320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Malta 31.08 Pärnu Rannastaadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kus see Dõmov su meelest mängib muidu?
    Keskväljal... ja tipu ründaja all
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      vaata mis positsioonidel Dimitrijev ja Teniste mängivad ja siis löö ennast käega näkku.
      Seleta mulle ära, mis on Dmitrijevi ja Dõmovi positsioonide erinevus väljakul ja seejärel löö ennast käega näkku.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        #63
        Enne kui sada korda küsitakse siis.

        Dõmov on ründav keskväli.

        Dimitrijev kaitsev keskväli.

        Teniste parem kaitse.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Keskväljal... ja tipu ründaja all
          Minu jaoks on ka Eesti koondise valik täiesti arusaamatu. Minu arust üldse on koondis selline koht, kus peaksid mängima võimalikult parimad mehed oma positsioonidel. Ja treeneri töö on lihtsalt leida ruumi parimatele mängijatele. Eriti see puudutab Eesti koondist, kus me ei saa endale lubada talentidel raisku minna.

          Küll aga hämmastavad mind sinu postitused, milledele ma üldiselt ei reageeri. Aga palun katsu olla ja ära ole teiste vastu agressiivselt ebaviisakas. Mind tõsiselt häirib selline suhtlemise stiil ja viitab postitaja puudulikule IQ-tasemele.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            Enne kui sada korda küsitakse siis.

            Dõmov on ründav keskväli.

            Dimitrijev kaitsev keskväli.

            Teniste parem kaitse.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Obertan Vaata postitust
              kas ma eksin kui ütlen et ?
              Dimitrijev mängib CDM ehk kaitsvat keskvälja
              ja Dõmov CM/CAM ejk ründavat keskvälja.

              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                kas ma eksin kui ütlen et ?
                Dimitrijev mängib CDM ehk kaitsvat keskvälja
                ja Dõmov CM/CAM ejk ründavat keskvälja.
                Enamasti on ta mänginud Dmitrijevi kõrval 4-2-3-1.

                Kommentaar


                  #68
                  Kõik Premium liiga mängud on internetis järelvaadatavad. Uuri välja siis kus ja kuidas see Dõmov täpselt mängib ja ütle ka meile.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    vormikõver alla = kutse koondisesse.

                    Ojamaaga võrdluseks: Liigas mängitud 3 mängu. Ojamaa kõik mängud põhis ja kirja saanud 45, 90 ja 90 minutit - selle aja sees sahistas ühe korra ka võrku.

                    Koondisesse ei saa mees mitte kuuluda oma iseloomu poolest, ma lihtsalt ei usu seda. Ilmselt sai kusiku naisega hea jutu peale ja nüüd on too solvunud.
                    Kusjuures ma mõtlesin kah korraks, et äkki pistis näpud valesse masinasse.

                    Kommentaar


                      #70
                      Ojamaa pani Pohlaku naist või?

                      Või Rahula naist?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #71
                        Tekib samas küsimus, et.. kas Pehrsson kutsub mängijaid koondisesse vastavalat Football Manageri database uuendustele? Vaatab mis ta CA ja PA on ning paneb kutse teele?

                        Kommentaar


                          #72
                          Pealehel oleva artikli all kommenteeris keegi, et Ojamaa olevat peale mingit koondise mängu kellegile kallale läinud, see on siis see sitt, mida keegi siin varem mainis?

                          Kommentaar


                            #73
                            Mis puutub Ojamaa numbritesse, siis ümmargune 0 löödud väravatena ei tee talle kuidagi au. Mis ei tähenda, et teda ei võiks ikkagi uuesti proovida.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                              Pealehel oleva artikli all kommenteeris keegi, et Ojamaa olevat peale mingit koondise mängu kellegile kallale läinud, see on siis see sitt, mida keegi siin varem mainis?
                              "Henrik oli pikalt mänguajata ja seetõttu seekord esialgsesse nimekirja ei mahtunud. Aga ta ei ole põhimõtte pärast kõrvale jäetud. Mulle ei meeldi oma töös niimoodi uksi sulgeda. See võib olla tarvilik, kui jalgpalluri mingid muud aspektid meeskonda lõhuvad, aga Henriku puhul pole küsimus selles. Ta on kandidaat nii novembri kogunemiseks kui ka edaspidi," lausus Pehrsson 2015 aastal.
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                #75


                                stuudios jõutakse selgusele et ojamaa välja jätmine on taktikaline käik,
                                aga mis taktikaline käik on käikude vähendamine.
                                Kui hetkeline taktika ründes ei toimi... siis ojamaa või lutsuga saaks teistsugused tuuled ründes puhuma.
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X