320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Trinidad ja Tobago (07.06.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    soccerneti kommentaariumist:
    aga Kingi-sugune küll mingi full-back ei ole ja kaitsele appi ei tule, tagasi ta ei tööta (st siis äärekaitse sisuliselt tühjaks jätmist)
    Sellised laused pole ka enam eriti tõepärased. Eile mitmel korral, kui Jääger oli omadega juba vastase otsajoone juures, võttis Kink rahulikult tema koha üle.

    Nõustun ka Eikaga Rähni jutu poolest. Aeglane mees on, aga kokkuvõttes päris kindel

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      vaatan asja selgelt nii: parim kaitsepaar on piiroja, klavan, neile järgneb nii tasemelt kui perspektiivilt morozov ja siis neljandana ei ole enam vahet, kes seal pingi otsal istub, platsile kui panema pead mingil põhjusel, on seis ühtviisi jama, seega võiksid seal vabalt olla ka nooremad mehed, mitte hiina esiliigas mänguaega mitte saav taavi, kel pole mingitki arenemismärki kuskilt näha ja vanus selline, et parim enne on möödas kahtlemata, head mehed mängivad jah kauem, aga seda kohavaliku ja kogemuse pealt. rähn paraku on aeglane ja kehva kohavalikuga, pole teda heaks meheks mitte kunagi pidanud ja mu silmis parimad mängud tegi ta kunagi üldse poolkaitses.
      Seda, et Morozov perspektiivikam on, on raske vaidlustada, aga et antud hetkel kuidagi Rähnist parem on, no mina seda platsil küll ei näe.

      Rääkides kohavalikust ja "eilsest heast mängust" Morozovi poole pealt, siis üsna ilmekas näide oli kui Trinidad&Tobago mängijad jõudsid Morozovi tsooni, kus haigutas tühjus. Seda tuli lappima äärelt Jääger, kelle tsoon jäi omakorda tühjaks ning seal ootas vastane palli uhkes üksinduses. Jääger suutis olukorra küll neutraliseerida, aga natukegi parema klassiga vastane oleks selle ära karistanud. Kus oli Morozov? Lonkis aeg-luubis kuskilt 30 meetri pealt oma värava suunas. Mida ta seal tegi üldse?

      Sõprusmängudes võib sellist "nalja" veel omale lubada, aga valikmängudes läheks see nali väga nutuseks. Klavan-Piiroja on selgelt Eesti parim paar, aga et Morozov nii kindel kolmas number on ja Rähn nii kehv oleks. No ei ole kuidagi nõus! Ma saan aru, et mõne jaoks on Rähn aut, tehku ta seal väljakul mis tahab.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        #63
        arvamused on erinevad, mis seal ikka muud öelda.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          vaatan asja selgelt nii: parim kaitsepaar on piiroja, klavan, neile järgneb nii tasemelt kui perspektiivilt morozov ja siis neljandana ei ole enam vahet, kes seal pingi otsal istub, ...
          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Klavan-Piiroja on selgelt Eesti parim paar, ....
          äkki keegi aitab meelde tuletada, kas klavan-piiroja on üldse kunagi keskkaitses paaris mänginud?

          see kas neist saab hea paar või ei... kaks peakokka köögis või kaks kaptenit laevas - ei pruugi alati hästi lõppeda kuigi mõlemad eraldi võetuna võivad ju head olla. oma egot jätkub piisavalt mõlemal et seda teisele peale suruda.

          tahaks naäha neid reaalses olukorras mõne korraliku satsi, miks mitte näiteks hollandi vastu enne kui selliseid hinnanguid neile kui paarile anda.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            arvamused on erinevad, mis seal ikka muud öelda.
            Loomulikult. Arvamused ja nägemused on inimestel erinevad ja ma ei püüdnudki sind oma postitusega kuidagi rünnata.

            Rähn pole veel kõige vastuolulisem mängija koondises. Ma peaks selleks Purit: kellele ta mäng meeldib, sellele meeldib ja kellele ei meeldi, sellele ei meeldi ja nii see lihtsalt on.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              #66
              Rähn oli tegelikult Valgevene mängus punase kaardi teenimiseni ilmselt parim kaitsja. Paar Vassiljevi rumalat libastumist ja pallikaotust parandas igatahes kiirelt ära.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Loomulikult. Arvamused ja nägemused on inimestel erinevad ja ma ei püüdnudki sind oma postitusega kuidagi rünnata.

                Rähn pole veel kõige vastuolulisem mängija koondises. Ma peaks selleks Purit: kellele ta mäng meeldib, sellele meeldib ja kellele ei meeldi, sellele ei meeldi ja nii see lihtsalt on.
                selles olen suga küll päri jah ja ründamisena ei võtt ka asja, foorumis ju ongi hea üksteisega asju arutada, vaielda ja niisama maurata-jaurata.

                Kommentaar

                Working...
                X