320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šveits - Eesti 27.03.2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    15 mängu juba...kaua tal raisal koondisega tutvumiseks läheb?!?!
    Fergusonil läks neli aastat. Ja mänge oli t u n d u v a l t rohkem.

    Kommentaar


      Uusi taktikalisi lahendusi on Pehrsson pakkunud küll palju rohkem kui eelkäija, iseasi kui õnnestunud need olnud on ning kui palju on jäänud taktika või mängijate või kohanemise taha.

      Igatahes kui eile mängiti sisuliselt viiese kaitseliini ja kahe ründajaga, kusjuures Šveitsi põhioht tuli äärtelt ja poolkaitsjatel tuli pidevalt äärekaitsjaid toetada, siis kõige selle tulemusena jäi keskväljale täiesti lage maa. Ei tea, kas Mets pidigi mängima nii madalal või vajus ta ise ära, aga suur enamus ohtlikke olukordi tuli just šveitslaste teisest lainest, sealhulgas teine värav ja mõnes mõttes ka esimene. Seal lihtsalt ei olnud ühtegi sinisärki vastaseid takistamas.


      Üldiselt väga kahju. Mängu eel polnud nii suurt kära nagu sügisestes mängudes, lootsin et selle pingevabaduse pealt tuleb ehk korralik üllatus. Aga kaks esimest võimalust löödi väravaks ja poole tunniga oligi pmst game over. Vähest tahet või võitluslikkust ma erinevalt eelkõnelejatest siiski ei märganud, vastane oli lihtsalt klassi võrra kõrgem ja mängis eduseisus targalt ja riskivabalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas jansa Vaata postitust
        ..ükski venelane Eesti hümni kaasa ei laulnud, Vassiljev vähemalt üritas suud maigutada aga ülejäänutel oli nagu vesi suus!
        Huvitav, et kui Vassiljev suu lahti tegi, vilksas kriipssuu Zenjov tema poole suht ehmunud-üllatunud pilguga.

        Šveitsi immigrandikamp oli tegelikult samuti vait.

        Eesti koondise häda on, et 1986 ja 1987 aastakäikudest, ehk parimas mängurieas olevaid mängijaid koondises ei ole. Episoodiliselt koondisse sattuv Jürgenson on ainuke.
        Nende kahe aastakäigu peale on lisaks 87 a. s. Jürgensonile (4) koondist esindanud ainult sama aastakäigu Marmor (1) ja J.Kuresoo (2) ning 86 a. sündinutest Roops (1) ja Vl. Gussev (2)

        Kommentaar


          See on ikka kurjast, kui koondise mäng reede hilisõhtul toimub. Selline tunne on viimaste lehekülgede postitusi lugedes, et julgelt 80% on postitatud kännuämblikute poolt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Jah, ei ole ta suurt korda saatnud midagi koondises seni, aga meil on samas ka 23 koondisemänguga ja nullsaldoga tipuründaja, miks ma tema suunas su möla ei kuule?
            Ojamaa kaitseks, loe üle mitu mängu ta neist tipuründes on mänginud. Vähemalt 90% ajast ikkagist äärepoolik. Ja möla ei tule sellepärast, et ta on üks väheseid kes võitleb alati väljakul lõpuni ja ei longi niisama.

            Edit: Henrik Ojamaa - 6,5. Eesti parim mees väljakul. Oli platsile tulles tahtmist täis, võttis ette ja lõi peale. Lisas energiat ja nahaalsust, aga kokkuvõttes ei suutnud temagi riskivabalt mänginud Šveitsi kaitsele erilisi probleeme valmistada.

            Kommentaar


              Tänaseks on selge, et Pehrsson on feilinud. Uus peatreener oleks pidanud vabanema sellisest luuserite kambast nagu vassiljev, dmitrjev, kruglov. Kui sellest arusaamist nõuda kohe oma karjääri algul oleks olnud ehk palju tahta siis nüüdseks oleks pidanud normaalsel treeneril nende mängijate sobivusest pilt juba ees olema. Kahju järjekordselt raisatud aastatest ja mängudest.

              Kommentaar


                Vaatasin väravate olukordad jälle. 3-0, kuhu Mets arvab minna? Kastis oma meest ei jäta kunagi, isegi oma kaaslast aitama. See on tõsine isiklik viga, tuleb palju töötada. Aga ütleksin et tema rolli segadus ei aita. Eestil on vaja rohkem tema keskkaitsjana Klavaniga kui kaitsepoolkaitsijana.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Ma olen vist ainuke kellel on ikka usku Pehrssonisse. San Marino ja Leedu vastu oli "me peame" meestel seljas ja need korrad ei suudetud. Ja mis selles imelikku, et mees ei tea kuhu väravad jäävad? Arvata on, et ei tea kui sul on kari tainaid ja siis pead nad taktikalist ning tarka jalgpalli mängima panema. Asi ei ole treeneris, vaid meie pallurite tasemes seltsimehed. Nii palju kui ma olen PL-i mängijate ja asjapulkade rääkinud siis seal ei toimu no mitte mingisugust taktikat. Selline... Inglismaa 11-aastaste akadeemia taktika. Ma olen kindel, et Pehrsson on enam kui pädev, kuid ta kindlasti ei oodanud sellise sitahunniku otsa sattumist. Me räägime koondisest kus paljud teenivad oma mänguaega Premium Liigas. PREMIUM LIIGAS. Ja siis te halate ja vingute, et "raisk kuidas me nii sitad olime Šveitsi vastu? Seal on ju ainult pool Bundesligat ja Serie A-d koos!"
                  Me peaks õnnelikud olema, et ainult 3:0 saime. Ja võimalusi oli, kuid meie mängijad arvavad, et nad tõmbavad Juventuse kaitsjal ju pohhuilt tillist siis millest me siin räägime? Meie ründaja lööb tugijalaga palli eest ära ja paneb löögijalaga õhus sellise pommi, et tule taevas appi. Mehed löövad kasti seest kaks-kolm meetrit väravast mööda.
                  Neelake oma eestlaslik kangekaelsus ning ego alla ja leppige sellega, et me oleme sitakotid jalgpallis. Ja ärge hakake mingeid Uruguai ja Hollandi näiteid tooma. Ma võin ka Phil Iveyt heads-upis võita.
                  Vapsjee nõudlikud härrad on meil siin ja j õ h k r a d eksperdid lihtsalt. Laske mehel uue kultuuriga ning meeskonnaga mille tase on halvim mille eesotsas ta on olnud, harjuda.

                  Siia sobib ideaalselt Eesti kõige kuulsam tsitaat vist:
                  "Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."
                  - Lennart Meri

                  P.S. Kannatust härrased.
                  Ja minu eesmärk ei ole siin vaielda. Just sharing my two cents.
                  Päris nõus, kirjutasin enam vahem samad mõtted pärast San Marino (eesti keeles): http://www.rumodispo.com/eesti-koond...namarjad-hapud
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Kurat ja põrgu, Türi ja Paide.

                    Kui peale San Marino mängu olin kuri ja pettunud, siis pärast eilset said mõned asjad minu jaoks selgeks.

                    Pehrsson out. Munadeta, küündimatu treener. Peale San Marinot oli ju selge, et miskit suurt (edasipääsu) sellest sarjast enam ei püüa, aga sellegi poolest mängisid eile sellised mehed nagu Pareiko, Dimitrijev ja vahetusest tuli särgivahetuse kunn Kruglov.Best before on nende meeste puhul läbi, täna mängivad koduliigas, miks neid vaja on? Äkki arenevad? Yeah right, nende asemel oleks pidanud noortele ja noorematele võimaluse andma. Aksalu, Sappinen...
                    Koondises on tagasi ajad,mil sai rõõmustada selle üle, kui meeskond midagi ohtlikku tegi. Väravalöömise rõõm oli haruldane 95ndal ja on ka täna.

                    Piiroja võiks teisipäeval peale mängu eespool mainitud venelaste kamba kaasa võtta ja nendest korralikud kalurid koolitada, sest jalgpalli mängida koondise tasemel need tsurkad enam küll ei mõista.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      mu arust on veider lugeda, et treener out! treener võttis ja pani platsile ilmselgelt praegu parima saadaolevu koosseisu, on ehitanud üles loogilise mängujoonise, kuidas pall kaitsest rünnakule viia, nii et kasutada ära saadaolevate mängijate tugevamaid külgi. mida ta veel teha saab?! kui meeste hetkeseis ja tase on selline, et pool satsist tuleb ühest euroopa kehvemast riigi meistrisarjast, siis mis parata. eelpostitanu mainitud sappinen, andke andeks, kõrbes mõni päev tagasi täielikult prantsusmaa eakaaslaste vastu, jäädes alla igati just mängu tempo ja füüsilise poolega, mis eilses mängus oli selgelt veel kõrgema tasemega. see et keegi eesti liigas hästi mängib kohati, et tähenda sugugi rahvusvahelist taset.

                      e: kuigi seis jäi 3-0 pole kummalisel kombel ette heita midagi ei väravavahile ega keskkaitsjatele, kes näitasid minu arust täitsa korraliku mängu just mõtlen jääger-klavan duot eelkõige. lisaks ka tenistele. kallaste oli liini nõrgim lüli ilmselt. poolikud jäid paraku nõrgaks.

                      Kommentaar


                        1,2 meetrine(mis küll otsest rolli ei mänginud, kuid siiski) Jääger keskkaitsesse ja Vassiljev paremal äärel on väga kummalised vangerdused

                        Kommentaar


                          Pehrssonil ei ole kasutada küll kõige kvaliteetsemad nupud, aga vaatamata sellele ei suuda me maksimaalset nendest välja pigistada. Kuigi jätkuvalt tuleb siin foorumis meelde tuletada inimestele, et inimesed ei suuda objektiivselt tajuda, mis meie jalgpallurite tase Euroopa mõistes on. Mul koduliiga huvilisena on väga hea meel, et 12 koondislast on koduliigast, aga rahvusvahelist taset silmas pidades on see fakt kohutav. Meil on võimalik jalgpalliväljakul midagi korda saata vaid juhul kui vastased ebaõnnestuvad ning meil kõik õnnestub. Üks valiktsükkel õnnestus, kes lootis, et see saab olla reegliks, mitte erandiks, on lihtsalt naiivne. Enne kui meil ei ole 5 mängijat tippliigades ning ülejäänud vähemalt Euroopa keskmistes liigades, nii kaua on mingit edu raske loota.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Mul koduliiga huvilisena on väga hea meel, et 12 koondislast on koduliigast, aga rahvusvahelist taset silmas pidades on see fakt kohutav.
                            Ürita seda juttu Aivarile selgeks teha. Üks tipp liigas, kaks tugevas välisliigas ja ülejäänud kodus mängivad mehed, peaks olema ju meie koondise tulevik.

                            Kommentaar


                              Võtame kasvõi Sloveenia, kellelt me teoorias lootsime selle 3nda koha ära võtta. Meeskonnas 8 meest Serie A-st, 3 Bundesliigast. Ülejäänud ka väga normaalsetes klubides. Klavani meeskonnakaaslane Matavž ei mahtunud viimane kohtumine koondisessegi. Ei ole ju loogiline end isegi Sloveeniaga ju võrrelda. Mis ei tähenda muidugi seda, et 0:3 Šveitsi vastu peaks meid rahuldama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Võtame kasvõi Sloveenia, kellelt me teoorias lootsime selle 3nda koha ära võtta. Meeskonnas 8 meest Serie A-st, 3 Bundesliigast. Ülejäänud ka väga normaalsetes klubides. Klavani meeskonnakaaslane Matavž ei mahtunud viimane kohtumine koondisessegi. Ei ole ju loogiline end isegi Sloveeniaga ju võrrelda. Mis ei tähenda muidugi seda, et 0:3 Šveitsi vastu peaks meid rahuldama.
                                Ma ei usu, et meil järgmise kümne aasta pärastki rohkem mängijaid tippliigas on, kui praegu.

                                Samas, kui koondis tegutseb ühtse löögirusikana ja on ka õnne, siis saab ka tippliigade mängijateta hakkama, sest materjali meil põhimõtteliselt ei ole. Käit ja Liivak on poisid kellest võib mdiagi tulla.

                                Peaasi on mänguaeg mängija tasemele vastavas liigas ning meeskonnana tegutsemine ja võitlemine ning teiste toetamine. Ühtse meeskonnana võib edukalt mängida, üks hea näide on meil ajaloost olemas.

                                Ka Soomel oli kunagi ju sats mis koosnes rohkem kui paarist tippliigas mängivast mehest. Litmanen, Hyypiä, Jonatan Johansson, Mikael Forssell, Joonas Kolkka, Petri Pasanen, Paatelainen,väravavahid Niemi ja Jääskeläinen, Põhimõtteliselt list selline mida Mario enne kirjeldas, aga ikka ei toiminud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X