.
                Täiesti nõus, aga kõige selle juures Lindpere toimetas - rabas nagu suutis. Rohkem ta ei suuda ilmselt...Just sai arutatud omavahel samuti seda ühe-kahe puute varianti. Kõik maailmas enam-vähem jalgpallist arusaavad koondused on selle elemendi endale selgeks teinud. Isegi Ungari näitas mitu korda, kuidas kvadraati lükates surve alt väljutakse. Meie poistel vaja see täielikult omandada, enne ei tule midagi. Kohati hakkab looma, peaaegu, aga see tundub ikkagi poolkobaga väljatulev. Stabiilne ja kindel olgu see element.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Tänast mängu iseloomustavaks järelkajaks tundub olevat kõigil küsimus "MIKS?" Miks ometi? Mõtlesin, et küsin mikside pikas reas ka ühe "miksi". Ja küsimus on: Miks lõi healt kohalt trahvikat, kust me oleme Kostjalt murrangulisi hetki näinud, hoopis Kruglov? Kõrgelt üle värava. Kingi teenitud, vastasele kollane. Tõesti ei saanud aru, MIKS seda lööki ei sooritanud Konstantin (isanimi) Vassiljev??? Magus koht oli ja õhus oli murrangut tunda. Ei suuda mõista, mis katsetusi see tsükkel ridamisi ette võetakse? Kui me lavastusi tahaks näha, me võtaks ju Draamateatri hooaja piletid...Saaks vaheajal konjakit vähemalt...

                  p.s. Vaatasin üle ka mängujärgsed intervjuud. No kamoon, mehed, Ungari oli parem ja võitis teenitult. Nüüd räägime nagu see üks värav oli ainuke moment, õnnega pooleks said Joeli peapuutest löögile?! No ei olnud ju nii, paar korda veeres pall ikka täitsa mõni cm mööda, Pareiko päästis palju ja üldse oli Ungari kordi ohtlikum. Eesti "surve" oli ka nagu ta oli, peale nagunii ei lööda...mis siis kasu on, kui endale kontra ehitatakse?
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Selle karka juures tundus mulle, et tegemist oli katkise kommunikatsiooniga. Kruglõi uhas peale ära ja Kostja jäi justkui käsi laiutades seisma paariks sekundiks - mulle tundus, et Kruglõi oleks pidanud kokkuleppe kohaselt üle jooksma, aga puratas "kogemata" ära. See karka ja Operi kahe meetri pealt pudistamine olid sisuliselt ainukesed võimalused üldse, kust midagi reaalselt tulla võinuks. Vunki imelöök kah, aga...

                    Kommentaar


                      Ojamaa on eilse mänguga koos mänginud koondises 7 korda ja on iga kord algkoosseisus olles poolajal,või hiljemalt 60. min välja vahetatud ,või toodud lõpuks 10 minutiks. Miks kurat ei võiks ainukesel tõusval tähel lasta kõik 90 minti mööda platsi traavida ja teravusi luua ? Tema vahetamine pole ju pilti parandanud ?

                      Kommentaar


                        Hiljem Ojamaa kohale liikunud Purje oli päris hea - ju siis panustati sellele et Operi kogemus + mingi kiire ja osav vend toob tulemuse. Ojamaal oli ilmselt ülesanne ennast tühjaks tõmmata, kuigi jah, tundub endalegi see vahetus mosnikoviga pehmelt öeldes veider

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Selle karka juures tundus mulle, et tegemist oli katkise kommunikatsiooniga. Kruglõi uhas peale ära ja Kostja jäi justkui käsi laiutades seisma paariks sekundiks - mulle tundus, et Kruglõi oleks pidanud kokkuleppe kohaselt üle jooksma, aga puratas "kogemata" ära.
                          Kruglov oli vist ise palli paika sättinud, nii et ju oli ikka kokkulepitud.

                          Kommentaar


                            Miinused
                            - Šišov ja Puri lasid madjaritel oma äärest liiga palju tsenderdusi teha. Ühest sellisest jätkuolukorrast tuli ka madjarite värav. Ma ei kiidaks Šišovi, hädapärane vahetus siiski.
                            - Arusaamatud vahetused, eriti Vungi sisse toomine lõpu eel. Selle asemel oleks ehk võinud üritada ühe torni sisse tuua ja proovida pikka palli.
                            - I pa suutsime päris mitu head tsenderdust teha (Ojamaa ja Kingi tsenderdused) aga ei olnud torni, kes need sisse lööks.
                            - Eksperimendid (Kruglovi karsituslöök) tuleks ära jätta. Kunagi oli Dimal hea löök, enam mitte.

                            Plussid
                            + Esimene poolaeg oli täitsa ok, osaliselt ka II pa, kuigi mingi hetk kadus vunk nagu ära ja oleks pidanud mingi uuenduse või vahetuse tegema.
                            + Mulle meeldis Oper - Ojamaa - Kink -Lindpere - Vassiljev kooslus seal ründes. Aeg-ajalt tuli täitsa hästi välja aga viimane sööt või löök kahjuks alati ebaõnnestus.
                            + Juki oli keskel täitsa ok, see, et ta puiselt ja omapäraselt jookseb, ei ole oluline. Parem kui ääres.
                            + Vanameister Oper oli väga hea, oluline on just tema mängulugemise ja juhendamise oskus. Kahju, et see võimalus sisse ei läinud, seal jäi natuke ka sportlikust õnnest puudu.

                            Saaks nüüd Vassiljevi uuesti käima, siis siit saab edasi küll minna. Andorras peab väravad ära lööma ja küll see mäng tulema hakkab.
                            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                            http://www.jkpiraaja.ee/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Edson Vaata postitust
                              Miinused
                              - Šišov ja Puri lasid madjaritel oma äärest liiga palju tsenderdusi teha. Ühest sellisest jätkuolukorrast tuli ka madjarite värav. Ma ei kiidaks Šišovi, hädapärane vahetus siiski.
                              - Arusaamatud vahetused, eriti Vungi sisse toomine lõpu eel. Selle asemel oleks ehk võinud üritada ühe torni sisse tuua ja proovida pikka palli.
                              - I pa suutsime päris mitu head tsenderdust teha (Ojamaa ja Kingi tsenderdused) aga ei olnud torni, kes need sisse lööks.
                              - Eksperimendid (Kruglovi karsituslöök) tuleks ära jätta. Kunagi oli Dimal hea löök, enam mitte.

                              Plussid
                              + Esimene poolaeg oli täitsa ok, osaliselt ka II pa, kuigi mingi hetk kadus vunk nagu ära ja oleks pidanud mingi uuenduse või vahetuse tegema.
                              + Mulle meeldis Oper - Ojamaa - Kink -Lindpere - Vassiljev kooslus seal ründes. Aeg-ajalt tuli täitsa hästi välja aga viimane sööt või löök kahjuks alati ebaõnnestus.
                              + Juki oli keskel täitsa ok, see, et ta puiselt ja omapäraselt jookseb, ei ole oluline. Parem kui ääres.
                              + Vanameister Oper oli väga hea, oluline on just tema mängulugemise ja juhendamise oskus. Kahju, et see võimalus sisse ei läinud, seal jäi natuke ka sportlikust õnnest puudu.

                              Saaks nüüd Vassiljevi uuesti käima, siis siit saab edasi küll minna. Andorras peab väravad ära lööma ja küll see mäng tulema hakkab.
                              +11111
                              Lõpuks ometi üks arukas arvamus ka. See üks vahetus , okei mina ei saand ka sellest aru, aga et hakata siin Rüütli ja Vassiljevi kallal nokkima, krt küll Rüütli pole see kes meeste vormi kontrollida saab ja samuti mitte Vassiljev. On nii häid kui ka halbu päevi, ei sa ju nii lihtsalt alla anda ega hakata prääksuma siin et treenerivahetust vaja. Uskumatu!
                              Koondise põhimängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                                +11111
                                Lõpuks ometi üks arukas arvamus ka. See üks vahetus , okei mina ei saand ka sellest aru, aga et hakata siin Rüütli ja Vassiljevi kallal nokkima, krt küll Rüütli pole see kes meeste vormi kontrollida saab ja samuti mitte Vassiljev. On nii häid kui ka halbu päevi, ei sa ju nii lihtsalt alla anda ega hakata prääksuma siin et treenerivahetust vaja. Uskumatu!
                                Arvamuste paljusus on ju ainult hea
                                Rüütli materdajatega ühte paati hüppamast olen ka siiani proovinud hoiduda, aga andeks, sõbrad, ka kõige paadunum optimist tõmbab suurnurgad allapoole peale sellist "suurepärast" seeriat, nagu meil käsil on. Tegu ei ole ju "halva päevaga", tegemist on tõsise langusega ja sellise olukorra eest vastutab ikkagi peatreener, võta, kust otsast tahad...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X