320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Horvaatiasse?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mayhem, kas need tüdrukutirtsud ei viitsik välja uurida, mis lennukompaniid pakuvad.

    Rootsis peaks olema mingi firma (nime unustanud), mis tegeleb päris odavate tsarterlendudega ning kui terve seltskonna kokku saada, siis ei peaks reis eriti palju kallimaks minema.

    Ja peale selle - kuus tundi riotit õhus on ka omapärane katsumus

    Keegi võiks igatahes lennukompaniide kammimise kiirelt enda peale võtta.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Muide, mis kuupäevadel see reis täpselt toimuks, vaataks ka oma puhkusevärgid üle
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #18
        Originally posted by Rainman


        Muide, mis kuupäevadel see reis täpselt toimuks, vaataks ka oma puhkusevärgid üle
        7. september, kõik kõik on uus septembri kuus, uus vormipluus ....

        Kommentaar


          #19
          Ärge ainult 11 Septembril lennake...
          aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            #20
            Originally posted by airmike


            Ärge ainult 11 Septembril lennake...
            loll laps ...
            kui sa just pole tähele pannud toimub mäng 7ndal septembril ja kui nalja tahtsid teha kukkus see läbi

            Kommentaar


              #21
              Bonareiside reis on minu mäletamist mööda plaanitud esialgu vist 5-10 sept
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                pole see reis nii pikk midagi. ungaris ju bussiga korduvalt käidud. ja horvaatia on budapestist kiviga visata. ainuke probleem läbi ungari sõites on, et tshehhi ei satu ja slovakkiast läbi sõites on teed mägedes üsna jubedad, s.t. palju aega läheb seal kaduma.
                kuigi samas, alla nädalast reisi pole mõtet plaanida, kui ilm on hea, siis horvaatia ja sloveenia on suurepärased kohad sügisturismiks. ja ega ungarigi paha pole.
                alternatiivvariant bussi- ja lennureisile oleks turismi koha pealt hoopis värvikam rongireis. kohalikud rongid on ida-euroopas imeodava hinnaga. ja pole probleeme ka öömajaga. ainuke probleem on selles, et peab pundiga minema, sest oma asju rongis öösel valveta küll ei tohi jätta. omad kogemused olemas.

                Kommentaar


                  #23
                  Mõte väga hea, aga ma pean vist juba varakult ära ütlema Ma uues kohas tööl ja pole kindel, kas õnnestub "puhkust" saada. Reis on ikka mõnus puhkus küll- ma siiamaani toibun Poola reisist, Horvaatia on mingi 2x kaugemal.
                  Aga noh, ega ma meelt heida, kõike võib veel juhtuda, ma võin üleöö miljonäriks saada ja siis võib lennukiga minna ja kohe erilennukiga- jalkafännide õllereisiga... Jaa.. venelastel on selle kohta hea ütlus- metstat ne vredno
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #24
                    rong oleks küll päris kõva varint, siis ei tuleks erinevate sõiduvahenditega minna, vaid kõik see mees ühes rongis. muidugi pole ka bussi reisil midagi viga. lennukiga jääks asi veidi igavaks vast.
                    ja kui veel rong odav kah, siis miks mitte.
                    õlled kaasa ja horvaatiasse!!!
                    Juugend
                    mida iganes!

                    Kommentaar


                      #25
                      rong on küll täitsa hea mõte. ainus probleem on see, et linnadest läbi sõites pannakse peldikud kinni. aga noh, tühjad õllepurgid on ju olemas

                      Kommentaar


                        #26
                        rong on väga hea mõte!!! mõni teadjam võiks asja uurida. Olen täiesti kindel, et reis tuleks odavam- ajaliselt ei oska öelda, kuid arvan, et isegi siin on võidumoment juures. kui kooli sisse peaksin saama, siis on muidugi problemaatiline, kuid.... Igatahes Vibu Tibu on esialgu ka täiesti olemas ja tulemas. Saarele ja Gruusia mängule vähemalt kindlalt...
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #27
                          ma pakun et rongiga minnes venix reis 6 päevast 10-12 päevani

                          Kommentaar


                            #28
                            rongiga minnes saab igaüks endale ise reisi pikkuse valida, samuti saab edukalt vahepeatusi teha. siia näituseks aga reiside pikkused erinevatel lõikudel:
                            varssav-budapest 11-13 tundi
                            budapest-zagreb kuni 7 tundi
                            vaadake ungari sõiduplaane netist: http://elvira.mavinformatika.hu/index2.htm
                            olen ise sõitnud ungaris ja ka budapesti-varssavi vahet piisavalt (seda küll mõned head aastad tagasi) ja võin kinnitada, et värk on täiesti talutav ning hinnad odavad. põhja-lõuna suunal saab ungari läbi sõita 150 EEKu eest. varssav-budapest on netis hinnaks 14 eurot (http://www.wars.pl/ceny/ceny2_eng.htm). see on pisut imelik, sest omast ajast mäletan, et edasi-tagasi pilet oli kusagil 40 USD ligi.
                            seda kuidas tallinnast varssavisse aga saab, ei oska küll öelda. äkki teeb eesti raudtee fännidele erireisi
                            ise septembris kahjuks eestis ei ole, muidu võiks isegi mingi orgunnivärgi ette võtta.
                            p.s. rongiga sõites on see positiivne detail, et piiri peal pikki peatusi ei tule, kuna piirivalve käib sõidu ajal passe kontrollimas.

                            Kommentaar


                              #29
                              Süüa tahaks ka

                              Pole olnud au nii pikadel bussireisidel käia ning tekkis küsimus.....palju läheb vaja pappi Horvaatia reisiks,et ikka nälga ei sureks?Paar sotti päevas puhtalt söögi peale,kas sellega saab hakkama?

                              Kommentaar


                                #30
                                Mehed, see oleks kõva sõna, kui ajaks terve rongi rahvast täis, siis tehtaks küll vast erireis Ja tehtaks muidugi ka ajalugu
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X