320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa 12.10.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liigun Tartust autoga mängule ja pärast tagasi ka , autos 2 vaba kohta, kellel soovi, andke teada. Minema läheks umbes 14.00, üks koht 10 eurot. Kirjutage sõnumitesse, siis saab edasi rääkida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Inglismaa koondis loobus mängu-eelsest treeningust Tallinnas
      http://www.ohtuleht.ee/597793/inglis...gust-tallinnas
      Väga kahju.... Kui ma saan aru Inglismaa koondis saabub 11 õhtul?

      Kommentaar


        Algselt postitas Olkor Vaata postitust
        Väga kahju.... Kui ma saan aru Inglismaa koondis saabub 11 õhtul?
        Millest kahju on täpsemalt?

        Kommentaar


          Kahju, et praegu ei ole selge millal saabuvad ja kui ma õigesti saan aru, neid ei ole aega, kiiresti lennujaamast staadionil.

          Kommentaar


            Algselt postitas Olkor Vaata postitust
            Kahju, et praegu ei ole selge millal saabuvad ja kui ma õigesti saan aru, neid ei ole aega, kiiresti lennujaamast staadionil.
            See on ju suurepärane, kui vastased istuvad kitsas EA lennukis kolm tundi ja seejärel peavad kohe enda jaoks tundmatul murul meie meeste vastu astuma! Mul küll sellest kahju pole.. Väike eelis seegi!

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              See on ju suurepärane, kui vastased istuvad kitsas EA lennukis kolm tundi ja seejärel peavad kohe enda jaoks tundmatul murul meie meeste vastu astuma! Mul küll sellest kahju pole.. Väike eelis seegi!
              Meie koondis jaoks ja! Aga nad on kogenud mängijad, ei usu, et on suur probleem.

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                See on ju suurepärane, kui vastased istuvad kitsas EA lennukis kolm tundi ja seejärel peavad kohe enda jaoks tundmatul murul meie meeste vastu astuma! Mul küll sellest kahju pole.. Väike eelis seegi!
                Neil enda lennukit pole vōi?

                Kommentaar


                  Aga, millal ja kus siis autogrammisid jahtida saab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kõrge profiiliga ajakirjanik kirjutab, et Inglismaa on surmagrupis - grupis, mis surmab igasuguse põnevuse. Inglismaa seisukohast on edasipääs formaalsus ja kuigi seekord oli pisut rohkem rahvast kohal (56K) kui hiljuti sõprusmängus Norra vastu (40K), siis nad ei tohi Wembleylt ära ka kolida. Nüüd on siis see häda, et selliste mängudega ei saa treener mängijaid testida ja meeskond ei ole Euroks valmis, kui too ükskord kätte jõuab. Ajakirjanik teeb koguni ettepaneku, et San Marinode jaoks oleks eraldi eelkvalifikatsioon.

                    Kamoon, paneme need lõvid kotti!
                    See inglise meedia hala pole enam isegi tõsiseltvõetav. Õnneks ongi see täpselt meedia arusaam ning meeskond on vähe adekvaatsema maailmapildiga. Üldiselt see ettevalmistuse jutt on ka huumor, sest viimati kui Inglismaal kaks tõsiseltvõetavat vastast oli grupis, siis grupist edasi ei pääsetud (Venemaa ja Horvaatia). Ja olgu neil grupp milline tahes, reaalne saatus on ikka see, et suurturniiril saadakse mõnelt suurelt anaali. Poleks parimat tunnet, kui neilt rottidelt punkte röövida.

                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Aga, millal ja kus siis autogrammisid jahtida saab?
                    Usun, et Eesti koondise trennide ajad on võimalik Liidust välja uurida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Usun, et Eesti koondise trennide ajad on võimalik Liidust välja uurida.
                      Tänan, kahjuks, aga soovin oma lemmikklubi mängijate autogramme ja seal ühtegi eestlast veel pole. Ehk siis, kus ja kuna inglismanne leida võib?

                      Kommentaar


                        Nagu ma aru saan siis on autogramme võimalik küsida lennujaamas, kuhu koondislased peaksid saabuma enne kella 19:00

                        Kommentaar


                          Ise küll kohale ei saa tulla,aga äkki oleks mõni orgunnar,kes Ott Mõtsnikule mõne ägeda plagu valmis treiks! Arvan,et vanal oleks hea meel! Noored teda küll niipalju ei tea,aga kes omal ajal Komsomoli staadionil käisid ,arvan on selle ideega päri!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Ma tean ühte kamraadi, kellel on kõikide Eesti koondislaste autogrammid, mida neist võõrastest, ei saa aru.

                            Mingi teisejärguliseks manduv, hetkel FIFA rankingu 18-s koondis.
                            Koondis, mis kukub pärast kaotust Eesti koondisele 25-le kohale ja kui joppab mingi nipiga võitma, kukub ikkagi, 20-ks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              See inglise meedia hala pole enam isegi tõsiseltvõetav. Õnneks ongi see täpselt meedia arusaam ning meeskond on vähe adekvaatsema maailmapildiga. Üldiselt see ettevalmistuse jutt on ka huumor, sest viimati kui Inglismaal kaks tõsiseltvõetavat vastast oli grupis, siis grupist edasi ei pääsetud (Venemaa ja Horvaatia). Ja olgu neil grupp milline tahes, reaalne saatus on ikka see, et suurturniiril saadakse mõnelt suurelt anaali. Poleks parimat tunnet, kui neilt rottidelt punkte röövida.



                              Usun, et Eesti koondise trennide ajad on võimalik Liidust välja uurida.
                              No olgem ausad, et tegelikult on see uus "kolm meeskonda edasi" tapmas iga suurema koondise jaoks igasuguse põnevuse. Ehk kuidagi ikka vead end läbi ja mingit reaalset väljajäämisohtu pole. Eks see oli ka UEFA üldine masterplan, et jumala eest ei juhtuks 2008. aasta katastroofi, kus inglased välja jäid. Telereitingud ja reklaamirahad ja shit.

                              Kommentaar


                                Senn,mis kell sa homme jooksed...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X