320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Sloveenia (08.09.2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Olulisim koondise võit kolme aasta jooksul kui septembris 2011 samuti sloveene võideti. Varasemalt üsna ebamugav sats on osutumas sinisärkidele tõeliseks õnnetoojaks.

    Kui tavapäraselt visa kaitsetöö on päädinud mõne üksiku ärakukkumisega värava näol, siis seekord oldi sitkemad. Ründefaasis oli nähtav Lindpere, kes minu arust teatud määral Vassiljevi rolli üle võttis ehkki rohkem äärelt käike luues. Purje siis järjekordselt mees, kes Sloveenia maha murdis nagu kolme aasta eest. Töövõit, mille pealt on hea emotsiooniga Inglismaa vastu kuu aja pärast minna.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      #77
      Tahtsin teha klassikalist Vungi siunamist (siunumist?) aga läksin ennem igaks juhuks statistikat uurima.

      Vunk: Passes attempted 20 , Passes completed 18

      siis mõtlesin, et ajasin hoopis Vungi Metsaga segamini.

      Mets: Passes attempted 45, Passes completed 42

      kokkuvõttes tegelikult ju päris hää neilt kahelt.

      3 punkti FAKK JESS!!!

      Kommentaar


        #78
        Vunk oli esimene poolaeg ikka üpris armetu, aga polnud ainuke, üldjoontes selline võitluslik ja vahva mäng, värav puhas töövõit. Loodetavasti annab jõudu ja jaksu ja tuleb hea valikturniir, eks kõige olulisemad mängud ole ikka Leedu vastu ja nüüd võõrsil Sloveenidega, kui Inglismaalt ja Šveitsilt kasvõi punkti saab, oleks suhteliselt ime.

        Kommentaar


          #79
          Täna on perses, täna ikka väga perses, ja see on väga sügavalt perses. Ja see on sloveenide perses. FUCKING AWESOME!

          Kommentaar


            #80
            sloveenia oli minu arust küll kõvem kui rootsi, aga mehed kestsid ära, hea meel tunnistada, et varasemalt minu kirutud vennad tegid kuradima hea mängu ja panid mu suu mõneks ajaks kindlasti lukku selle kohapealt! vägev värk! 10 hindeks kõigile.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Vunk oli esimene poolaeg ikka üpris armetu, aga polnud ainuke, üldjoontes selline võitluslik ja vahva mäng, värav puhas töövõit. Loodetavasti annab jõudu ja jaksu ja tuleb hea valikturniir, eks kõige olulisemad mängud ole ikka Leedu vastu ja nüüd võõrsil Sloveenidega, kui Inglismaalt ja Šveitsilt kasvõi punkti saab, oleks suhteliselt ime.
              Ma just vaatasin eelneva ohkimise pealt süvendatult vunki ja talle sai ette heita kahte libastumist ja ühte sôödueksimust lõpu eel. Et ma ei oska küll öelda, et kuskohast just tema armetu oli.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma just vaatasin eelneva ohkimise pealt süvendatult vunki ja talle sai ette heita kahte libastumist ja ühte sôödueksimust lõpu eel. Et ma ei oska küll öelda, et kuskohast just tema armetu oli.
                Nõus. Tundub, et Vunk on igas mängus ette võetud ja teeb, mis ta teeb või tegemata jätab, peksa saab ikka. Vunk oli täna väga korralik.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma just vaatasin eelneva ohkimise pealt süvendatult vunki ja talle sai ette heita kahte libastumist ja ühte sôödueksimust lõpu eel. Et ma ei oska küll öelda, et kuskohast just tema armetu oli.
                  Saan aru, et Vungi ülesanne muidugi ei olnudki filigraansete söötudega ründajaid leida, aga tema tegevus seisnes põhimõtteliselt kas siis söödu lükkamises tagasi kaitsjale, libastumises või pimesi pika palli kuhugi ette virutamises, rabas muidugi, aga kvaliteedilt pole tegu lihtsalt hea mängijaga, tee mis tahad. Tema pealt ei tulnud väravat ja lõpp hea kõik hea, aga lihtsalt kui võrdled keskmist sloveeni ja siis VUnki, siis tasemevahe on suur.
                  See ei ole muidugi Vungi süü, et kedagi paremat võtta ei ole ja no optimistina ütleks, et hea et veelgi kehvem vend kui Vunk ainuke valik sinna pole, aga lihtsalt on minu arvates hetkel tegu meie koondise nõrgima lüliga, kõikidel teistel positisioonidel on kvaliteedilt ikkagi paremad mängijad leida.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Saan aru, et Vungi ülesanne muidugi ei olnudki filigraansete söötudega ründajaid leida, aga tema tegevus seisnes põhimõtteliselt kas siis söödu lükkamises tagasi kaitsjale, libastumises või pimesi pika palli kuhugi ette virutamises, rabas muidugi, aga kvaliteedilt pole tegu lihtsalt hea mängijaga, tee mis tahad. Tema pealt ei tulnud väravat ja lõpp hea kõik hea, aga lihtsalt kui võrdled keskmist sloveeni ja siis VUnki, siis tasemevahe on suur.
                    See ei ole muidugi Vungi süü, et kedagi paremat võtta ei ole ja no optimistina ütleks, et hea et veelgi kehvem vend kui Vunk ainuke valik sinna pole, aga lihtsalt on minu arvates hetkel tegu meie koondise nõrgima lüliga, kõikidel teistel positisioonidel on kvaliteedilt ikkagi paremad mängijad leida.
                    Maga kaineks ja kustuta ära.

                    Kommentaar


                      #85
                      Stevanovic saadeti riietusruumi ära banaani sööma.

                      Hea töö Alvar
                      308

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Maga kaineks ja kustuta ära.
                        Pole täna midagi joonud Arvamust ka ei muuda

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Markko Vaata postitust
                          Stevanovic saadeti riietusruumi ära banaani sööma.

                          Hea töö Alvar
                          Mulle meeldib, et selles mängudevahelises animatsioonis on kujutatud Ats Purjet sinisärgis väravat tähistamas.

                          Kommentaar


                            #88
                            Vunk vungiks, aga Eesti võitis Sloveeniat!!!

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ala, Margus Metstak saab kolmese taga vabalt palli ja pane ainult sisse, aga ei taba. Järelikult on tema süüdi.
                              väga hea võrdlus indeed. samas võiks aru saada et tänapäeva keskpoolik ei saa olla selline kelle ainus ülesanne mängus on dmi abistamine. poolkaitse oli tema söötude ja ümberkukkumistega täiesti handicaped mis ei aidanud kuidagi rünnakule kaasa ning andis võimaluse ehk isegi vastastele kiiresse tulla, ei?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                #90
                                võrdlus on kehv tegelt, sest kui mäletad ei old marga üldse sitt viskaja, vaid ta leivakas oli a) vanakooli poolhaak ja b) peaaegu kolmene, jalad kolmese joone peal, eksis harva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X