320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Sloveenia (08.09.2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Väga väga super tulemus. Algus on ideaalne, aga nüüd peab jalad maas hoidma. Söötudega eksiti täna ikka väga vähe, see üks peamine põhjus miks endale lüüa ei lastud. Täiskäik edasi!

    Kommentaar


      #92
      Kuna Rootsi reisist kerge külmetus küljes siis korra kaalusin päeval, et äkki vaataks telekast ja annaks fännisektori pileti siin kellegile ära. JUMAL TÄNATUD, et ma nii ei teinud. Häält enam ei ole ja haigusleht vist tulemas aga see oli seda väärt!! Aitäh koondis ja aitäh Ats Purje + veel 6561 korda aitäh! Kõik olid tasemel!
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        #93
        ülioosomid:
        Morozov-Klavan duo. Klavan oli oma tuntud headuses, juhatas kaitseliini ja möllas, aga Moross sai vastaste koljatründajaga suurepäraselt hakkama, paanilist pikka palli ei peksnud ja oli muidu ka päris tubli.
        Purje. Värav, noh.
        Kallaste-Antonov duo. Said Sloveenia hirmsa parema äärega Ilicic-Brecko päris viisakalt hakkama ja Ilicici tuju rikuti teiseks poolajaks täiesti ära. Sesmõttes kõrge viis ka Pehrssonile. Lisaks muidugi Kallaste tõusud teisel poolajal olid väga vägevad.

        oosomid:
        Pareiko. Töö kindel ja korralik.
        Mets-Vunk. Keskelt ei suutnud Sloveenia suurt midagi ehitada ehk põhiülesanne oli täidetud suurepäraselt.
        Lindpere-Anier-Zenjov. Möllasid korralikult, eriti Anier, kes suutis imeolukordadest nurgalööke ja aute välja võluda. Tobedad olid muidugi pidevad olukorrad, kus Anier lendas kõrget pressi tegema, jookseb ja jookseb ning ühel hetkel vaatab üle õla ja avastab et ta on ainus mees, kes pressi teeb. Aga tubli, et korralikult lõpuni jaksas joosta. Zenjov on müstiline düüd, kes ca 60. minutiks nägi üsna laip välja ja ahastas käed puusas keskväljal, aga kuidagi suutis hambad ristsis lõpuni lasta. Zenjov on muidugi selles suhtes äge, et telekast vaadates jätab ta alati sellise "Meh" mulje, aga staadonilt vaadates tundub alati põhivend.
        Teniste-Kams. Noh, rassisid tublilt.

        no-tra-küll:
        Mitte, et Jääger halva mängu oleks teinud, aga kui sa oled 90. minutil 1:0 eduseisus ja selles seisus lähed kuradima jooksuga auti välja viskama, siis on midagi valesti. Tark mees(kond) oleks sama auti minuti lahti mänginud.

        Kommentaar


          #94
          Minu jaoks oli mängu kõige suurem üllatus Mets, sellise mänguga pole teda Florasse enam kauaks ilmselt.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mine persse.
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Maga kaineks ja kustuta ära.
            Foorumi diktaator 2014?

            Kommentaar


              #96
              kummaline on see, et just Vungile tekib päris sageli häid väravalöömisvõimalusi Eesti koondise eest. seega peab mees platsil ju midagi õigesti ka tegema. kahju vaid, et ta realiseerimine kõige parem pole, mistõttu saab pea iga mängu järel foorumis sõimata. aga kaks kaitsvat keskväljameest on meie taseme juures ülimalt olulised lülid ja seda rolli täidab Vunk enamasti korralikult. ei ütleks ka, et ta teistest tasemelt kehvem oleks. pole meil rahvusvahelises mõistes ju ühtegi staari siin. võit Sloveenia üle on igatahes väga kõva saavutus, millest me vanasti ainult unistada võisime. tulevik tundub täna helge, sest üks hea käik on veel keskväljal varuks ka.

              Kommentaar


                #97
                oosom värk igatahes. kuigi mäng iseenesest läks ehk igavamate kilda, siis võit super super! ja ma olen ka sellest parteist, kes juba pikemat aega ei saa aru, mis suur ving selle Vungiga on... Samas Mets tegi täna küll mu meelest väga väga hea etteaste!

                muide, kas kellelgi tuleb meelde, millal viimati oli valikmängul põhis 4 koduse meistriliiga mängijat? (seekord siis 2 NMK, 1 FCF, 1 FCL)

                Kommentaar


                  #98
                  Mina ei nõustu sellega, et Vunk ilmaasjata hagu saab. Ainult see, et ta 20st söödust 18 kohale toimetas ei saa ega tohi olla ammendav näitaja. Mitu neist söötudest läks suunaga ette? Mitu tacklingut tegi või mitu korda palli võitis? Ja juba seegi, et keskpoolik teeb mängu jooksul 20 söötu. No ma ei tea, ei ole eriti jätkusuutlik. Kusjuures ma ei kurdaks kui ta oleks pidevalt megaroppu moodi (ivicaoliclikult või dirkkuytilikult) vastaseid pressinud, tegelikult oleks võinud siin ja seal palju rohkem keha anda ja musta tööd teha minu meelest.
                  Ühest tema libastumisest oleks võinud vastastel väga ohtlik rünnak tulla ja teisega käkkis potentsiaalse Eesti rünnaku ära.

                  Samas pean tunnistama, et see ei olnud tema esituses täiesti katastroofiline mäng, lihtsalt ülejäänud meestele pole suurt midagi ette heita, üldise hea esituse foonil oli tema see hea meeskonna kõige ligadilogadim tüüp täna...

                  Kommentaar


                    #99
                    Mets 5+
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      hea peli. purjelt olid lisaminutitel ainult 2 veidrat lahendust, kust oleks võinud vabalt veel mõlemad olukorrad ära lahendada.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Jee!

                        10tähemärki

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Saage nüüd ükskord üle enda vungifoobiast. Ma saan aru, et igas koondises on oma peksupoiss. Kunagi oli selleks Reinumäe, siis Viikmäe, nüüd on Vunk. Tal on meeskonnas oma kindel ülesanne ja selles koosseisus on selleks Metsa abistamine kaitsefaasis.
                          Ära Rähni unusta.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Ei mäleta, millal viimati nii laia naeratusega staadionilt lahkusin.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Even Vaata postitust
                              hea peli. purjelt olid lisaminutitel ainult 2 veidrat lahendust, kust oleks võinud vabalt veel mõlemad olukorrad ära lahendada.
                              nõus. 3-0 oleks olnud reaalne.
                              Aga kas ma olin pime või kuidagi ei vaadanud mängu, aga andke mulle üks 100 protsendiline sloveenide rünnak, mis oleks pannud staadioni nutma?

                              Mina ei kohanud sellist..

                              Estonia vs Slovenia 2016. All European Qualifiers match information including stats, goals, results, history, and more.


                              "job done, slovenia feel the pain"

                              Kommentaar


                                Kui Morozov libastus, siis hakkas küll süda puperdama..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X