320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šveits - Eesti 27.03.2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    siis peab midagi ikka väga mäda olema!
    Aga treeneri pea mädaneb...

    Kommentaar


      #77
      Ma ei dramatiseeri. Muidugi mäng oli sitt ja täna ainult vahe mehi saavad kiitus (väga vahe). Aga ärge unustage et enamus koondis tulev tali eelhooajast.
      Üks asja selge: Mets keskkaitsijana eksperiment on läbi (loodan).
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Ma ei dramatiseeri. Muidugi mäng oli sitt ja täna ainult vahe mehi saavad kiitus (väga vahe). Aga ärge unustage et enamus koondis tulev tali eelhooajast.
        Üks asja selge: Mets keskkaitsijana eksperiment on läbi (loodan).
        See pole mingi vabandus. Läbi valiksarja pole me mingeid võimalusi loonud, Sloveenia värav oli täis fluke. Peeglisse vaatamise kohti on rohkem kui küll, alates kaitsestandarditest kuni ründetegevuseni välja.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          #79
          Kust nahhui teil see Mets nüüd ette jäi? Taktika oli pask. Absul ei meeldi, kui poisid ei võitle. Arusaadav, kui ei oska, aga kui tahet ei ole, siis millest me räägime. Treener on sitt.

          Kommentaar


            #80
            Budu, ma tunnen sind isiklikult ja kui sa soovid, siis ma võin sulle seda ka isiklikult öelda, aga: käi perse oma Alliku-vihkamise demonstreerimisega. On põhjust või ei ole, sul on alati mingi londipõrin varuks tema suunas. Jah, ei ole ta suurt korda saatnud midagi koondises seni, aga meil on samas ka 23 koondisemänguga ja nullsaldoga tipuründaja, miks ma tema suunas su möla ei kuule? Tänases mängus oli Alliku küll ainus mees eespool kaitseliini, kes oma mänguminutid auga välja teenis.

            Sa oled muidu mõistlik mees, katsu nüüd sellest soengukompleksist üle saada. Ma olen ka neljakümnendate lävel, ka kiilanen, taff lakk, kellel kurdame? Ära tõmble.

            Kommentaar


              #81
              Jelle Goesi valiksari tuleb meelde. seekord esimeses mängus jopastas, aga edasi nulliring... kaitse ei pea ja rünnakul pole mingit teravust.

              Kommentaar


                #82
                Mis siis nüüd edasi saab? See mäng oli sitt mis sitt ja mu arust peale rootslase tulekut ongi kõik allamäge läinud. Ültse ma arvan, et tuleks võtta treener kes vähe häält teeb ja pildi ette tõmbab vanadel. Sest HALLLO me tra oleme löönud 1värava. Error täielik...

                Kommentaar


                  #83
                  Kelle särgi Kruglov sai?

                  Kommentaar


                    #84
                    Mõtlesin, et teist poolaega ma vaatama ei hakka, aga miskipärast vaatasin.. Kuni 0:3 tuli. Siis panin teleka kinni.

                    Kommentaar


                      #85
                      Islandi vastu võit ja kõik on ok ju.
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        #86
                        Kõrge viis Süvarile inglise keelsete intervjuude eest. Üle pika aja polnud piinlik kuulata. Eriti võrdluses Anu "is it always hard for big men in the morning" Sääritsaga.

                        Kommentaar


                          #87
                          Niiviisi tuleb veel "ilusate kaotuste" aeg eesti jalgpalli tagasi.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            #88
                            Mis seal ikka, klassivahe oli ilmne. Selle valiktsükli häda on olnud see, et me pole suutnud ennast ületada, oleme mänginud nagu mingi "oma" ära, aga sellest sellisel tasemel ei piisa.

                            Pole mõtet siin liigselt emotsioonidesse laskuda, ega meie ilkumine midagi paremaks ei muuda. Loodetavasti suudame mõne ilusa mängu ka järelejäänud kohtumistes teha ja positiivse hetke lõppu pakkuda.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              No Rauno Alliku koht ei ole koondises,nagu ei ole rootslase koht Eesti koondise peatreenerina! Kui juba Alliku sugune mees on koondises,siis peab midagi ikka väga mäda olema!
                              Istu sisse endale alaarenud tropp. Kui Alliku sisse tuli siis sa panid automaatselt teleka kinni ja logisid foorumisse sisse ja edasi enam mängu ei vaadanud? Marek ütles kõik ära vist mis ma öelda tahtsin, aga tõesti - oleks siis et meil on 10 ründajat paremad kui Alliku kes kõik vääriksid koondise särgis igat minutit ja skooriks igas heas olukorras.

                              Ja neile kes ütlevad et "Hümni laulmine pole oluline ja see pole lauluvõistlus" te võite ka sama asja endale sisse istuda mis budu. See on EESTI koondis, sa esindad EESTI riiki! Ei ole ju türa see tõesti mingi lauluvõistlus et sa pead laulda oskama nagu Pavarotti, aga austusest riigi vastu mida sa esindad võiks ju kasvõi natukenegi üritada, pole ju nii keeruline?

                              Mängust - klassivahe oli tõesti tuntav, tunduvalt parema meeskonna kodus ka. Paar individuaalset viga ja mäng oli tehtud. Aga mängupildilt on meil ikka sitaks hullemaid mänge olnud.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Mis seal ikka, klassivahe oli ilmne. Selle valiktsükli häda on olnud see, et me pole suutnud ennast ületada, oleme mänginud nagu mingi "oma" ära, aga sellest sellisel tasemel ei piisa.

                                Pole mõtet siin liigselt emotsioonidesse laskuda, ega meie ilkumine midagi paremaks ei muuda. Loodetavasti suudame mõne ilusa mängu ka järelejäänud kohtumistes teha ja positiivse hetke lõppu pakkuda.
                                Minu arust küll me seda "oma" ära pole mänginud. Selgelt alla selle "oma" oodatava taseme. Viik San Marinoga nah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X