320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

    Oijah...kurb on antud hetkel tunne mingil määral, ent lootustandev. Korralik mäng saadi maha, kuid ehk ei tasu niivõrd mõelda tulemusele kui sellele, kus?, mida? ja miks? muutma peab. Minu arvates on peale sellist mängu küll suhteliselt suur tõenäosus, et Teever saab varsti koondisekutse, kuigi jah, ta oleks seda pidanud juba ammu aega tagasi saama. Meie probleem seisneb selles, et ründes jääb puudu võitluslikust, ei ole selliseid ennastsalgavaid võitlejaid, suuri ja tugevaid. Zelinski ja Oper ehk mahuvad sinna rühmitusse mingilgi määral, kuid Viikmäe-Zahhovaiko-Saharov kohe kindlastti mitte. Lisaks ka Lindpere.

    Teever tundub minu arvates eilse mängu põhjal ideaalne mees koondisesse. 187cm pikkust - suur. Tugevaks pean mina teda ka ja võitluslikuks. Täpne on ta igatahes, seda kinnitavad kasvõi 15 väravat Meistriliigas. Selles osas ei saa ma tõesti mitte kuidagimoodi aru, miks on koondises enne pisikesed ja jõuetud Lindpere ja Viikmäe. Zahhovaikost-SAHAROVIST rääkimata. No tõesti ei saa aru.

    Natuke kibestunud olen ehk, kuid näen tõesti Teeveri suurt vajalikust koondises. Oper-Teever oleks ründepaar, mis suudaks kindlalt rohkem kui kodanik Zelinski ükstapuha kellega.

    Mäng oli korralik ja rohkema õnnega võime Bulgaariale julgelt vastu minna. Oper ja Rooba ning Klavan siis juba tagasi ning kolm punkti meie kotikese.

    vot.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

      Originally posted by Martin


      Eston, sellisel juhul peab pall liikuma väravajoone POOLE (ehk sööt edasi)! Mitte sellest eemale. Kui eemale, siis sulgu ei ole. Nagu ka sellel juhul.
      Ei ole ka nii. Pall võib vabalt ettepoole liikuda, kui söödu saaja on söödu andmise hetkel söötjast tagapool. Ka siis poleks suluseisu.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

        Originally posted by greenday


        Originally posted by Martin


        Eston, sellisel juhul peab pall liikuma väravajoone POOLE (ehk sööt edasi)! Mitte sellest eemale. Kui eemale, siis sulgu ei ole. Nagu ka sellel juhul.
        Ei ole ka nii. Pall võib vabalt ettepoole liikuda, kui söödu saaja on söödu andmise hetkel söötjast tagapool. Ka siis poleks suluseisu.
        Ega ma selles osas ei vaielnud. Kuid savi. Enne meid öeldi veel täpsemalt ära.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

          Zelinski on mannetu, on ja on olnud. Teeveril on hea sööt ja kiirus ning tehnika. Ints on meil 0! Smirnov tegi teravust ja tänu temale on ka eetsi rünnak parem. Saharov on jah mõttetu mees. Aga Viikmäesse olen uskuma hakkanud, nähes tema mänge TVMK ja Levadia vastu pean ütlema, et vend on hea. Tõesti hea, tehinka ja kiirus.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

            Originally posted by Magpie


            Oijah...kurb on antud hetkel tunne mingil määral, ent lootustandev. Korralik mäng saadi maha, kuid ehk ei tasu niivõrd mõelda tulemusele kui sellele, kus?, mida? ja miks? muutma peab. Minu arvates on peale sellist mängu küll suhteliselt suur tõenäosus, et Teever saab varsti koondisekutse, kuigi jah, ta oleks seda pidanud juba ammu aega tagasi saama. Meie probleem seisneb selles, et ründes jääb puudu võitluslikust, ei ole selliseid ennastsalgavaid võitlejaid, suuri ja tugevaid. Zelinski ja Oper ehk mahuvad sinna rühmitusse mingilgi määral, kuid Viikmäe-Zahhovaiko-Saharov kohe kindlastti mitte. Lisaks ka Lindpere.

            Teever tundub minu arvates eilse mängu põhjal ideaalne mees koondisesse. 187cm pikkust - suur. Tugevaks pean mina teda ka ja võitluslikuks. Täpne on ta igatahes, seda kinnitavad kasvõi 15 väravat Meistriliigas. Selles osas ei saa ma tõesti mitte kuidagimoodi aru, miks on koondises enne pisikesed ja jõuetud Lindpere ja Viikmäe. Zahhovaikost-SAHAROVIST rääkimata. No tõesti ei saa aru.

            Natuke kibestunud olen ehk, kuid näen tõesti Teeveri suurt vajalikust koondises. Oper-Teever oleks ründepaar, mis suudaks kindlalt rohkem kui kodanik Zelinski ükstapuha kellega.

            Mäng oli korralik ja rohkema õnnega võime Bulgaariale julgelt vastu minna. Oper ja Rooba ning Klavan siis juba tagasi ning kolm punkti meie kotikese.

            vot.
            See mida sa Lindpere kohta kirjutasid on ju lauskoomika ja teeb su analüüsi väärtuseks ümmarguse nulli.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

              Originally posted by eestimees
              . Aga Viikmäesse olen uskuma hakkanud, nähes tema mänge TVMK ja Levadia vastu pean ütlema, et vend on hea. Tõesti hea, tehinka ja kiirus.
              Olgu pole näinud mainitud mänge, aga kunagi uskusin ka mina viikmäesse. peale eilset mängu peaks ta küll järgmises liigamängus 7 käärlöögiga väravat lööma, et ma temasse jälle uskuma hakkaksin.
              samas võibolla pani arno natuke puusse, kui ta kasutas viikmäed vale koha peal, sest pärast keskele minekut paranes tema mäng tunduvalt.

              mis zelinskisse puutub, siis oli ta üks eesti paremaid.
              punkt.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                Originally posted by greenday
                See mida sa Lindpere kohta kirjutasid on ju lauskoomika ja teeb su analüüsi väärtuseks ümmarguse nulli.
                Ei saa aru...

                Originally posted by Magpie
                Meie probleem seisneb selles, et ründes jääb puudu võitluslikust, ei ole selliseid ennastsalgavaid võitlejaid, suuri ja tugevaid. Zelinski ja Oper ehk mahuvad sinna rühmitusse mingilgi määral, kuid Viikmäe-Zahhovaiko-Saharov kohe kindlastti mitte. Lisaks ka Lindpere.

                ----------------------------------------

                Selles osas ei saa ma tõesti mitte kuidagimoodi aru, miks on koondises enne pisikesed ja jõuetud Lindpere ja Viikmäe.
                Millega sa siis nõus ei ole? Et Lindpere pole pisike ja jõuetu? Ega ennastsalgav?

                Mina jäin üldiselt tema mänguga rahule, kõigist ründajatest jäi tema kõikse positiivsemalt silma, ent ikkagi - minu arvates peaks olema Teever enne koondises kui kõik eelpool mainitud matsid.

                Ja ma tõesti ei tahaks uskuda, et kaks-kolm lauset terve mu jutu mõttetuks tegid.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                  Originally posted by Martin


                  Originally posted by greenday


                  Originally posted by Martin


                  Eston, sellisel juhul peab pall liikuma väravajoone POOLE (ehk sööt edasi)! Mitte sellest eemale. Kui eemale, siis sulgu ei ole. Nagu ka sellel juhul.
                  Ei ole ka nii. Pall võib vabalt ettepoole liikuda, kui söödu saaja on söödu andmise hetkel söötjast tagapool. Ka siis poleks suluseisu.
                  Ega ma selles osas ei vaielnud. Kuid savi. Enne meid öeldi veel täpsemalt ära.
                  t6esti eston, viimast korda seletan (teise teema all juba tegin reeglitest copy/paste),kuid loodetavasti greenday&Martini selgitused on piisavad,
                  -suluseisu võetakse siis, kui söödu saaja on söödu andjast eespool-

                  mõnikord muidugi kolmekesi tühja värava all unustatakse see ära ja ollakse hooletud liini jälgimisel
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                    Jah ei oska öelda, miks Zelinski väljakul nii kahvatu välja nägi. Ilmselt mängupraktika puudumisest - Landskrona tundus talle algul sobiva kohana, aga jah... Karta on, et selle hooaja lõppedes pole tal muud teed kui Flora\'sse tagasi.
                    Eesti mängis hästi eelkõige esimesel poolajal. Teisel jäädi algusest peale passiivseks ja poolakate värav tundus säärase löögina, millest saadi üle alles päris mängu lõpuks.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                      ma arvan et poola oli igati yle ja vääris seda võitu, eesti oli ikka väga ebakindel kohati

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                        Originally posted by gaskoff

                        mis zelinskisse puutub, siis oli ta üks eesti paremaid.
                        punkt.
                        Samuti ka on Taavi Rähn.:P

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                          Zelinskil polnud viga midagi, mängutaktika määrab palju ja sellekohaselt polnud Intsul lihtsalt niipalju tööd. Samas muidugi pole Ints kunagi suure tööloomana silma jäänud, kes alla appi ruttaks meestele.
                          Vaatamata sellele on Eestile ikka kõige kindlam ründepaar Oper-Zelinski. Neil koostöö alati sujunud ja tulemust andnud.
                          Teeverit võiks vaikiselt hakata sisse sulatama ründesse, aga mehel napib rahvusvahelise mängu praktikat- tundub küll loll vabandus, aga nooremate puhul ongi see üks suuremaid läbipõlemise põhjusi koondisemängudes-vist tuleb mingi kramp, kui tead, et mängid superliigades leiba teenivate pallurite vastu.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                            idioot.. kuidas muidu sellest võitu saada kui mitte panna neid mingis mõttetus sõprusmängus väljakule. aga see kontseptsioon on piibri arnost küll mööda läinud..

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                              Zelinski on mõttetu! Enen paneks Taavi Rähni ründesse.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Poola-Eesti\'

                                Zelli isegi võitles eile ja sai nii mõnegi peapalli kätte, aga Viikmäe oli esimesed 80 minutit selline udu, et võttis pool publikut oigama. Mina küll aru ei saa, kust otsast ta enam-vähem mängis.

                                Taktikaliselt eriti nauditav oli Lemsalu ründesse panek. Terve teine poolaeg oli näha, et pall eesti keskväljal väga nirult liigub ja seetõttu enamus palle lihtsalt kaitsest ründajatele tsenderdatakse Sinna ette oligi vaja Lemsalu sarnast tanki, kes peaga palli edasi suunaks, kiirus ja tehnika on tal muidugi üsna nirud. Viikmäe seevastu lükati kogu aeg ära ja temast ründes küll tolku polnud. Me Aifoga nutsime vahepeal, kui Viikmäe jälle palli sai :P

                                LEMSALU RÜNDESSE!!!
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X