320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Šveits 12.10.2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina küll rahul pole. Kümme mängu ja neli löödud väravat. Neli. Kusjuures ühes mängus suudeti isegi kaks lüüa. Braavo.
    Sõidad ja sügeled mööda euroopat koos koondisega ja vastutasuks saad ... nojah midagi ei saanud.
    Järgmisel aastal algav MM valiksari paistab juba eos keerulisem, grupis viimaseks jäämine ei üllataks.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      avastasin just et 3 meie järgmisest 4st grupikaaslasest on ka praegu samas grupis.
      küpros(12p)-bosnia(14p) otsustav mäng (playoff'i kohale) kusjuures täna õhtul. belgia-iisreal(13p) tulemus võib mõjutada ka.
      bosnia kodus kaotas küprosele 1:2
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Täitsa perses. Ma olen viimase paari päeva jooksul pidanud nõus olema nii Palmeri kui Tofoa postitustega. Mis toimub?
        Ja ise tegid Atsipostitusega aasta postituse kandidaadi...

        Kommentaar


          False 9'ga peale minema siis, kelleks on....

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Paar sõna juttu. Mina olen rootslasega rahul. Sellelt valiktsüklilt oleks oodanud grammi võrra paremat tulemust, aga alati pole ootuste täitmiseks piisavalt õnne. Ebaõnne on olnud tegelikult tohutult. Mõnede üksikute mängijate individuaalsed eksimused on meile väga palju punkte kaotanud. Pikas plaanis ei ole sellest hullu midagi, sest meeskondlik mäng on üldiselt päris hea. Sama meeskonna ja treeneriga oleksime täna vähemalt play-offis, kui olnuks rohkem õnne. Aga oleks poleks
            Tulevikku ma ennustama ei hakka, eks aeg näitab mida see toob, nagu ma ei ole ka selles leeris, kes Pehrssonit kohemaid kukutada sooviks. Aga sellest ma aru ei saa, kes seda valiktsüklit õnnestumiseks peavad. Seda see nüüd kohe kindlasti polnud ka Pehrssoni silmis.

            Ja kuidagi pole ma nõus ka sellega, et see meeskond oli play-off'i vääriline, vaid õnnest jäi puudu. Millisest õnnest me sellise impotentse ründemänguga, mis iseloomustas tervet valiktsüklit, rääkida saame? Jalgpall võib olla vahest tänamatu, aga jalgpall on õiglane mäng ja praegune seis alagrupis on reaalse olukorra peegeldus.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Tulevikku ma ennustama ei hakka, eks aeg näitab mida see toob, nagu ma ei ole ka selles leeris, kes Pehrssonit kohemaid kukutada sooviks. Aga sellest ma aru ei saa, kes seda valiktsüklit õnnestumiseks peavad. Seda see nüüd kohe kindlasti polnud ka Pehrssoni silmis.

              Ja kuidagi pole ma nõus ka sellega, et see meeskond oli play-off'i vääriline, vaid õnnest jäi puudu. Millisest õnnest me sellise impotentse ründemänguga, mis iseloomustas tervet valiktsüklit, rääkida saame? Jalgpall võib olla vahest tänamatu, aga jalgpall on õiglane mäng ja praegune seis alagrupis on reaalse olukorra peegeldus.
              Kas Kreeka oli väärt Euroopa tiitlit?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas Kreeka oli väärt Euroopa tiitlit?
                Seda Kreekat on tihtilugu toodud näitena kui mingist karjuvast ülekohtust ja ebaõiglusest. Ei, see polnud mingi ülekohus ega ebaõiglus, Kreeka mängis oma tugevustele, mängis selle välja briljantselt ja tasuks oli ka see tiitel.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ja kuidagi pole ma nõus ka sellega, et see meeskond oli play-off'i vääriline, vaid õnnest jäi puudu. Millisest õnnest me sellise impotentse ründemänguga, mis iseloomustas tervet valiktsüklit, rääkida saame? Jalgpall võib olla vahest tänamatu, aga jalgpall on õiglane mäng ja praegune seis alagrupis on reaalse olukorra peegeldus.
                  Oletame, et kodus viik Inglismaaga 0:0 (Pareiko error) ja võit Šveitsiga 1:0 (Purje ja Klavani errorid). Võõrsil Sloveeniaga viik 0:0 (Metsa error) ja Leeduga 0:0 (Pareiko error). Ja noh, võib-olla mõnes mängus oli veel mõni 100% võimalus, mida me ei realiseerinud, aga esimese hooga ei mäleta. Jätame pulli pärast San Marino fopaa ka tabelisse, kuigi võinuks ju sealtki 2 lisapunkti teenida. Siis olnuks ju lausa Šveitsiga samadel punktidel. Ja suutnuks mõne 0:0 viigi veel võiduks pöörata. Olnuks isegi teine koht meie. Ses mõttes individuaalsed errorid on ikka oma 6 punkti meile kindlasti maksma läinud. Muidugi ei saa väita, et nende momentideta poleks me mõnes teises situatsioonis sisse imenud, kuid spekuleerida natukene ju kannataks.

                  Mis seisu tabelisse saaksime?

                  1. Inglismaa 28p
                  2. Šveits 18p
                  3. Eesti 16p
                  4. Sloveenia 14p
                  5. Leedu 8p
                  6. San Marino 1p
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    pikk jutt
                    Kui niimoodi spekuleerima hakata, võiks mingit kanalit pidi ka selleni jõuda, et tegelikult oleme üldse maailma parim jalgpalliriik, vaid õnnejumal takistab meil troonile tõusmast.

                    Ka alagrupikaaslased jätsid võimalusi kasutamata, ka nemad eksisid kuskil, see ongi jalgpall.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Ma ei tea küll, mis põhjusel, aga siin teemas on vaat et rohkemgi demagoogiat kui Pohlaku valiksarja kokkuvõtvas intervjuus Postimehes. Ja seal on seda palju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Hinne 4 peaks näitama, et Eesti koondis tegi HEA valiktsükli. See nõuab nüüd küll pikemat sinupoolset analüüsi. Räägid, et liinid ei jooksnud ühte jalga ja Vassiljevi kauglöögid ei toitnud ning hinne 4...?
                        Jah. Lisada neist ühe tuleb 4+ ja mõlemad 5- ehk juba mainitud playoff.

                        Kommentaar


                          Ma aiman seoses järgmise valiktsükliga halba, sest praegune ründeliin ei ole võmeline värvaid(mõningate sähvatustega on esinenud küll zenjov ja purje) lööma. Ja Vassiljev, kes ka meie õnneks tihti peale kipub ära kobistama on väga ebastabiilne. Varem tundus, et Ojamaast võib asja saada, kuid see rong on vist läinud. Anieri ma veel päris maha ei kannaks. Aga ühesõnaga rünnakule oleks väga väga kedagi tarvis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Täitsa perses. Ma olen viimase paari päeva jooksul pidanud nõus olema nii Palmeri kui Tofoa postitustega. Mis toimub?
                            Winter is coming, snow is falling

                            Kommentaar


                              Pohlak: loos lubab edasipääsu üritada
                              Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak näeb, et järgmisel sügisel algavas MM-valiktsüklis on võimalik edasipääsu üritada, kuid see ei ole peamine eesmärk.


                              Noh jälle hakkab pihta...et just lõppenud EMi õppetund midagi ei õpeta?
                              Areng pole minna MM'le, aga kindlasti see teine faas (ründefaasile kiiresti minema, ehk kontrale) arendama. Kui ei tule, davai, siis head aega Magnusele. Aga pole edasipääs see kriterium, ikka.

                              - tasub meenutada Eesti grupp: Belgia, Bosnia, Kreeka, Küpros

                              Kommentaar


                                Noh Kostja, vaim ja brain:

                                Tulevikust

                                "Meil on vaja suuremat mängijatehulka, kes mängivad välismaal. Ükskõik, mis võrdne tase Eesti liigas praegu on, sellest kindlasti ei piisa, et mängida koondisetasemel. Kui noored saaksid kiiremini aru, et ei pea võistlema selle nimel, kes saab Levadiasse, Florasse või Kaljusse, tulevad paremad muutused. Mängijad peavad aru saama, et tempo Eestis ja siin on täitsa teine! Kui seda ei tunne, on raske midagi mängida. Igal hetkel, kui selline koondis nagu Šveits paneb gaasi juurde, on meil raske mängida. Seda vahet peame vähendama!"
                                Ja järgmine ikka päris korralik asi ütles (millega ma olen nõus ja ka sugavalt arvan ja olen mitu korda mainitud):

                                Kui vaadata sellest küljest, et noored mängijad said oma kogemuse, siis on see kindlasti positiivne asi. Uus peatreener sai kahe aastaga põhimõtteliselt aru, mis meie jalgpallis toimub. Tulemus on aga selline, millega rahul olema ei pea. Mõned aastad tagasi, kui saime teada, et EM-finaalturniiril on lisakohad, tahtsime ikka seal olla. Kahjuks algas samal ajal paralleelselt verevahetuse protsess. Kahte asja korraga ei suutnud me ära teha
                                20 aastat pärast Kostja EJL presidendiks palun...

                                - Allikas Õhtuleht (täispikkus siin: http://www.ohtuleht.ee/698748/konsta...ud-me-ara-teha )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X