320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käsi kullas või Pehrsson mullas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Samalaadselt on kurb vaadata, kuidas siin ja kommentaariumites mingid mehed lasevad, et Sappinen kukub ainult perseli, sest koondises ühes mängus see juhtus. Kurat vaadake Premium liigat! Kasvõi seda mängu: http://sport.err.ee/v/jalgpall/premi...e-taispikkuses Näiteks olukorda, mis algab videoribal 36:50.
    Oijah... 177cm 69kg ja ta oli igas mängu vähemalt korra pikali. Sealjuures läti vastu koguni 8 korda pikali ja ei võitnud ühtegi kahevõitlust.

    See video mille postitasid olukord 36:50.
    Pall tuli äärelt, sappineni esimene puude pall hakkas üle äärejoone minema -mida teeb infoneti kaitse ? jookseb lihtsalt üle äärejoone ja käib tagumikule. See pigem kaitsja viga või ma eksin ? Seejärel jookseb sappinen otse vastase poole, selleasemel et lõigata sisse.
    Vastane viskab ennast persili ja sappineni puutelt läheb lööginurk imeväikseks. Nüüd jõuab veel jeeli jeeli otsajooneni ja silmad kinni virutab palli kasti kus ei ole antud hetkel mittekedagi.

    Nendes videominutites ei näinud ma muud kui vaid seda et miks need infoneti mehed pikali viskuvad ja seda et sappinenil otsustavusega värava ees probleeme. Kiirusest samuti ei piisanud isegi premiumliiga jaoks. viimane puude läks pikaks ja sööt tuli kinnisilmi.

    Kui oled natukenegi vaadanud seda mismoodi mängitakse hollandis, austrias või poolas siis peaksid ehk natukene mõtlema enne kui neid näiteid tood. Sellise kingituse nagu seal eelpool videos mitte äralöömine oli lihtsalt PATT. Vaata natuke välismaist jalgpalli mees, muidu ei suuda adekvaatselt võrrelda.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Suurem süüdistus Pehrssonile on vahe värava löödud.
      Aga olge head, millal Eesti koondis on olnud mingi väravamasin?
      Nüüd välja arvatud see 7-0 Portugali vastu (halb päev toimub kõigile) kaitsetöö on olnud päris korralik, Eesti pole enam peksupoiss.
      Siin väike statistika, värava löönud ja lastud aasta aastalt.

      1992

      Mängud 5 / Löönud 3 / Lastud 10

      1993

      14 / 5 / 28

      1994

      12 / 1 / 31

      1995

      12 / 4 / 44

      1996

      12 / 16 / 12

      1997

      16 / 13 / 24

      1998

      14 / 16 / 26

      1999

      16 / 21 / 30

      2000

      11 / 14 / 14

      2001

      13 / 15 / 36

      2002

      11 / 12 / 6

      2003

      17 / 12 / 25

      2004

      16 / 18 / 33

      2005

      12 / 13 / 16

      2006

      7 / 4 / 8

      2007

      14 / 6 / 25

      2008

      14 / 14 / 24

      2009

      13 / 11 / 15

      2010

      13 / 13 / 18

      2011

      13 / 14 / 24

      2012

      13 / 10 / 22

      2013

      13 / 13 / 20

      2014

      14 / 8 / 12

      2015

      10 / 12 / 8

      2016

      7 / 3 / 10

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Eem. Mitte et see kuidagi tähtsust omab antud küsimuses, aga... Mida see olukord tõestab? Seal polnud ju sellist olukordagi, kus pidanuks perseli kukkuma. Esimeses olukorras mängis kena liigutusega mööda lihtsalt ja siis teine Infoneti mängija hüppas omakorda Sappinenist mööda lihtsalt. Aga see selleks.

        Et aga teemasse asi läheks, siis Sappinen loodetavasti Bosnia vastu ikkagi ei mängi. Sest tema praeguste kehaliste võimete juures ei näe ma tal Bosnia keskkaitsjate vastu absoluutselt mitte mingit võimalust. Tõenäoliselt lükataks ta lihtsalt jõuga minema olukordadest.
        Tundub tõesti, et pole üldse koduliiga mänge vaadanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
          Tundub tõesti, et pole üldse koduliiga mänge vaadanud.


          Sa vist vaatad ainult koduliiga mänge... see on siililegi selge et sappinen jääb rahvusvahelisel tasemel nõrgaks. Mul pole kunagi sappineni vastu pidagi otseselt olnud, enne seda kui mees debüüdi koondises tegi olin isegi üks nendest kes nõudis tema nimekirja kandmist. Tema 8 koondisemängu on mind aga selles otsuses kahetsema pannud. Mees sai võimaluse ennast näidata - kaheksa mänguga pole sealt mittemidagi tulnud.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            Oijah... 177cm 69kg ja ta oli igas mängu vähemalt korra pikali. Sealjuures läti vastu koguni 8 korda pikali ja ei võitnud ühtegi kahevõitlust.

            See video mille postitasid olukord 36:50.
            Pall tuli äärelt, sappineni esimene puude pall hakkas üle äärejoone minema -mida teeb infoneti kaitse ? jookseb lihtsalt üle äärejoone ja käib tagumikule. See pigem kaitsja viga või ma eksin ? Seejärel jookseb sappinen otse vastase poole, selleasemel et lõigata sisse.
            Vastane viskab ennast persili ja sappineni puutelt läheb lööginurk imeväikseks. Nüüd jõuab veel jeeli jeeli otsajooneni ja silmad kinni virutab palli kasti kus ei ole antud hetkel mittekedagi.

            Nendes videominutites ei näinud ma muud kui vaid seda et miks need infoneti mehed pikali viskuvad ja seda et sappinenil otsustavusega värava ees probleeme. Kiirusest samuti ei piisanud isegi premiumliiga jaoks. viimane puude läks pikaks ja sööt tuli kinnisilmi.

            Kui oled natukenegi vaadanud seda mismoodi mängitakse hollandis, austrias või poolas siis peaksid ehk natukene mõtlema enne kui neid näiteid tood. Sellise kingituse nagu seal eelpool videos mitte äralöömine oli lihtsalt PATT. Vaata natuke välismaist jalgpalli mees, muidu ei suuda adekvaatselt võrrelda.
            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            Sa vist vaatad ainult koduliiga mänge... see on siililegi selge et sappinen jääb rahvusvahelisel tasemel nõrgaks. Mul pole kunagi sappineni vastu pidagi otseselt olnud, enne seda kui mees debüüdi koondises tegi olin isegi üks nendest kes nõudis tema nimekirja kandmist. Tema 8 koondisemängu on mind aga selles otsuses kahetsema pannud. Mees sai võimaluse ennast näidata - kaheksa mänguga pole sealt mittemidagi tulnud.
            Ma arvan, et sina peaksidki vist järgmine Eesti koondise peatreener olema.

            Oo püha välismaa jalgpall, kas saadaksid need alltoodud videos olevad andetud jalgpallurid Eestisse, kus on nende tegelik koht?
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Sappineni roll Floras näeb ette palju liikumist pallile vastu ning ruumi loomist ääreründajatele. Selge see, et maadluses jääks ta klassikalisetele keskkaitsjatele alla.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                Suurem süüdistus Pehrssonile on vahe värava löödud.
                Aga olge head, millal Eesti koondis on olnud mingi väravamasin?
                Jah. Võrreldes Rüütliga lööb koondis sama palju väravaid, aga sisse lastud väravate arv on tunduvalt vähenenud. Minu jaoks ilma kahtluseta on tegemist parima treeneriga, kes koondist juhtinud.
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  ainuüksi koondise kutse toob klubile korraliku kopika meiemõistes .Mis on ametlikud mängud.
                  Ei too. Nii oli UEFA mängudel, FIFA ei maksa.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Tundub tõesti, et pole üldse koduliiga mänge vaadanud.
                    lol. Koduliiga mänge vaatab vägagi palju. Kohati tekib tunne, et liigagi palju. Aga ütle nüüd mulle, mida nende vaatamine mulle antud kontekstis annab? Esimeses lõigus kommenterisin ma AINULT konkreetset olukorda ja ei midagi muud. Ei leidnud, et see lõik tõestanuks midagi, mida väita püüti.

                    Mis puudutab teist lõiku, siis....See, et Sappineni kehalistest võimetest koduliigas piisab ei tähenda, et neist piisaks rahvusvahelisel tasemel ja MM valikmängus (ilmselt seal ikkagi ei mängi). See, et Pürg, Ugge, Morozov, Kalimullin või kes iganes ära ei lükka ei tähenda, et seda rahvusvahelisel tasemel ei juhtuks. Ja seda nägime me ilmekalt juba Läti vastu, kus mees järjepanu kahte lehte lendas. Bosnia on veelgi tugevam. Sealt ka väide, et Sappinenil poleks seal mingit lootust. Selles küsimuses ei tõesta koduliiga mängude vaatamine mitte kõige vähematki.

                    Üldiselt oli minu tsitaat, nagu ma ka mainisin, offtopic selles kontekstis. Sappinen võib koondises olla. Seal on väga mitu valikut enne teda, mille eest peatreenerit kritiseerima peaks.

                    Kui sina soovitad mul koduliiga mänge rohkem vaadata, siis mina soovitan sul omakorda vahelduseks laiemat pilti vaadata. Ühe tahu sellest laiemast (rahvusvahelisest) tasemest nägime Balti turniiril ilmekalt ära

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Mängud / Löönud / Lastud / Võite / Kaotusi / FIFA Ranking


                      2009

                      13 / 11 / 15 / 3 / 5 / 102

                      2010

                      13 / 13 / 18 / 3 / 6 / 82

                      2011

                      13 / 14 / 24 / 4 / 7 / 57

                      2012

                      13 / 10 / 22 / 5 / 8 / 86

                      2013

                      13 / 13 / 20 / 4 / 6 / 94

                      2014

                      14 / 8 / 12 / 5 / 7 / 84

                      2015

                      10 / 12 / 8 / 5 / 4 / 93

                      2016

                      7 / 3 / 11 / 3 / 3 / 117
                      Täiendasin natuke sinu tabelit...

                      *Väravate vahe on paranenud.
                      *Kaotuste ja võitude suhe on paranenud.
                      *Väravaid on hakatud vähem lööma.
                      *Fifa ranking on viimase 8 aasta madalaim, ajaloos on vaid 4 korral madalam olnud.

                      Järeldus:

                      oleme näitajad koondisel numbrites paremaks saanud (väravate löömine on jäänud kehvemaks)
                      aga seda kõike fifa rankingu arvelt... sest vastased on olnud nõrgemad.
                      Jah justnimelt koondis on teinud sammud tagasi aga nõrkade vastaste võitmisega on tekkinud mulje nagu oleksime tõusuteel.


                      Korrigeerige mind kui eksin.
                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          aga ka ju koondise "hiigelaegadel" oli Ojamaa kasutegur 0? Või on superründaja vahepeal värava löönud? Äkki lihtsalt on Eesti ründajad, kes peaks väravaid lööma ja võite tooma olnud viimasel paaril aastal totaalselt pasad nii klubi kui koondise eest ja siin ei mängi koondise peatreeneri oskused mitte mingit rolli?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            aga ka ju koondise "hiigelaegadel" oli Ojamaa kasutegur 0? Või on superründaja vahepeal värava löönud? Äkki lihtsalt on Eesti ründajad, kes peaks väravaid lööma ja võite tooma olnud viimasel paaril aastal totaalselt pasad nii klubi kui koondise eest ja siin ei mängi koondise peatreeneri oskused mitte mingit rolli?
                            video, jagamine, kaameratelefon, videotelefon, tasuta, üleslaadimine


                            Alates 3:05 vaata ja mõtle... see ainult 1 näide.
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                              Sa vist vaatad ainult koduliiga mänge... see on siililegi selge et sappinen jääb rahvusvahelisel tasemel nõrgaks. Mul pole kunagi sappineni vastu pidagi otseselt olnud, enne seda kui mees debüüdi koondises tegi olin isegi üks nendest kes nõudis tema nimekirja kandmist. Tema 8 koondisemängu on mind aga selles otsuses kahetsema pannud. Mees sai võimaluse ennast näidata - kaheksa mänguga pole sealt mittemidagi tulnud.
                              Ojamaa 23 mängu ja mittemidagi....
                              Võiksid kiunumisest väheke puhata- selle aasta tiitel oli sul juba kevadeks käes!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Ojamaa 23 mängu ja mittemidagi....
                                Võiksid kiunumisest väheke puhata- selle aasta tiitel oli sul juba kevadeks käes!
                                dareth, no näed kui inimesed on nii ajuvabrikud siis mis sa teed.
                                Mainisin ma siin selles tekstis väravaid ? Esitusest käib jutt ja kui sa ütled et ojamaa ei ole midagi teinud
                                siis vaata need 23 mängu üle. Oper-Ojamaa ründepaar oli minuarust juba algusest saadik hukule määratud.
                                Need mehed olid liiga erineva mängustiiliga. Samas mängides kokku vassiljevi, anieri, zenjovi ja teiste hetkel
                                koondises olevate meestega oli mängupilt sootuks teine.
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X