320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (06.09.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vincent, kummardus.
    (Ja Kuku saate eest ka, kuulasin eile öösel töö juures. Rohkem selliseid saateid! Maha kõik, kes nii ei arva!)

    Kommentaar


      Saksad sõidavad staadionile bussiga
      Kahekorruselise bussi täis laulvaid ja skandeerivaid jalgpallifänne – seda võib näha pigem välismaa ajalehtedest või lihtsalt välismaal.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        No good streaming available on internet?
        Unfortunately for you, there is always otse.err.ee with proper quality

        Kommentaar


          Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
          Unfortunately for you, there is always otse.err.ee with proper quality
          Eheh true, the link works fine in Estonia.
          However abroad it gets hard to connect. So just in case: http://tereitalia.altervista.org/rds...eesti-holland/
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Iga kord, kui ma loen või kuulen enne mängu neid "see on ju nii tugev vastane, ärge ajage lootusi üles, niikuinii kaotame" heietusi, tahaks lihtsalt ja siiralt küsida, miks te nii teete. Milleks võtta endalt vabatahtlikult ära see mängueelne rõõmus elevus ja ootus, et midagi suurt võib tulla. Jah, tõenäosusprotsent on väike. Mis siis? Mõelge, kui mängijad läheksid ka iga kord sama hoiakuga väljakule. Klavan: eks paar tükki tuleb ikka välja võtta. Ojamaa: Lätile ja Soomele ma ära ei löönud, ega siis neilegi suuda. Oleks üldse mingit lootust?

            Ma usun küll, et küllap vähegi jalgpalli tundvad inimesed ikka teavad ja tajuvad üsna adekvaatselt, mis meeskond see Holland on. Ja pigem rõõmustatakse praegu selle üle, et kõigi märkide järgi me vähemalt läheme ja üritame neile hambaid näidata. Selle asemel, et juba mitu päeva enne mängu asuda hoogsalt "no mida te sealt loodate, niikuinii saame kolme-neljaga sisse" daunerit tekitama. See viimane nagu mingi ehe eestlase värk - igaks juhuks tuleb ikka kõik lootused maha tõmmata, sest siis saab kaotuse puhul pärast kohe asuda vastu rinda taguma "ma ju ütlesin". Justkui see annaks midagi juurde.

            Tahaks öelda nii nagu ütles Rüütli eile õhtul meestele trenni lõpetuseks viimase harjutuse järel: "okei, kutid. Tehke individuaalselt, kes kuidas. Aga nautige!" Täna on ilus ja päikeseline päev, muutke see ka enda jaoks ilusaks. Õhtul tuleb täismaja. Minge ja nautige hea emotsiooni pealt mängu. Äkki juhtub midagi tõeliselt head? Halada jõuab hiljem alati.
            Väga hea! Ilus jalgpalliõhtu on tulekul!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Iga kord, kui ma loen või kuulen enne mängu neid "see on ju nii tugev vastane, ärge ajage lootusi üles, niikuinii kaotame" heietusi, tahaks lihtsalt ja siiralt küsida, miks te nii teete. Milleks võtta endalt vabatahtlikult ära see mängueelne rõõmus elevus ja ootus, et midagi suurt võib tulla. Jah, tõenäosusprotsent on väike. Mis siis? Mõelge, kui mängijad läheksid ka iga kord sama hoiakuga väljakule. Klavan: eks paar tükki tuleb ikka välja võtta. Ojamaa: Lätile ja Soomele ma ära ei löönud, ega siis neilegi suuda. Oleks üldse mingit lootust?

              Ma usun küll, et küllap vähegi jalgpalli tundvad inimesed ikka teavad ja tajuvad üsna adekvaatselt, mis meeskond see Holland on. Ja pigem rõõmustatakse praegu selle üle, et kõigi märkide järgi me vähemalt läheme ja üritame neile hambaid näidata. Selle asemel, et juba mitu päeva enne mängu asuda hoogsalt "no mida te sealt loodate, niikuinii saame kolme-neljaga sisse" daunerit tekitama. See viimane nagu mingi ehe eestlase värk - igaks juhuks tuleb ikka kõik lootused maha tõmmata, sest siis saab kaotuse puhul pärast kohe asuda vastu rinda taguma "ma ju ütlesin". Justkui see annaks midagi juurde.

              Tahaks öelda nii nagu ütles Rüütli eile õhtul meestele trenni lõpetuseks viimase harjutuse järel: "okei, kutid. Tehke individuaalselt, kes kuidas. Aga nautige!" Täna on ilus ja päikeseline päev, muutke see ka enda jaoks ilusaks. Õhtul tuleb täismaja. Minge ja nautige hea emotsiooni pealt mängu. Äkki juhtub midagi tõeliselt head? Halada jõuab hiljem alati.
              Selle aasta parim post! Paremini ei olekski võimalik öelda.

              Mina loodan parimat, panin sümboolse 10 euri Eesti võidu peale pärast Vincenti inspireerivat posti lugedes, saadan postiga kasti õllet sulle kui ära tuleb.

              EESTI SURU, PORGAND LÄBI MURU!
              So self aware so full of shit

              Kommentaar




                selle Vincenti postiga +1 ja ülevalpoolne lugu võtab kokku tüüpilise eestlase eneseonahala.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Sellise täismaja ees teeb Eesti raudkindlalt ilusa mängu. Ootan kannatamatult taaskohtumist Arenaga, viimasest korrast on märkamatult möödunud aastaid 2( Baskide vastu).
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Pole ammu staadionil käinud, kas oma fotoaparaat võib kaasas olla?

                    Kommentaar


                      Võib aga profivarustus ei tohi olla. Seebikarbiga saab probleemideta aga kui peegelkaamera ja mingi vägev objektiiv otsas, siis vist ei tohiks saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Võib aga profivarustus ei tohi olla. Seebikarbiga saab probleemideta aga kui peegelkaamera ja mingi vägev objektiiv otsas, siis vist ei tohiks saada.
                        Seda seletasin mina ka oma sõbrale, igal pool staadionitel on sellised reeglid kus mina käinud olen, võib olla peegel aga nö tehase objektiiviga mis ei tohi ületa 50mm?, aga hollandi mängu piletil pidi olema fotoka märk millel keelumärk peal? Kuidas seda võtta siis?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Sander Puri naaseb (usutavasti) laupäeval Inglismaal platsile ja liitub Ungari-mänguks ka Eesti koondisega: http://www.ohtuleht.ee/540740

                          Miks poleks viik või võit erinevalt aastast 2001 vedamine, vaid kvaliteedimärk: http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/5874

                          Kommentaar


                            Kinnitatud andmed Eesti alg11 kohta: http://www.ohtuleht.ee/540747

                            Kommentaar


                              Oeh... Kruglov-Robben tantsupaarist midagi head vist oodata ei ole aga loodan, et sõnusin ära
                              Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

                              Kommentaar


                                Pole midagi öelda. Anier-Ojamaa koos platsil ja samas ka 4-5-1, mis on muutunud eriti suuremate vastu hädavajalikuks taktikaks.
                                Rahul
                                Äkki peab ka vasak äär inimlikul kombel vastu ning suudavad kuidagigi ääre kinni panna.

                                PS:Uskumatult pask, et viimasel päeval langes minek ära ning pean ETVst melu nautima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X