320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BALTI TURNIIR Eesti - Läti (4. juunil kell 19:00 A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Poetaks korra vahele, et miks mängukava soetada ei saanud? Minu 22 Kitsekülas lives jälgitud rahvuskoondise mängu vältel see vististi küll esmakordne nähtus...

    Kommentaar


      #62
      Mulle pakkus küll üks neiu mängukava ja ära ma ka ostsin selle.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma olen alati olnud pro-Pehrsson, sest ma usun, et sellise kinnise 4411 taktikaga annab suurte vastu edukalt mängida. Kuid see Läti mäng teeb mind küll väga murelikuks, sest ilmselge on see, et rootslasel puudub täiesti plaan B. Lõunanaabrite vastu läks vaja 3:0 võitu, mis olgem ausad, pole ilmvõimatu ülesanne ja mille puhul eeldanuks riskide võtmist / ründavalt mängimist. Ja selle asemel jobitatakse oma klassikalist kinnist mängu, kolme värava löömisest ollakse valgusaastate kaugusel ja peale mängu on üldine foon "täiesti okei mäng oli". Kui lätlased tulid viigile mängima ja Eesti tuli võitma, siis kuidas saab treener ja mängijad üleüldse rääkida heast mängupildist.

        Mingil hetkel pane Liivak äärele, tõsta keskpoolikud 5 meetrit kõrgemale, lase äärekaitsjatel veel julgemalt tõusta, katseta vahelduseks kahe-kolme ründajaga mängimist. Variante on. Aga ei, midagi sellist ju ei saa teha, sest äkki lahtisemalt mängides saab ka Läti võimalusi ja veeretame mängus, kus läheb vaja suurtvõitu, rahulikult 0:0 ära. Ausalt, mida v*ttu ja andke mu raha tagasi.

        Või laiemalt võttes. Oletame, et Küpros või Kreeka läheb valikmängus poolajaks 1:0 Eesti vastu juhtima- hetkel on küll tunne, et siis võib rahus oma kodinad staadionil kokku korjata ja ära minna, sest see koondis pole seda nägu ega tegu, et suudaks poolajaga kaks väravat lüüa. Närb värk.
        100 % nõus selle jutuga. Ja veel tulla pärast hõikuma, et 2 aasta parim poolaeg/mäng. Mille pealt? Vanal on mingi Van Gaali sündroom vist. Okei, selliseid poolvõimalusi oli küll aga kui Läti tahtlikult nii ära vajub siis neid tekibki. Minu mäletamist mööda aga ühtegi sellist supervõimalust ala kus keegi nö väravavahiga üks-ühele oleks pääsenud seal mängus ei olnud.

        Kommentaar


          #64
          Ma olen ka varasemalt üritanud Pehrssoni valikutes palju positiivset näha, aga nagu eika varasemalt välja tõi, siis plaan B põhimõtteliselt puudub. Igast Marinid ja Raudsepad on toredad tööloomad, aga reaalsus on see, et selliste äärtega on ka kääbusriikide murdmine keeruline. Kogu rõhk on hetkel sellele pandud, et heal päeval suudaks Euroopa keskmikelt punkte võtta, mis ei ole ju iseenesest vale mõtlemine, aga vähemalt sellises mängus, nagu Läti vastu, oleks vaja ka kedagi, kes suudaks äärel üks-ühele ette võtta ja ebatraditsioonilisi lahendusi pakkuda.

          Hetkel on see küllaltki sirgjooneline äärelt madalate tsenderduste kasti kütmine, aga maksimum, mis sellest saadakse on nurgalöök või suvaline sagin karistusalas. Selleks võiks muidugi üks tugev kastimängija ka tipus olla, aga ega hetkel koondise piiril meil sellist meest polegi.

          Kommentaar


            #65
            Mulle üllatuslikult müüdi seda staadionit väljas. Staadionil sees ei näinud. Ise jäin Andorra kavast ilma

            Algselt postitas Marts Vaata postitust
            Poetaks korra vahele, et miks mängukava soetada ei saanud? Minu 22 Kitsekülas lives jälgitud rahvuskoondise mängu vältel see vististi küll esmakordne nähtus...
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              #66
              Ma pole kindel, kas võrdse vastase vastu on mõtet minna väga riskeerides püüdma 3:0 võitu. Ainult hurraa pealt kolme tükki ära ei löö, enne lüüakse sulle. Pigem arvan, et prooviti nö "loomuliku" surve ja mänguga skoorida ja kui kusagil 60-70 minutil oleks seis tõesti 2:0, siis olnuks point minna riskide ehk plaan B peale. Ja poolvõimalusi ju loodigi päris palju, lihtsalt ära ei löödud. See on aga pigem tingitud, et pole enam Operi ja Zelinski klassiga ründajaid, samuti polnud Vassiljevit ja Zenjovi. Kuigi tõsi on see, et sajaprotsendilisi momente luua ei suudetud.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Ma pole kindel, kas võrdse vastase vastu on mõtet minna väga riskeerides püüdma 3:0 võitu.....
                olgem ausad, šansid balti turniir võita keerati p****e juba leedus. sealt oleks pidanud vähemalt viigiga koju tulema, siis polnuks vaja ponnistada mingeid 3:0'e.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  #68
                  Vutijutule vahele ka veidi muhedat kirjandusklassikat. Kõik kokkusattumused päriselu tegelastega on puhtalt juhuslikud. Kel irooniasoolikas puudu või muidu paha tuju võib järgneva rahus vahele jätta :

                  Kui Astrid Lindgren rabaks vutiajakirjaniku rasket tööd, oleks esmaspäevases Õhtulehes ilmunud midagi sellist:



                  Karlsson läheb spermapanka. Kaasas kaks sõpra, kes soovivad samuti oma panuse genofondi anda. Kuna eelmine kord läks poisil törts nihu, siis täna on ta tahtmist täis end tõestada. Loobib suuri sõnu ja lubab kõigist kõige rohkem milliliitreid toota. Siht silme ees, haarab Vaasalinna poiss retseptsiooni-Reelika käest läbipaistva topsi, riiulist kulunud Sekseri ja sammub protseduurituba nr 3 poole.

                  Keeranud ukse lukku, laseb Karlsson oma propelleriga püksid enesekindlalt räbadele ja asub tööle. Vasakuga lappab läbi 90'date erootiklaklassika ja paremaga annab hoogu juurde. Kõik tundub õige olevat, tuju tõuseb, kulminatsioon on juba kohe-kohe käes, aga siis jõuab vana jälle ja jälle viimase lehekülje mees-otsib-meest rubriigini ja nagu külma duššina lükkavad sinna trükitud keskealiste härrade klantspildid ta tee algusesse tagasi.

                  Vaikselt hakkab käsi ära väsima ja ajakiri ammendama, aga Lennuameti suurim nuhtlus ei jäta jonni. Muudkui uhab ja lappab, uhab ja lappab. Kuniks sooloürituse katkestab tagasihoidlik, aga nõudlik koputus uksele. Reelika annab teada, et järgmised kliendid soovivad tuba kasutada.

                  Väikevend Svantega koos retseptsioonis ootav Läti sõber ei suuda uhkust enda kõrval laual oleva kahe täis topsiku suhtes varjata. Karssoni väljudes ulatab ta topsid Reelikale, saades hea töö eest vastu tahvli Kalevi šokolaadi ja mitmetitõlgendatava naeratuse. Alles siis märkab ta põhjanaabri väsinud käes tühja anumat. "Mis juhtus? Kas panid JÄLLE tühja Karlsson?" pahvatab lätlane, püüdmatagi oma üleolekut varjata.

                  Karlsson vastab üllatava enesekindlusega:
                  "Olen esitusega väga rahul. Esimese poole tegevus oli ilmselt mu kahe ja poole kliinikus käidud aasta parim. Terve protseduuritoas veedetud aja, aga eriti just esimesel poole sellest nappis mul võimaluste realiseerimisel paraku nii õnne kui ka kvaliteeti. Esituse poolest võinuks resultaat olla minu jaoks väga meeldiv."

                  - "Vahetanud kätt või toonud endale eestoast ajakirju juurde? Või nagu meil Riias öeldakse: muutnud taktikat?!"

                  "Parem käsi oli minu silmis hetke tugevaim. Kontrollisin tehnikat ja tegin lehti keerates õigeid asju ning seetõttu tahtsingi sama kätt lõpuni hoida. Täitsa lõpus proovisin, kas eelmine kord efektiivsem olnud käsi suudab seda uuesti, aga seekord ei õnnestunud."

                  Kommentaar

                  Working...
                  X