320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leedu - Eesti (09.10.2014 21:45)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Mis Kallastega juhtunud on? Täna ikka väga kehv esimene poolaeg. Bärengrub ka kehva, aga see ei üllata, Kallaste paneb täna kala kala otsa...
    no mis, Vunki ei kritiseeritagi täna ve?

    Kommentaar


      Putin huilo oli väga hea....

      Kommentaar


        Kas ma olen ainus, kes tribüünilt "Putin hu*ilo"-d kuulis?

        Kommentaar


          Algselt postitas juks89 Vaata postitust
          Kas ma olen ainus, kes tribüünilt "Putin hu*ilo"-d kuulis?
          Leedukate sektorist küll aga kas eestlased ühinesid?
          Vist oli ruuporist kuulda. Muidu oleks piinlik, teeme siin kohtunikele kooseluseadusi aga Ukrainale solidaarset toetust ei väljenda mitte

          Pipiga saadi kaadrisse.

          Kurwa..Pareiko....

          Kommentaar


            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            no mis, Vunki ei kritiseeritagi täna ve?
            tema puhul on enesestmõistetav, et on kehv olnud. Kõik kolm esimese poolaja leedukate võimalust tulid tema pealt ning need kuradi ühe puute söödud, milelst kohale ei jõua ükski.

            Kommentaar


              Kogu see Nõmme kaader on täna mõnuga põlenud! Ei tahaks neid enam näha!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                ty Pareiko
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  kaitsjad ei mängivad üldse, vaene Pareiko....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    ty Pareiko
                    Siin pole vaja kurjustada temaga, pigem kaitsjad on see mäng kuidagi eriti kehvad olnud, lekivad mis kole. Huvitav kas mängijatel on motivatsiooni puudus seoses Inglismaa mänguga?

                    Kommentaar


                      Ehk on isegi parem et Kallaste inglismaa vastu ei mängi. Terve mäng ainult käsi laiutanud. Nõmme kolmik on tõsiselt sitt. Aga mida tahta Euroopa ühe nõrgeima liiga paremuselt kolmas klubi ka ju... nii sita mänguga me Pariisi küll ei jõua.

                      Kommentaar


                        milleks see rootslane,kas tõesti usume,et Rüütli oleks selle mängu sitemini mänginud.

                        Kommentaar


                          Kui mängu algusest selg vastu seina pole, siis sinnasamusesse ta läheb ikka

                          Eriti markantne on Purje reie ära tõmbamine, kas ei oska tõesti sooja teha?
                          308

                          Kommentaar


                            Häbi Eesti! Ei mingit tahtejõudu! Nõmme kaader sitt ja rohkem neid näha ei soovi! Ojamaa ehk nüüd sai aru,miks ta koondises pingil on! Loodedavasti EJL maksab kõikidele fännidele reisiraha tagasi!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Täna on tõesti tõsiselt türastunud päev olnud.

                              Kommentaar


                                Mnjah. Üldseisu koha pealt veel ette ei nuta, aga tänane mäng... No ei olnudki me enamat väärt, täiesti aus tulemus. Teise poolaja mängupilt oli lootusrikkam, aga Leedu kontrollis lõpuni. Meie jätsime neli korda löömata, Leedu lõi korra ära. C'est la vie.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X