320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (06.09.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd Rüütli räägib mitu päeva,et tal on olemas mehed,kellega rünnakule minna.Veits imelik jutt,sest need mehed on olnud kogu aeg olemas ,aga ta ise istutas nad pingile ja toppis idioodi järjekindlusega Ahjupera ja Voskot ette.Ja nüüd minnakse ründama viimaste aastate tugevaima vastase vastu,samas kui kõik viimase 2 aasta mängud on jätnud suht sita mängupildi mulje.Mulle tundub ka ,et homseks köetakse põhjendamatut eufooriat üles. Tore,kui ma eksiks .

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Olgem siiski realistid.
      me mängime Hollandiga, kes on võitnud kõik 6 senipeetud mängu
      aga kui me näitame ilusat mängu ja Hollandil juhtub kehv päev olema, siis on kõik võimalik
      kui palju pealtvaatajaid on oodata?
      No Kaljuveer ütles spordiuudistes, et täismaja, 11000.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        ÕL: Van Persie ja Robbeni fännid tervitasid Hollandi koondist (1:12)

        lol, or smth

        -e- Hehe, nojah, Delfit ma ei vaadanudki.

        Kommentaar


          Kas keegi sõidab (või teab kedagi, kes sõidab) pärast mängu auto või bussiga Tartusse? Oleks vaja üks inimene tagasi heade mõtete linna tagasi saata pärast mängu andke teada!
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Ka mulle on jäänud mulje, et lootusi köetakse natuke liiga tuliseks. Et oh, lähme ründama ja väravaid lööma jne. Reaalsus on ilmselt siiski teine ja tuleb leppida 2-3-4 väravalise kaotusega. Holland on Holland. Ja oi seda oigamist siis..

            Kommentaar


              Mulle väga meeldis Delfi reporteri usinus. Äsja lennukist maha astunud RVP-le mikker nina alla ja "Kuidas Tallinnast seni muljed on?" RVP vastu, iroonilise muigega:"Kena lennujaam." Ja kabummdi, Delfis pealkiri:"RVP kiitis Tallinna Lennujaama!"

              Vau.

              Kommentaar


                ma oleks rahul kui teeme hollandlaste vastu parema tulemuse kui soomlased helsinkis hispaanlaste vastu
                mängud praktiliselt samal ajal.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Viik oleks maksimum mis siit võtta annab. Viimased mängus näitasid, et meil on suured probleemid just kaitses ja Holland on selline meeskond mis karistab ära igal võimalusel. Mina panustan 2-0 Hollandi kasuks, kuid loodan, et Eesti suudab ikka midagi vastu panna.

                  Kommentaar


                    Iga kord, kui ma loen või kuulen enne mängu neid "see on ju nii tugev vastane, ärge ajage lootusi üles, niikuinii kaotame" heietusi, tahaks lihtsalt ja siiralt küsida, miks te nii teete. Milleks võtta endalt vabatahtlikult ära see mängueelne rõõmus elevus ja ootus, et midagi suurt võib tulla. Jah, tõenäosusprotsent on väike. Mis siis? Mõelge, kui mängijad läheksid ka iga kord sama hoiakuga väljakule. Klavan: eks paar tükki tuleb ikka välja võtta. Ojamaa: Lätile ja Soomele ma ära ei löönud, ega siis neilegi suuda. Oleks üldse mingit lootust?

                    Ma usun küll, et küllap vähegi jalgpalli tundvad inimesed ikka teavad ja tajuvad üsna adekvaatselt, mis meeskond see Holland on. Ja pigem rõõmustatakse praegu selle üle, et kõigi märkide järgi me vähemalt läheme ja üritame neile hambaid näidata. Selle asemel, et juba mitu päeva enne mängu asuda hoogsalt "no mida te sealt loodate, niikuinii saame kolme-neljaga sisse" daunerit tekitama. See viimane nagu mingi ehe eestlase värk - igaks juhuks tuleb ikka kõik lootused maha tõmmata, sest siis saab kaotuse puhul pärast kohe asuda vastu rinda taguma "ma ju ütlesin". Justkui see annaks midagi juurde.

                    Tahaks öelda nii nagu ütles Rüütli eile õhtul meestele trenni lõpetuseks viimase harjutuse järel: "okei, kutid. Tehke individuaalselt, kes kuidas. Aga nautige!" Täna on ilus ja päikeseline päev, muutke see ka enda jaoks ilusaks. Õhtul tuleb täismaja. Minge ja nautige hea emotsiooni pealt mängu. Äkki juhtub midagi tõeliselt head? Halada jõuab hiljem alati.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      ma annan kõikidele moka pihta kes instrumentaalvilistajat kuulda ei võta!!!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        +1 vincent
                        Ma lähen mängu vaatama ikka teadmisega, et täna äkki juhtub ime ja teeme ajalugu.


                        Aga Delfi journalist pani jah hästi Mis ta ootas vastust nagu:"From the plain i saw a lots of beautiful girls on the streets and a guy took 2 shots of Milli-Mallikas in youre famous ValliBaar. The Mayor of Tallinn is a great man with great ideas.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Ei saa samuti neist aru, kes soovivad ise peo enda jaoks ära rikkuda (mitte ainult siis foorumis, vaid üleüldiselt). Löntsi suhtumisega pole mõtet ennast staadionile või teleka taha vedadagi. Sellepärast me jalgpalli armastamegi ju, et üllatusi juhtub.

                          Vincentilt aga väga ilus postitus sihukese väärika numbri täitumise puhul.

                          Kommentaar


                            Not going to the stadium? Stuck at work? No tv? No good streaming available on internet?
                            Check RdS Live commentary from A.LeCoq via EyeOnPlay.com : http://tereitalia.altervista.org/rds...eesti-holland/
                            App available for iPhone!
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Kas rongkäik ka on ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                                Kas rongkäik ka on ?
                                Kogunemine 19.30 ja start 20.00
                                Ikka Vabadussõja võidusamba eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X