320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

    Äkki paneme Klavani ja siis Sander Posti ka ründesse

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

      Originally posted by käbi


      Äkki paneme Klavani ja siis Sander Posti ka ründesse
      Kuule, äkki peaksgi panema. Väärt mõte.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

        Originally posted by eestimees


        Originally posted by käbi


        Äkki paneme Klavani ja siis Sander Posti ka ründesse
        Kuule, äkki peaksgi panema. Väärt mõte.
        nomuidugi! ma kirjutan kohe arnole et ta paneks.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

          zelinski oli minu arvates kõige sitem vend platsil, ma ei saa sinna miskit parata aga tundub et tuleb järjekordselt öelda:::NO OPER NO PARTY

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

            Zelinski on ikka tõeliselt mõtetu mees, Pijapers oleks võind parem Lemsalu algrivistuses edurivvi saata ning siis oleks Eesti Poola kotti kah veel pannud, aga tagantjärele on hea targutada.Kindlasti tunti puudust Opist.Ja ma ei saa aru, miks Arno ei ole kohe algul Viikmäed Zellust ette pannud.Viikmäe elavdas seal ees ikka kõvasti eestlaste mängu ja nagu alati meie kallis Pampers pani vahtustega otse kümnesse

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

              Originally posted by Roberto Carlos


              Zelinski on ikka tõeliselt mõtetu mees, Pijapers oleks võind parem Lemsalu algrivistuses edurivvi saata ning siis oleks Eesti Poola kotti kah veel pannud, aga tagantjärele on hea targutada.Kindlasti tunti puudust Opist.Ja ma ei saa aru, miks Arno ei ole kohe algul Viikmäed Zellust ette pannud.Viikmäe elavdas seal ees ikka kõvasti eestlaste mängu ja nagu alati meie kallis Pampers pani vahtustega otse kümnesse
              mis mees see pijapers on
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                Originally posted by kaala


                Originally posted by Roberto Carlos


                Zelinski on ikka tõeliselt mõtetu mees, Pijapers oleks võind parem Lemsalu algrivistuses edurivvi saata ning siis oleks Eesti Poola kotti kah veel pannud, aga tagantjärele on hea targutada.Kindlasti tunti puudust Opist.Ja ma ei saa aru, miks Arno ei ole kohe algul Viikmäed Zellust ette pannud.Viikmäe elavdas seal ees ikka kõvasti eestlaste mängu ja nagu alati meie kallis Pampers pani vahtustega otse kümnesse
                mis mees see pijapers on
                Raadi tähenärija.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                  Niisiis,järelkajad mängule.minu arust oli tore mäng,sest eesti astus poolale vastu ning mäng oli kohati, eriti esimesel poolajal,väga võrdne,Poom tegi väravas supertõrjeid.Kahju muidugi sellest et eesti võita ei suutnud,kuid tore oli värav viimasel rünnakul lemsalu poolt!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                    ma avaldan ka siis oma tagasihoidliku arvamuse mängu kohta, eesti andis ilusa lahingu ja lemsalu värav tegi kaotuse mõruda pilli veits magusamaks samas ei usu, et lemsalu peakski ründesse asuma nagu siin on arvatud, kahju on muidugi sellest postist, terja löögist, saamata jäänud penaltist jne a mis seal ikka, mis halvasti see uuesti, operi puudumine oli kohe tunda selgelt, vbla oleks pidand smirnovi kohe alguses paremale äärele panema ja viikmäe zelinski asemele jne jne aga need on ainult oleksid, kuigi jah ints jättis küll mannetu mulje ja ega reinumäelgi teab mis hea päev ei olnud, kuigi temal on kogemust vähem. hindeks annaks eesti koondisele 4-
                    www.jalgpall.ee
                    http://www.last.fm/user/lennartk

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                      Originally posted by Magpie


                      Originally posted by greenday
                      See mida sa Lindpere kohta kirjutasid on ju lauskoomika ja teeb su analüüsi väärtuseks ümmarguse nulli.
                      Ei saa aru...

                      Originally posted by Magpie
                      Meie probleem seisneb selles, et ründes jääb puudu võitluslikust, ei ole selliseid ennastsalgavaid võitlejaid, suuri ja tugevaid. Zelinski ja Oper ehk mahuvad sinna rühmitusse mingilgi määral, kuid Viikmäe-Zahhovaiko-Saharov kohe kindlastti mitte. Lisaks ka Lindpere.

                      ----------------------------------------

                      Selles osas ei saa ma tõesti mitte kuidagimoodi aru, miks on koondises enne pisikesed ja jõuetud Lindpere ja Viikmäe.
                      Millega sa siis nõus ei ole? Et Lindpere pole pisike ja jõuetu? Ega ennastsalgav?

                      Mina jäin üldiselt tema mänguga rahule, kõigist ründajatest jäi tema kõikse positiivsemalt silma, ent ikkagi - minu arvates peaks olema Teever enne koondises kui kõik eelpool mainitud matsid.

                      Ja ma tõesti ei tahaks uskuda, et kaks-kolm lauset terve mu jutu mõttetuks tegid.
                      Mina väidan julgelt, et Lindpere on KÕIGE ennastsalgavam võitleja Eesti koondises. Ja tugevuses koha pealt pole tal ka mingeid probleeme. Jalgpallis pole suurus mingi eriti oluline pluss. Mind täiesti hämmastab, kuias Lindpere jõuab mängu lõpuni täiega sprintida ja võidelda - metsikult hea vorm ja kiirus. Mulle jääb müstikaks, kuidas keegi saab väita, et ta on nõrk ja vähe võitluslik. Viikmäe ja Zahharov on võitluslikkuse poole pealt samuti minu arust üle keskmise...Zahovaiko keskmine...
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                        mäng oli jah tore - mõlemad Poola väravad olid jube kobid Igatahes kui samamoodi Bulgaaria ja Belgia vastu mängida sis võib isegi lootust olla
                        Lemsalu nagu mu isa ütles saavutas ta oma elu suurima asja lüües palli Dudek\'i selja taha Nüüd võib ta rahulikult pensionile minna.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                          Kes Poola keelt oskab? :P

                          Et tölkige ära: see ja see

                          Aitähh

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                            Wiaczesław Zachowaiko-tra mis vennad nimedega teevad, see ju puhta poolakas

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                              Originally posted by Epic


                              mäng oli jah tore - mõlemad Poola väravad olid jube kobid...
                              no kui poola väravad olid kobad siis eesti omaoli veel suurem kobin

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                                Kui nüüd päris aus olla siis poola keelt ma õppinud ei ole.Aga sellegi poolest lugesin selle 1 teksti läbi lootes, et see keel sarnaneb vene keelele. Jutt on põhimõtteliselt sama mis meie uudisteski. Sellest kuda põhilised pealelöögid toimusid jne. Las keegi pädevam tõlgib kui viitsib. Aga selles teises tekstis on lihtsalt meie jalgpallist pikemalt juttu tehtud. Kes kus mängib jne. Kahjuks rohkem aidata ei saa
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X