320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaalma vs. Pareiko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kaalma

    Kuna ei ole Pareiko mänge näinud, ei oska seisukohta võttagi eriti, et kumb siis parem on. Aga ma arvan, et ikka Kaalma, ta ikka õige eestlane ja koostöö meeskonnakaaslastega on normaalne.
    Need kes mingit Tohverit toetavad võivad seda edasi tegema jääda, kuid teadagi Tohver on pask!

    Kommentaar


      #32
      Põhjendamata arvamus.

      Eesti liigat ikka oled näinud?
      i don\\\'t want cos i just get

      Kommentaar


        #33
        Kui sa ei ole mänge näinud, siis sa ei saa niimoodi umbropsu arvamust avaldada.
        Pareiko mängib Venemaal praegu väga hästi ja kindlasti on ta parem kui Kaalma.
        Tohvrist polnud ju üldse juttu.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #34
          kosk.

          Kui ma õieti aru saan siis olid sina see, kes laskis käibele allkirjade kogumise lehed pareiko koondisse, või midagi sellist. Panin sinna isegi allkirja alla. Siuke huvitav seik siia juurde on selline. Lugupeetuid seltsimees gaskoff võttis asja väga tõsiselt(au talle) ja nii ongi nüüd seal lehel ka selliste vendade allkirjad, kes küsisid, kes see pareiko on. Üks teadis isegi arvata, et ta eesnimi on sergei. Nii jätkates on pareiko peagi koondises ja näitab tibule koha kätte. ei floora süsteemile!
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #35
            pareiko on iga kell parem kui kaalma.
            http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

            Kommentaar


              #36
              mina lasen ka paberid liikvele erinevatesse kohtadesse ja vaatan kui paljud kirjutavad
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #37
                oot oot

                Eesti liiga ei loe. Oskus mängida tipptasemel on koondise puhul kõige olulisem. Sa võid lüüa ka eesti liigas 140 väravat, millest 120 Kuressaare ja Lootuse vastu. See ei tee sinust ründajat. Sama moodi kui sa suudad püüda mõne Tuleviku trossi tsenderduse ei ole sa veel väravavaht.!
                Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                ROSSONERI!!!!!

                Kommentaar


                  #38
                  Nu need kaalud on ametlikud.. Ärge tulge mulle ytlema et Ipswichi mängu ajal Tibu alla 100kg oli!! Igatahes eestis olevatest on ta hetkel parim aga kyll Pavel talle varsti kandadele hakkab astuma, hoidku Tibukene alt!! Kauax enam nii lihtsat elu ei ole......
                  tulevik ruulib

                  Kommentaar


                    #39
                    Üldiselt ühes siin Kaalma-vastased exivad. Kui ta kõrgetele pallidele ulatub(ehk siis ajastab õieti), siis püüdma neid on ta väga osav ja seda oma korvpallitausta tõttu.Kaalma probleem on ainult kehakaalu liigsus ,mistõttu ta väledus kannatab.Üldiselt olen ma nõutu ,et keda eelistada.Ma eelistax Marti, aga Mart on haige.Pareiko on variant ,aga kas sobiv?

                    Kommentaar


                      #40
                      ausalt öeldes mõlemad ei ole head väravavahid!

                      Kommentaar


                        #41
                        No kas mäng Portugalis jättis veel üldse kahtluse, et kes peaks väravas olema?
                        Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                        ROSSONERI!!!!!

                        Kommentaar


                          #42
                          ...Kurat, s**a ajab keema see Tibu sõimamine. Kaua võib?? Ma Pareiko taset küll väga hästi ei tea, aga Kaalma kohta võib öelda, et ega ta nüüd nii s**t ka pole kui räägitakse. Väravavaht on küll viimane "päästja", aga kui vastastel praktiliselt iga rünnak lõppeb väravale löögiga, siis on loomulik, et osa neist ka sisse läheb. Tibu on minuarust küll võrdlemisi ennastohverdavalt nii Flora kui ka koondise väravas seisnud. Ja kui ei meeldi, siis paluge jumalat, et Poom ruttu terveks saaks.
                          FC Soccernet meistriliigasse!!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Orginally posted by dead_moroz

                            ...Kurat, s**a ajab keema see Tibu sõimamine. Kaua võib?? Ma Pareiko taset küll väga hästi ei tea, aga Kaalma kohta võib öelda, et ega ta nüüd nii s**t ka pole kui räägitakse. Väravavaht on küll viimane "päästja", aga kui vastastel praktiliselt iga rünnak lõppeb väravale löögiga, siis on loomulik, et osa neist ka sisse läheb. Tibu on minuarust küll võrdlemisi ennastohverdavalt nii Flora kui ka koondise väravas seisnud. Ja kui ei meeldi, siis paluge jumalat, et Poom ruttu terveks saaks.
                            Sita ajab keema tibu - kui ma veel kuu aega tagasi ka kaitsesin teda siin foorumis, siis peale Portugali mängu võiks ta kuhugi 2 liigasse mängima minna - mida mees tegi? Mitte halligi - kõrgeid palle ei läinud ühtegi isegi üritama, üks värav oli otseselt tema pask, paar tükki oleks hea väravavaht vel ära võtnud. Pealegi pole ju Kaalmal absoluutselt mingit potensiaali - mees on juba suht vana (no ok, pole vana, aga ega ta nüüd talndikas nor küll enam pole, et arenguhüppe teeks), paks ja hüpata ei jõua. Kui Pareiokt ei taha, siis Kisseljov puuri, Poomi on ka veel lootust näha, nüüd kui Smith sai kinga.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              #44
                              Kiseljov ON tubli!!!!
                              Nu mina kyll Poomi peale suurt enamp ei lootusi pane... pole teist juba nii ammuu eesti eest naind..
                              tulevik ruulib

                              Kommentaar


                                #45
                                Olen Pareikot Venemaal mängimas näinud.Tuleb tõdeda ,et Kaalma on ikka tükk maad kehvem.Minu arust ei tohiks siin mingit kõrvutamist toimudagi.Üks mees mängib Venemaa tippliigas ,teine passib Eestis...
                                Saab neid kahte liigat üldse võrrelda?
                                PAREIKO VÄRAVASSE,kui Poomi ei ole!
                                Sunderland forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X