320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2016 Eesti alagrupp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
    Keegi oskab öelda, millal umbes piletid müüki tulevad?
    Öeldi, et märtsikuu jooksul aga lubati üle täpsustada.
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      #47
      San Marino vastu ei saa võtta eesmärgiks ainult 6 punkti teenimist, vaid tuleb teha rekord ja võtta läbi aegade suurim võit valiksarjas.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        #48
        Noh, millal hakkab peale ränt teemal, et miks Inglismaa mäng pühapäeva õhtul toimub?
        308

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Markko Vaata postitust
          Noh, millal hakkab peale ränt teemal, et miks Inglismaa mäng pühapäeva õhtul toimub?
          Kalender ei sündinud ju läbirääkimiste teel, seega miks peaks keegi jaurama hakkama, et see pühapäeval on?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            Hea et balkanilt vastast ei saanud.
            Meie parim valiksari oli kahe balkani võistkonna vastu

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Meie parim valiksari oli kahe balkani võistkonna vastu
              Millest üks oli Sloveenia, kes on ka praegu grupis. Faktiparadoks.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Ma loodan, et see on öeldud naljaga, sest San Marino jalgpallikoondis on läbi oma ajaloo võitnud vaid ühe mängu (vs Liechtenstein, 1:0, 2004) ja mänginud viiki kolmel korral (Liechtenstein, 2:2, 2003; Läti, 1:1, 2001; Türgi, 0:0, 1993). Ülejäänud 117 mängu on kaotatud.
                Nojah.. ma suutsin teha seda mida tavaliselt meie puhul tehakse - Eesti või Läti, ega vahet pole ju eksole. Nimelt olid Liechtensteini viimase aja esinemised meeles, just viigid Läti ja Slovakia vastu ning südikad vastupanud ka teiste vastu. Hakkasin ka kahtlema mida ma kirjutasin ja tulin nüüd seda vaatama.
                Samas ei muutu mu jutu mõte - iseenesest tulevate punktidena neid võtta ei saa.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kalender ei sündinud ju läbirääkimiste teel, seega miks peaks keegi jaurama hakkama, et see pühapäeval on?
                  Ma ei vihjanud sellele. Ma tüürisin õllejoomisele ning järgnevale tööpäevale.
                  308

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Markko Vaata postitust
                    . Ma tüürisin õllejoomisele ning järgnevale tööpäevale.
                    Nojah, samas kui õlle eriti juua ei saa järgneva tööpäeva tõttu, aga kedagi selles süüdistada ka otseselt ei saa, siis pole mõtet kellelgi jaurama hakata neil teemadel. vähemalt siiani

                    Kommentaar


                      #55
                      Kui töötamine hakkab õllejoomist segama siis tuleb tööst loobuda. Lihtne

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Nojah, samas kui õlle eriti juua ei saa järgneva tööpäeva tõttu, aga kedagi selles süüdistada ka otseselt ei saa, siis pole mõtet kellelgi jaurama hakata neil teemadel. vähemalt siiani
                        Loomulikult saab - UEFA Eriti veel selle nurga alt, et vaata FIFA lubab valikmängudel statal õlut müüa, aga UEFA raisk tõstis veel osad nädalavahetuse valikmängud pühapäeva peale. Loobivad ikka korralikult kaikaid kodarasse
                        308

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Nojah.. ma suutsin teha seda mida tavaliselt meie puhul tehakse - Eesti või Läti, ega vahet pole ju eksole. Nimelt olid Liechtensteini viimase aja esinemised meeles, just viigid Läti ja Slovakia vastu ning südikad vastupanud ka teiste vastu. Hakkasin ka kahtlema mida ma kirjutasin ja tulin nüüd seda vaatama.
                          Samas ei muutu mu jutu mõte - iseenesest tulevate punktidena neid võtta ei saa.
                          Siiski julgeks väita, et see on ainuke meeskond Euroopas, kui mitte maailmas, kelle puhul võib neid punkte iseenesest tulevatena võtta.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            #58
                            Ei ole selle teemaga väga hästi kursis, aga kas siis ongi nii, et MM valikmängudel saab staadionil õlut osta, aga EM valikmängudel mitte? :O
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              septembri algus on tavaliselt veel täitsa talutav. mis teha, et meie kliima suurema osa aastast jalgpalliks eriti ei sobi. juunis on jälle muud mured.
                              ma arvan, et selle jauramise võiks ka ära lõpetada. Inglismaal-Šotimaal mängitakse nagu nalja, teinekord väikse lumegagi, ent vih ja pori ja pidev sügav sügisene ilm ei ole küll mingid takistused jalka mänguks. See pigem ongi see ilma. Ja detsember-jaanauar-veebruar (v.a. veeb lõpp 1 mäng Superkarikale) keegi ka Eestis jalkat ametlikult ei mängi. Siis kui tõesti külm on. Venemaal lastakse vahel kuni -20nega ja keegi ei köhi.

                              Niiet mis on siis jalkailm? Praktika on tõe kriteerium - ja see näitab meile, et meie oktoober-november on täiesti normaalne jalkailm. Jalkat ei mängita vaid päiksepaiste ja temperatuuriga rohkem kui +20.

                              Kommentaar


                                #60
                                100% nõus meesmuiste jutuga.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X