320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Saint Kitts ja Nevis (17.11.2015)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Dmitrijevi hõbepall osa 2

    Kommentaar


      #47
      Ouuu see oli ju Sander Puri!

      Kommentaar


        #48
        Kommentaatorid tõesti kakad. Sujuvalt räägiti ründajavahetustestsiistuliPareikomängu ja siis SaintKittsjubaründasohtlikult. Sama tuimalt kõik nii vahetused, kui ohtlikud olukorrad.

        Puri üle hea meel, järgmiseks 6-ks aastaks koondises koht kindlustatud. Kakalt palli ära võtmise mõju hakkaski õrnalt tuhmuma.

        Kommentaar


          #49
          Marconiuse lemmik mängija saab hõbepalli?

          Kommentaar


            #50
            Noh, miks Sander Puri mängis, viuviu.

            Kommentaar


              #51
              Ootan Puri sõimamist.

              Kommentaar


                #52
                Sümpaatne, et Pareiko lõpetas oma karjääri võiduga ja ei pidanud viimases mängus palli võrgust välja võtma. Samas oli tööd piisavalt, et päris mune sügama ka ei pidanud.

                Mõni asjatundja oskab ehk öelda, millise koha tänane vastane Eesti liigas võiks saada? Medali peale mängiks?

                Kommentaar


                  #53
                  mul tekkis küsimus, et kas eesti nii kehva vastasega on üldse mänginud varem, endal küll ei meenu esimese hooga.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Mõni asjatundja oskab ehk öelda, millise koha tänane vastane Eesti liigas võiks saada? Medali peale mängiks?
                    Pole küll asjatundja, kuid pakun, et ei.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      #55
                      Väravaid ka kusagilt näeb?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        mul tekkis küsimus, et kas eesti nii kehva vastasega on üldse mänginud varem, endal küll ei meenu esimese hooga.
                        Mõtlesin ise sama ülekannet vaadates.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Mõni asjatundja oskab ehk öelda, millise koha tänane vastane Eesti liigas võiks saada? Medali peale mängiks?
                          Ma ei tea. Ekvatoriaal-Guinea oli siis ka ikka üsna pask, kui meie nendega mängisime. Nüüd on nad muidugi paremad tasemelt.

                          Kommentaar


                            #58
                            Pole küll asjatundja, kuid pakun, et ei.
                            Ma ei tea. Ekvatoriaal-Guinea oli siis ka ikka üsna pask, kui meie nendega mängisime. Nüüd on nad muidugi paremad tasemelt.
                            Raske öelda tõesti. Endal käis mängu ajal mõte peast läbi, et pigem mängiksid 4-5 koha kanti. Aga see puhtalt sisetunne.

                            Kommentaar


                              #59
                              Ma ei usu et KittsNevis kehvem on kui San Marino või Gibraltar. Kohe üldse ei usu.

                              Aga Pareikole kiitus ja hoidku ikka edaspidigi kõva! Oli näha, et mees võttis tänasest viimast ja meeleolu oli hea.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Ma ei usu et KittsNevis kehvem on kui San Marino või Gibraltar. Kohe üldse ei usu.
                                Ei olegi, aga kui näiteks San Marino on sunnitud kõik valikmängud mängima kaitsest lähtuvalt ja oskavad juba täitsa normaalselt ühtselt seista, siis tänane vastane üritas jätkuvalt ka ise jalgpalli mängida. Visuaalne tulem oli muidugi selline, et tõesti ei mäleta, mil viimati nii halba meeskonda Eesti vastas nähti. Nii taktikaliselt kui kvaliteedilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X