320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käsi kullas või Pehrsson mullas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Just nimelt, San Marino vastu võitmiseks pole vaja head kohtumist teha - ning San Marino vastu viigistamiseks pole vaja välismaalt treenerit otsida, selle palga võiks parem maksta mõnele kohalikule treenerikarjääri alustavale mehele ...

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Pehrsson saab ilma asjata, millal meie sats ever on suutnud kaks head kohtumist jutti teha (ajaliselt). Vb üks-kaks korda..
      esimesena meenub kohe

      EURO 2012 06.09.2011 21:30 Eesti - Põhja-Iirimaa 4:1
      EURO 2012 02.09.2011 20:45 Sloveenia - Eesti 1:2

      Väga otsida, siis leiaks veel midagi.

      Kommentaar


        #93
        Rüütli kaks viimast mängu aasta tagasi Aserite ja Lichesteini vastu.
        2011 võideti Uruguayd ja kohe peale seda viigistati Serbiaga.
        Suht okei oli 2010 aastal võit vs Soome ja 5 päeva pärast 0:0 Horvaatiaga.

        On olnud ikka, aga nendes mängudes on näha olnud ka, et koondis tahab ise midagi võita või saavutada või näidata kellegile midagi.

        Kommentaar


          #94
          Pehrssoni töökoht on kindel.



          ".. samas on üldpilt koondisega siiski pigem positiivne nii mängu arengu kui ka tulemuste poole pealt. "

          MIS TULEMUSTE???

          Kommentaar


            #95
            Slovenia ja Norra võit?
            Gibraltari ja San Marino ja Leedu kaotus muidu negatiivse poole pealt.

            Mul oleks suva, kui rootslane minema löödaks. Seda just mängupildi pealt hinnates.

            Kommentaar


              #96
              Norra pole üldse oluline valikmängude kõrval. Minu poolest pangu või sõpakas Saksamaale 6-0, aga kui valiksarja minnakse sellise mänguga peale..tule taevas appi!

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Pehrssoni töökoht on kindel.



                ".. samas on üldpilt koondisega siiski pigem positiivne nii mängu arengu kui ka tulemuste poole pealt. "

                MIS TULEMUSTE???
                12 kohtumist ja 7 löödud väravat. Jube vähe, kui arvestada, et korra kohtuti San Marinoga, Leedu, 2x Gibraltari ja Lätigagi nt. Tadzikkidele õnneks väristati kaks ära.

                Kommentaar


                  #98
                  Samas olukordi ära lööma ei saa ka ju treener tulla. Palju mõnel mehel seal eile neid väravavahiga üks-ühele võimalusi oligi... Ja ka varasemates mängudes. Kui ei suudeta ikka lööke raamigi panna, siis seda on koondisetreeneril vähe keeruline kuidagi paari päeva jooksul õpetada.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Samas olukordi ära lööma ei saa ka ju treener tulla. Palju mõnel mehel seal eile neid väravavahiga üks-ühele võimalusi oligi... Ja ka varasemates mängudes. Kui ei suudeta ikka lööke raamigi panna, siis seda on koondisetreeneril vähe keeruline kuidagi paari päeva jooksul õpetada.
                    Jah, aga näiteks minu meelest on küsimus pigem selles, kas meil on sellist välismaist treenerit vaja, kellest justkui midagi ei olene, kui nagunii väravaid lüüa ei osata. Mina olen selles mõttes erapoolik, et ei näe endiselt põhjust, miks Rüütlile kinga anti, kui tema oli valmis jätkama ja meeskond temaga samuti. Miks on vaja kedagi mujalt, kui ta midagi juurde ei anna? Või on aega vaja veel? Mis hetkest siis võib kritiseerima hakata? Fännid on siin alla neelanud juba pääääris paljusid ülihalbu tulemusi. Viimastest meenub Leedu mäng, Gibraltar.. San Marino?!?! Jah, Eestil ikka vahel veab viltu, aga selle aasta jooksul pole Pehrsson ju muljet avaldanud?

                    Kommentaar


                      Sest Rüütli oli oma aja ilmselgelt ära elanud, uusi mehi ta koondisesse kutsuda ei tahtnud, Mets ja Antonov oleks ilmselt alles siis koondise põhimeesteks saanud, kui nad ca 25-26 oleksid olnud. Sloveenia, Inglismaa ja Norra mängu põhjal mulle Pehrssoni mäng meeldib, aga ilmselgelt polnud seda Norraga mängu vaja. Kahju, mis teha, aga keegi ei saa öelda, et Rüütli ajal ei olnud ühtegi eriti sitta mängu.

                      Kommentaar


                        Sõna ilmselgelt pole siin kindlasti mõtet kasutada. Keegi meist ei tea ja ei saagi teada, palju Rüütliga praegu punkte kirjas oleks. Võib-olla rohkem, võib-olla mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Sõna ilmselgelt pole siin kindlasti mõtet kasutada. Keegi meist ei tea ja ei saagi teada, palju Rüütliga praegu punkte kirjas oleks. Võib-olla rohkem, võib-olla mitte.
                          Rüütli 2 aastat tagasi - 4st mängust 3 punkti:
                          est - rom 0:2
                          tur - est 3:0
                          est - hun 0:1
                          and - est 0:1

                          väravate vahe 1:6
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Ma jätaks selle Pehrsoni küll asjast välja! Kui sul ei ole materjali siis võid sinna kasvõi Joachim Löwi ette otsa panna, aga kui vendade individuaalne meisterlikus on olematu, siis ei saa ka peatreener midagi parata. Küsigem parem endilt miks see mänguoskus siis nii kehv on? Pakun, et vastus on meie klubivuti kvaliteedis!

                            Kui me suudaksime oma poistele ennem välismaale siirdumist kodus korralikuma põhja laduda, saaksid nad ehk ka mitte ainult parematesse klubidesse, vaid ka nendes klubides reaalselt mänguaega. Aga raske on seda põhja laduda, kui huvi nii pealtvaatajate, sponsorite kui poliitikute poolt on sisuliselt olematu. Käime jätkuvalt oma klubivutiga vähikäiku ja seni kuni ei hakka kerkima sisehallid ning kunstmurustaadionid, ei täitu tribüünid ega klubide pangakontod, jäämegi rahvuskoondisega suhu saama! Kusagilt taevast meile häid mängijaid ei saja, peame nad ise kasvatama!

                            Ei meeldi antud olukord? Võta NIMEKIRI ette ja hakka tegutsema!

                            Kommentaar


                              Ma olen nõus nii chaci kui Myrgliga, aga minu point on see, et kui Pehrssoniga pole märkimisväärselt paremad tulemused kui Rüütliga (möönan, et praegu võib olla endiselt liiga vara mingeid järeldusi teha), siis jääb ikkagi segaseks, miks seda treenerite vahetust tarvis oli? Isegi kui jätta kõrvale rahvusromantismihõnguline soov, et koondise loots oleks kodukootud mees, võib vaadata ka praktilist külge - näiteks, mis probleemid tekivad meeskonnal treeneri vahetusega seonduvalt, eriti olukorras, kus nii meeskond kui treener on valmis teineteisega jätkama.

                              Mis ma tahan öelda, on see, et ma pole veel(!) Pehrssoniga näinud positiivset muutust koondise mängus ja minu subjektiivse hinnangu kohaselt pole mees veel praeguseks enda treeneripositsiooni õigustanud. Aga tal on veel see võimalus muidugi.

                              Kommentaar


                                Juba õige mitu aastat on koondise suurim probleem olnud momentide realiseerimine, mis on otseselt seotud ründajate kvaliteediga. Ojamaa pole kunagi hoogu koondises leidnud, Zenjovi hea finishing on mängupraktika puudumisel kadunud, Anier on pidevalt vigastatud ja teda pole ka normaalset 2 ründajaga süsteemis proovitud ja pigem on ta pidanud olema üksik töörügaja ees jne.
                                Tegelikult on see probleem koondist vaevanud alates Operi langusest, sest ei ole normaalne kui parim väravakütt on kas a) keskkaitse Piiroja või b) keskpoolik Vassiljev.
                                Senikaua kuni ründajad oma võimalusi ei realiseeri ja neid tekib ikka ja on tekkinud ka nendes "halbades" mängudes, niikaua ei ole suur pidu oodata.
                                Minule Pehrsson meeldib, suhteliselt otsekohene ja julge, meeldib eksperimenteerida, teeb tööd põhjalikult ja minu arust on koondisesse toonud uue sära, mida viimase Rüütli valikturniiri ajal ei olnud. Samuti on ta ka taktikaliselt minu arust kindlasti märksa kõvemal tasemel. Aga kui ikka pool koondisest mängib koduses liigas või on kuskil välismaal pingipoisid, siis ei ole mingit vahet, kes seal treener on, lõppkokkuvõttes mängivad ikkagi mängijad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X