320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

San Marino-Eesti 15.11.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra. Liiga vihane, et üldse pikalt midagi kirjutada, aga täna olid sitat absoluutselt kõik. Ainult Aksalu pääseb mõistetavatel põhjustel sellest. Aga selgelt puudus meeskonnal liider, kes oleks mehed õigel hetkel tuimalt läbi sõimanud. Selles mõttes olnuks ehk Pareiko ikka parem valik, sest tema asju enda teada ei jäta. Ja kui võis arvata, et Klavani puudumine ei sega täna, siis segas ikka täiega täna. Oleks samuti suutnud meeskonda raputada õigel hetkel ja rünnakuid paremini alustada kui Artjunin.

    Kommentaar


      Kes täna panustas viigile 0-0 sai vist kopsaka summa võrra rikkamaks (tea kas julgeski keegi?)
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Aga kaitses oleme ju jubehead!

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Tra. Liiga vihane, et üldse pikalt midagi kirjutada, aga täna olid sitat absoluutselt kõik. Ainult Aksalu pääseb mõistetavatel põhjustel sellest. Aga selgelt puudus meeskonnal liider, kes oleks mehed õigel hetkel tuimalt läbi sõimanud. Selles mõttes olnuks ehk Pareiko ikka parem valik, sest tema asju enda teada ei jäta. Ja kui võis arvata, et Klavani puudumine ei sega täna, siis segas ikka täiega täna. Oleks samuti suutnud meeskonda raputada õigel hetkel ja rünnakuid paremini alustada kui Artjunin.
          See Artjunin on üldse suht pask.

          Kommentaar


            Pahrsson võiks ka nüüd ikka oma töö kaotada san marino vastu 0-0 on häbi
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Pahrsson võiks ka nüüd ikka oma töö kaotada san marino vastu 0-0 on häbi
              Selliseid asju Eesti koondises küll ei juhtu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Kes täna panustas viigile 0-0 sai vist kopsaka summa võrra rikkamaks (tea kas julgeski keegi?)
                Eesti 1,12
                Viik 8,00
                San Marino 23,75

                Kommentaar


                  Kellele neid tsenderdusi antakse koguaeg. Elu on näidanud, et nii meie puhul väravaid eriti ei teki. Sellise meeskonna vastu nagu täna tuleks lihtsalt peale peksta kogu aeg. Ja nurgalöögi trenni peaks Eesti tegema, sest selles oleme me nii ründes kui kaitses ikka erakordselt sitad.

                  Kommentaar


                    Oeh:
                    2 lõhkuva keskpoolikuga, Kostja kaotamine äärele. Kaitseliini mehed, kes pole liidritüüpi-karjuks ja juhendaks oma mängijaid (Klavani puudumisel Bärengrub). Ründesse mehed, kes heal juhul mahuvad pingile oma koduklubis, rääkimata siis väravate löömise soonest. Subbotin-Teever oleks ikka mõne värava ära löönud täna.

                    Ei teagi kuidas sellist häbi maha pesta.

                    Kommentaar


                      Kuna meie koondis on nii perversne punt "jalgpallureid", siis täna nad meenutasid veelkord, miks ma mitte kunagi ainustki minutit nende tontide mängudest ei vaata. Täitsa mõttetu eetriaega ja staadionimuru nende lollakate peale kulutada.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Millises Prantsusmaa linnas me alagrupimänge peame?

                        Kommentaar


                          Vile oli normaalne. Zenjov on sitt, nii sitt et ma ei saa aru miks teda välja ei vahetatud Ojamaa asemel? Mõtlema paneb ka see, et oluliselt suurem riik Norra kasutab koondises 15 aastast poisikest. Meie koondisele 18 aastane Liivak ei kõlba, Levadia (eelmise hooaja) vahetusmees parem. Ja siis räägitakse mingist noorenduskuurist. Gibraltar oli treeningmäng, Rootsis oli sitapea kohtunik ja Zlatan ülikõva, Leedus ka kohtunik sitt ja meil polnud õnne. Läbi ussimunni suudeti kodus kuidagimoodi vähemuses Sloveeniat ühe väga koba värvaga võita. Peaaegu igakord kui ma meie populaarsetesse öölokaalidesse satun, märkan ma seal mõnd "profijalgpallurit". Ja siis imestame, miks inimesed Premium liiga mänge vaatamas ei käi. Miks peaks kui saaks samade vendadega kes seal mängivad iga nädalavahetus Prives või Hollywoodis shotte võtta?

                          Palju õnne!:

                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                          Kommentaar


                            Mul on kodus neljakuune hundikoerakutsikas, kellega tuleb iga päev õues natuke palli mängida. Kurb on see, et tema on ka osavam triblaja kui täna platsil käinud koondis.

                            Ja kurb on ka see, et ainuke meie meeste poolt kogu mängus väljendatud emotsioon oli peale lõpuvilet nuttev Mets. Ainuke mees, kes asja südamega võttis? Kuigi eks ka tema täna lubamatult.

                            Sunnitöölised, kurat võtku. Kokkuvõtvalt.

                            Kommentaar


                              Üldiselt ma meie mängijaid ei kiru eriti, aga Kruglov ja Dmitrjev olid küll harukordselt mõttetud mehed täna väljakul, muidugi sitt variant oleks olnud poolajal kaks vahetust teha (Jääger Kruglovi asemele, Teniste vasakkaitsesse). Muidugi väikese osa võib ka treeneri süüks ajada(Vassiljevi paigutus ja keskkaitsjate ja keskpoolikute paarid). Miks on keskkaitsja paar kaks vaikset ja suht tagasihoilikku poissi? Alfaisane oli väljakul puudu, Klavan ja Pareiko on juba iseloomu poolest vajalikud mehed. Ja MIKS kurat taoti täna seda pikka palli nii meeletult, koguaeg tsenderdati, pohhui, et vaba ruumi oli täiega, juba esimesel poolajal oli näha, et San Marinole lööb värava maast, mitte õhust. Minu jaoks mängu parimad Ojamaa ja Lindpere, kes suutsid paar korda ilusti mööda maad liini taha triblada, kahjuks keegi sisse ei löönud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X