320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia - Eesti (08.09.2015, Maribor)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Sloveenia -/+ Eesti. Handanovič mängis valgete sokkidega.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
      Leedu vastu lasime lolli värava sisse, Inglismaa vastu lolli värava ja nüüd Sloveenia vastu...
      Mõtle veel. kui see loll värav oleks igas mängus teisele poole löödud. Neid punkte ei jõuaks kokku lugedagi... Mul on siin Riias hea meel, et meeskond võitles (nägin ainult teist poolaega, aga siis võideldi küll) ja et Eesti fänne oli lõpuni kuulda Forza Eesti!

      Kommentaar


        #93
        Tjah. Loodame, et see oli Metsa kooliraha. Edasises mängus oli näha, et pähe see eksimus talle ei jäänud, töötas hästi, söötis ja vist oli ka see tema puude, millest viigivärav napilt sündimata jäi.

        Jalgpalli võlu ja valu. Võideldes langeti. Homme on uus päev.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Tjah. Loodame, et see oli Metsa kooliraha. Edasises mängus oli näha, et pähe see eksimus talle ei jäänud, töötas hästi, söötis ja vist oli ka see tema puude, millest viigivärav napilt sündimata jäi.

          Jalgpalli võlu ja valu. Võideldes langeti. Homme on uus päev.
          Nõus, võideldi ja võimalusi oli, mõnikord lihtsalt ei vea, minu arust igati võitluslik mäng ja loodetavasti on 2 viimast selles alagrupis sarnased.

          Kommentaar


            #95
            Kuradima kahju jah. Mõtestatud, enesekindel ja ülimalt võitluslik esitus kõigilt sinisärkidelt, aga oma võimalused jäid löömata ja vastasele ühest eksimusest piisas. Juhtub.

            Meeldis lõpueelne taktikaline lahendus, et suudeti Sloveenia klassiga meeskond kaitsesse aega venitama suruda ning jõuti ka võimalusteni.

            Kommentaar


              #96
              Samuti nõus, et üldiselt korralik mäng ja üks eksimus maksis punkti.
              Kahju muidugi, et meil sellise klassiga ründajat pole nagu parimate päevade Oper või Zelinski.

              Kommentaar


                #97
                Üldiselt ka rahul. Meeskond oli taktikaliselt hästi paigal ja töötas hästi. Üks halb individuaalne viga sai saatuslikuks, aga, noh, juhtub ja pikka viha pidama ei hakka. Olen ka nõus Zenjovi kohta käivaga - pigem prooviks edaspidi kedagi teist tema asemel.
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  #98
                  Nõustun enamuse eelkõnelejatega, täiesti korralik mäng. Pallihoidmisprotsent ei mängi rolli, tähtsad on šansid ja neid oli täna võrdselt. Metsalt kahjuks jäme eksimus, aga pole parata, juhtub ka parimatel. Viimases kahes mängus eesmärk näidata sama südi mängu ja hoida Leedu lõpparvestuses enda seljataga.

                  Zenjovi kaitseks ütlen, et ilma temata poleks Vassiljev Leedu vastu skoorinud. Samas ootan et Ojamaa taas järjele saab ja Zenjovile sel positsioonil konkurentsi pakub.

                  Kommentaar


                    #99
                    Maribori fänne ei huvita koobdis üldse. Seda rääkis mulle eile NK Maribori fänn ise. Only NK Maribor, no Slovenia.

                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Staadion ka pooltühi. Maribor pidi vutikants olema ju, milles probleem?

                    Passiivsuses kindlasti süüdistada ei saa. Kaitse korras, päris ohtlikke võimalusi on meil rohkem tekkinud. Milles probleem?

                    Kommentaar


                      Küsimus targematele. Ma eriti pole näinud Aksalu esitusi, aga olen tähelepannud, et see mees eriti ei julge väravast välja joosta. Leedu vastu jäi paaril korral silma sellega.Üks moment oli isegi päris ohtlik ja usun, et kui Aksalu oleks välja jooksnud, siis oleks ka palli õhust kinni napsanud.
                      Ja siis see tänane olukord. Kui Mets tegi selle apsaka, siis mulle pigem tundus, et Aksalu ei läinud lihtsalt vastu, kuigi tundus et Mets just seda ootaski.
                      Niisiis, et kas mees ongi selline kes ei tule just eriti oma pisikesest kastist välja, või tegutseb ta vaid Eesti koondises seda moodi?
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Küsimus targematele. Ma eriti pole näinud Aksalu esitusi, aga olen tähelepannud, et see mees eriti ei julge väravast välja joosta. Leedu vastu jäi paaril korral silma sellega.Üks moment oli isegi päris ohtlik ja usun, et kui Aksalu oleks välja jooksnud, siis oleks ka palli õhust kinni napsanud.
                        Ja siis see tänane olukord. Kui Mets tegi selle apsaka, siis mulle pigem tundus, et Aksalu ei läinud lihtsalt vastu, kuigi tundus et Mets just seda ootaski.
                        Niisiis, et kas mees ongi selline kes ei tule just eriti oma pisikesest kastist välja, või tegutseb ta vaid Eesti koondises seda moodi?
                        selles olukorras polnud väravavahil küll võimalik vastu tulla. mulle tundub, et Mets lihtsalt ei suutnud söödule vahele saada ja siis üritas veel keha mängida, kui pall juba läbi läks, aga kõik toimus liiga kiiresti. lollilt kukkus välja, nagu ikka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Ja siis see tänane olukord. Kui Mets tegi selle apsaka, siis mulle pigem tundus, et Aksalu ei läinud lihtsalt vastu, kuigi tundus et Mets just seda ootaski.
                          Niisiis, et kas mees ongi selline kes ei tule just eriti oma pisikesest kastist välja, või tegutseb ta vaid Eesti koondises seda moodi?
                          No tänane väravaolukord polnud kindlasti selline, kuhu väravavaht pidanuks vastu jooksma. Metsa loogilise tegutsemise puhul võinuks isegi suurem segadus tekkida, kui Aksalu sinna ka jooksunud oleks. Mets pidanuks selle klaarima ja kõik olnuks korras. Aksalule ei saa seal midagi ette heita.

                          Mets ise ütles Õhtulehe intervjuus, et ta ei oodanud Aksalu vastu tulekut vaid kaotas lihtsalt duelli. Mis muidugi tekitab tema tegutsemise kohta veel suuremad küsimused. Ma vaatan seda olukorda uuesti ja uuesti ja kurat, ma ei saa ikka aru, mida Mets selles olukorras teha tahtis?!? Seal oli AINULT ÜKS õige lahendus ning see olnuks esimese puute pealt pall auti lüüa. Kõik. See võib olla muidugi jutt ajakirjandusele, et süü endale võtta. Alateadlikult ta vb ikkagi ootas väravavahti, kuigi ka see ootus oli antud juhul vale.

                          Seega igatpidi vale tegutsemine Metsa poolt nii eeldus (alateadlik ilmselt), et väravavaht tuleb vastu ja üritamine selles positisioonis viimase mehena palli katma minna. Tra, löö auti ja asi vask. Loodetavasti sellist kala ei tee ta enam kunagi ja õpib sellest.

                          Reaalselt olnuks play-off koht viimaste voorude mänge vaadataes üsna ebareaalne ka viigi korral. Seega suures plaanis midagi suurt see siiski maksma ei läinud. Peale mõne reitingupunkti, mis võimaliku viigi korral teenitud oleks.


                          PS. Ja need debiilikud eriti Järvela jalkpallipunkri kommentaariumis võiksid küll endale midagi sisse istuda. Kommentaaridega stiilis, et Metsa ei tahaks enam koondises kunagi näha. Niivõrd peapeale kukkunud ananb ikka olla. Mets on ilmselgelt koondise tulevik ja see üks viga seda ei muuda. Saaks veel aru, kui sama jutt käiks Kruglovi või mõne teise vana pässi kohta.

                          Kommentaar


                            Klavan trööstis Metsa: kõigil võib juhtuda, mina eksin samamoodi
                            Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan keeldus Mariboris Sloveenia käest saadud 0:1 kaotuse järel väravaolukorras jämedalt eksinud Karol Metsa patuoinaks tembeldamast.


                            Konstantin Vassiljev: me ei realiseerinud nende eksimusi ära
                            Eesti koondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljevi arvates oli tänane mäng suht võrdne. Määravaks sai tema sõnutsi see, et meie ei realiseerinud sloveenide eksimusi ära, nemad aga tegid seda edukalt.


                            Sergei Zenjov: ilmselt midagi hullu ei ole
                            Esimese poolaja viimastel sekunditel libastunud ja murule lebama jäänud Eesti ründav äär Sergei Zenjov enam teiseks poolajaks platsile ei tulnud, vaid teda asendas Sander Puri.


                            Karol Mets väravaolukorrast: lihtsalt kaotasin duelli
                            Sloveenia ainsa värava olukorras eksinud Karol Mets sõnas, et ei jäänud ses situatsioonis väravavaht Mihkel Aksalu väljatulekut ootama.


                            Magnus Pehrsson: mängisime paremini kui aasta eest, kui Sloveeniat võitsime
                            Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson märkis pärast Sloveenia - Eesti EM-valikmängu ETV-le antud intervjuus, et tema hinnangul esines meeskond hästi. Isegi paremini, kui aasta eest kodus, kui Sloveeniat 1:0 võideti.


                            Suur eksimus, mis ei luba Eestil enam unistada
                            Täpselt aasta tagasi alistasime EM-valiksarja avamängus Sloveenia. Algas ilus unistus finaalturniirist. 365 päeva hiljem Mariboris see lõppes, sest Eesti kaotas 0:1 sellele samale Sloveeniale ja minetas igasuguse reaalse šansi alagrupis kolmandat, play-off'i viivat kohta püüda.


                            Mihkel Aksalu: Mets kiilus kinni
                            Eesti koondise väravavaht Mihkel Aksalu ei osanud sarnaselt kaaslastele vahetult pärast mängu õnnetut väravaolukorda üleliia kommenteerida.


                            TOTAALNE MUUTUMINE: Riiasse kogunenud kossufännid muundusid õhtuks vutisõpradeks
                            Kui pärast eilset võitu Ukraina üle ajas Riiasse kohale sõitnud korvpallifännid pubidesse välikohvikuid kimbutanud paduvihm, siis täna seati sammud sinna teadlikult - korvpallivabal päeval tuldi ühiselt kaasa elama Eesti jalgpallikoondise heitlusele Sloveeniaga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              Eesti rünnakujoonis kui pall käes vastase karistusala lähistel: pall Kostjal, Kostja seisab, kõik teised seisavad, keegi ei paku end, keegi ei vabane, hoopis palliga oma mehele näkku... Eesti jalgpalli tase...
                              jäi ka see moment meelde... et no mida krdit.
                              ja ei olnud imho ainus lollakas lahendus rünnakul.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Ei olnud 1:0 kaotus mingi ime... Sloveenia oli parem.
                                Zenjov ei olnud täna hea, kuid leedu värav tulu temalt. Ning sloveenia vastu pidi palju musta tööd tegema. Minule tundub et temaga on see lugu, et kui ta peab kaitses või keskväljal palju musta tööd tegema, siis läheb tsl mängutuju alla. Tegemist ikkagi puhtalt ründajaga.

                                Mets eksis mängus korra, ning karmilt... Kui kunagi arvasin, et mets pole päris see õige... Siis isegi täna võib väita, et tegemist on kindla koondisemehega, ning üldjuhul mängib ta oma koha väga hästi välja...

                                Mina oleks lootnud hilisemaid vahetusi palju varem näha... Natuke hilja tulid. Kusjuures Teeveri sissetoomine elavdas mängu koheselt.

                                No em-ile poleks niikuinii saanud, seega pohh. Nüüd võiks kenasti lõpetada, ning suurte vastu väravaid lüüa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X