320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Katar - Eesti 27.12.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kuidas Igonenil üldse eesti keelega on? Võin praegu eksida, aga kui Õhtuleht kunagi Premium liiga videoklippe tegi mingi hooaja alguses, siis kas Igonen seal mitte vene keeles ei rääkinud? See, kus ta rääkis, kuidas liitri piima päevas joob. Võin eksida ka vabalt. Sellisel juhul vabandused. Praegu ei meenu ka kohe mingeid mängujärgseid intervjuusid temalt.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      Miks Prosat pole ma seda ei tea, aga Ratnikovit pole sest keeli ei valda - ei eesti ega inglise ja neid õppida ei kavatsegi
      vastus käes! tänud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #18
        Ütlen et nii ja naa tal eesti keelega, rääkida saaks küll aga ei ütleks et tema eesti keel on hea. Koolitasemel

        Ratnikovi kohta veel selline tähelepanek, et mehel olevat probleemid ülddistsipliiniga. Üsna omapäine ja nii edasi

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          See, kus ta rääkis, kuidas liitri piima päevas joob.
          GOMAD?

          See pidi neerud päris tuksi keerama. OK, liiter on vähem.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

            Ratnikovi kohta veel selline tähelepanek, et mehel olevat probleemid ülddistsipliiniga. Üsna omapäine ja nii edasi
            mis see üsna omapäine tähendab täpsemalt?

            Kommentaar


              #21
              Hmm.. mina olen palliplatsil Ratnikoviga kokku puutunud ja siis ta küll väga hätta ei jäänud keeleliselt.

              Ja tahaks Laabust näha kah, vähemasti sellises mängus/koondisekutse nimekirjas.

              Kommentaar


                #22
                samas etvlt kruusi saades võttis kalkun talt inteka vene keeles.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  mis see üsna omapäine tähendab täpsemalt?
                  teeb mida ise tahab... nii platsil kui ka mujal

                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  samas etvlt kruusi saades võttis kalkun talt inteka vene keeles.
                  Sel aastal olen tema käest küsinud, kas ta tahab koondisesse - sellele ta vastas et tahaks küll aga eesti ja inglise keelt ei oska. Ma pakkusin välja et ehk hakkaks õppima, see lõi käega: ah, hilja juba...

                  Kommentaar


                    #24
                    Prosa küsimusele tuli ka kurb vastus.
                    Pool aastat vigastatud.
                    FC Flora ründaja Albert Prosa käis novembri lõpus põlveoperatsioonil ning saab palliplatsile naasta alles kuue kuu pärast.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      #25
                      Kuhu jääb Luigend?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        teeb mida ise tahab... nii platsil kui ka mujal



                        Sel aastal olen tema käest küsinud, kas ta tahab koondisesse - sellele ta vastas et tahaks küll aga eesti ja inglise keelt ei oska. Ma pakkusin välja et ehk hakkaks õppima, see lõi käega: ah, hilja juba...
                        noh kui nii on, siis tema kaotus.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kuhu jääb Luigend?
                          Fidelil pole aega Katari sõita.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kuhu jääb Luigend?
                            soengut sätin ja habet kasvatab. Rõõm oli lugeda,et tega kanditaatide hulgas ei ole
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              noh kui nii on, siis tema kaotus.
                              Arvan, et ta ka ilma koondiseta tunneb end väga hästi

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Hmm.. mina olen palliplatsil Ratnikoviga kokku puutunud ja siis ta küll väga hätta ei jäänud keeleliselt.

                                Ja tahaks Laabust näha kah, vähemasti sellises mängus/koondisekutse nimekirjas.
                                Laabus ja Tenno oleksid võinud loomulikult ülevaatusele kutse saada.
                                Kaks mängijat, kes raja taga saavad korralikult mänguaega ja ega Regionalliga kehvem ole kui Meistriliiga, pigem kraad tugevam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X