320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Malta 31.08 Pärnu Rannastaadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Mida nägid lätlased kui mängisid koondise vastu kui ojamaa mängis ja pärast ütlesid et muidu oli kõik ok aga see kiilakas poiss tekitas probleeme. mida näeb hollandi kõrgliiga klubi kui on paigutanud ta põhimeheks. mida nägid poolakad kui ta nädala koosseisu valisid. mida nägi rüütli kui ojamaa hollandi vastu 2:2 mängus platsile asetas. kõike seda mida sina ei näe...
    Jah, lätlastele tekitas Ojamaa probleem. Mis koosseisuga lätlastele? Mis koosseisuga eestlastega võrreldes? Hollandi kõrgliiga klubi, mis pakkus katust ka Sander Post is a post noh-ile. Sellel hetkel, kui Ojamaa poolas lammutas, oli ta ka koondises. Aga vaata, mina olen Ojamaad piisavalt palju näinud, juba sellest hetkest kui ta Derbysse siirdus, tema blogi lugenud, tema sealseid mänge internetist vahtinud. See ei tee mind Ojamaa eksperdiks, aga ümmargune 0 väravat, enamustes koondisemängudes enamjaolt mannetu esinemine.. Ütle mulle, kuidas Ojamaa asendamatu on? no ausalt, mul seonduvad Ojamaaga koondise mängudest ainult üksikud helgemad hetked, muidu lihtsalt peaga vastu seina jooksmine.

    Kui nüüd küsida minu põhjalikumat arvamust, siis ilmselt Ojamaa probleem on see, et ta ei ole piisavalt hea, et mängida sellise stiiliga nagu ta mängiks. Oleks ta kunn ja lööks ära need üksinda üritamised - oleks ta tehtud mees. Aga oleks on oleks. Ta ei ole. Kink oli/on sarnane, mul on praegugi silme ees tema esimesi mänge alekokil koondise eest, võttis vastased ette, jooksis äärel pikalt üles, tegi üle astumise, rahvas möirgas ja siis ta kaotas palli. AGA, Kink, vaatamata kõigele, on sihuke vend, kes lihtsalt võib ära lüüa. Ojamaa.. ei ole seda teinud. Koondis, kui selline, eriti väikesel riigil, koosneb ikkagi meeskonnast, üksikud staarid, kes ära ei löö, ei löö läbi.

    Ma muidugi ei välista Ojamaa koondisesse kaasamist, aga ma kordan uuesti, ta pole suutnud jätta muljet, et on asendamatu.

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    härra, seevald asub teisel pool
    Pole ma mingi härra ja see vald on minu kodu.

    Aga palun, seleta hullukesele, kuismoodi siis Luts ja Ojamaa on koondises asendamatud mehed? Mida hämmastavat on nad korda saatnud?

    Jätame vastusest kõrvale hetkel selle subjektiivse arvamuse, et neist "kehvemad" mehed on kutsutud.

    Kommentaar


      #77
      Maniks, et Ojamaa mängis koondises viimati 27.03.2015, 0:3 Šveitsi vastu.
      Ligi poolteist aastat tagasi, piisavalt ammu, et on suht ebakohane teha järeldusi Ojamaa hetkevormi ja koondisesse sobivuse kohta kunagiste koondisemängude põhjal.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Maniks, et Ojamaa mängis koondises viimati 27.03.2015, 0:3 Šveitsi vastu.
        Ligi poolteist aastat tagasi, piisavalt ammu, et on suht ebakohane teha järeldusi Ojamaa hetkevormi ja koondisesse sobivuse kohta kunagiste koondisemängude põhjal.
        Jah, sest mehe klubikarjäär selle pooleteise aasta jooksul on olnud hiilgav ja paljulubav. Zahhovaiko mängis kah viimati päris ammu, peaks kutsuma ennast näitama koondisesse. Oh, ja Neemelot pole samuti ammu näinud..

        Aga tegelikult, minu mõtteavalduse iva on selles, et laiaslaastus pole Ojamaa senimaani koondise eest midagi erilist näidata suutnud. Kui sa väidad, et nüüd suudab, siis palun, põhjenda, mis on praeguse Ojamaa suhtes parem, kui Motherwellis hoos olles, või Legias sööduässana? Ja kui sa ütled, et selle nägemiseks peaks ta koondisesse kupatama Malta mänguks.. Ma ei tea, siin võib arvata nii või naapidi, mõlemat otsust põhjendades. Ilma et spekuleerida Pohlaku naise truudusetuse või Pehrssoni esikloomalisuse suhtes.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
          Jah, lätlastele tekitas Ojamaa probleem. Mis koosseisuga lätlastele? Mis koosseisuga eestlastega võrreldes? Hollandi kõrgliiga klubi, mis pakkus katust ka Sander Post is a post noh-ile. Sellel hetkel, kui Ojamaa poolas lammutas, oli ta ka koondises. Aga vaata, mina olen Ojamaad piisavalt palju näinud, juba sellest hetkest kui ta Derbysse siirdus, tema blogi lugenud, tema sealseid mänge internetist vahtinud. See ei tee mind Ojamaa eksperdiks, aga ümmargune 0 väravat, enamustes koondisemängudes enamjaolt mannetu esinemine.. Ütle mulle, kuidas Ojamaa asendamatu on? no ausalt, mul seonduvad Ojamaaga koondise mängudest ainult üksikud helgemad hetked, muidu lihtsalt peaga vastu seina jooksmine.

          Kui nüüd küsida minu põhjalikumat arvamust, siis ilmselt Ojamaa probleem on see, et ta ei ole piisavalt hea, et mängida sellise stiiliga nagu ta mängiks. Oleks ta kunn ja lööks ära need üksinda üritamised - oleks ta tehtud mees. Aga oleks on oleks. Ta ei ole. Kink oli/on sarnane, mul on praegugi silme ees tema esimesi mänge alekokil koondise eest, võttis vastased ette, jooksis äärel pikalt üles, tegi üle astumise, rahvas möirgas ja siis ta kaotas palli. AGA, Kink, vaatamata kõigele, on sihuke vend, kes lihtsalt võib ära lüüa. Ojamaa.. ei ole seda teinud. Koondis, kui selline, eriti väikesel riigil, koosneb ikkagi meeskonnast, üksikud staarid, kes ära ei löö, ei löö läbi.

          Ma muidugi ei välista Ojamaa koondisesse kaasamist, aga ma kordan uuesti, ta pole suutnud jätta muljet, et on asendamatu.
          Vaatasin just lätlaste koosseisu Balti turniiril ja mängus Ojamaaga. 80% meeskonnast oli sama. Seega ei mõista mida öelda tahtsid.
          100% sama koosseis igas mängus oleks veidike kummaline ka.

          Rääkides sander postist siis antud hetkel mängis GAE hollandi tugevuselt teises liigas mitte esimeses. Seal on liigade tugevuses oluline erinevus. Arvestades et GAE oli tol hetkel tol hetkel teise liiga tipus siis oli tegu ühe tugevama meeskonnaga antud hetkel ja toetav meeskond oli teistest teise liiga klubidest parem. Henriku puhul on aga konkurents hoopis teine Ajax, PSV jne...

          Samuti olen mina ojamaad pikemalt jälginud ja tema head ja vead on mulle tuttavad. Mis puutub koondisesse siis sellest nullist on pikalt räägitud ja selge on et hea see näitaja pole, samas on samal ajal olnud probleeme ründeduoga jne jne. Mängus kus suutsime hollandi vastu viigimängus kas ojamaa mängis kehvasti ? või Norra vastu kui võitsime 1:0 ? või Azerbaijani vastu kui võideti 2:1 ? Suurem osa pakkidest tuli siis kui ojamaa mängis operiga duos ja see ei toiminud, sellest olen ma siin blogis eelnevalt rääkinud ka ja see peaks olema lahti seletatud miks see ei toiminud(Oper oli vana ja aeglane lihtsalt)... mänge kus ojamaale anti peale kaotusesse jäämist mõned minutid mänguaega oli olukord selline kus vastane oli vajaminevad väravad kätte saanud ja mängis umbkaitses... vot selline olukord kus sa jääd meeskonnaga kaotusseisu ja siis teed vahetuse kus tood tehnilise mängija umbkaitse vastu oligi Rüütli suurim komistuskivi. Tehnilised ründajad peaksid mängu algusest platsil olema... sellega nad rapsivad vastaste kaitset ja väsitavad seda, mitte tagurpidi. Umbkaitsest ei lähe ükski tehniline mängija kergelt läbi, isegi messi ei murra umbkaitsest läbi. Samas on hea kui tehniline mängija on algusest saati mängus ja vastane on sunnitud kaitsetööle rohkem panustama, mis võtab vastastel ründes teravust vähemaks, täpselt see mis hetkel meie koondise vastu toimub, oleme niivõrd kaitses et teravus on kadunud. Loodan et suutsin puust punaseks teha.


          Teksti teises pooles räägid oleks ta kunn ja lööks ära, siis küsiks mis ta siis just alles hiljuti hollandis tegi ? Võttis üksi ette ja lõi ära, niiet oleks pole oleks vaid OLIGI nii. Kink oli mees kes suutis lüüa ainult eestis... seda kuidas ta präegu mängib ma ei tea aga väravaid sadas tal ainult premiumliigas, mis peaks olema ka päris suur vihje premium liigas löömise keerukuse kohta. sama toimub hetkel kauberiga kes 6 mänguga on löönud 4 väravat ja kaks söötu, samas mujal maailmas tal nii lilleliselt ei läinud. See kuidas ta palli üks ühele kaotas, see sinu mälestus... kohe meenuvad kostja viimased mängud kus kostja üks ühele ette võttis ja päris palju palli kaotas. Kui iga üks-ühele olukord viiks väravani siis jalgpall ei oleks enam jalgpall. Väide et kink lihtsalt võib ära lüüa on nagu lause aivari repertuaarist, kui mees ei ole varem perssoni koondisekutset saanud siis on loogiline et mees koondisekutset ei saa.
          No ei ole mingit sisu kummagil lausel. Koondise meeskonnast ? Ma ei saa aru mis meeskonnast kõik jahuvad kui iga aasta on uued näod ja uued kosseisud. Vaata mängijate koondiseesituste arvusid ja vanuseid ja siis saad aru. Ilsandil kui väiksel riigil on samuti staarid välisliigadest ja midagi väiksest riigist jahuda on juba mõnda aega jalgpallimaastikul olnud üleliigne... jah väiksel riigil on raskem aga kõike ei saa selle selga lükata.

          Mis puutub asendamattusesse... siis mittekeegi meist pole asendamatu. Alati võib keegi teine tulla, olgu ta parem või halvem.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            #80
            Ojamaaga oled kursis tõesti hästi. Kingiga mitte nii väga. Nimelt lõi 09-10 hooajal Győri ETO eest 12 väravat. Aastatel 2008-10 lõi ka enamus oma koondise väravatest. Siis teenis ka Boroga lepingu. Ehk üldselt võib öelda, et karjääri tipp oli vanusevahemikus 23-26, mil lõi väravaid nii klubis kui koondises.
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              #81
              24s mees ei ole Puri. Kellest saab 24s mängija ?
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                #82
                Aga Jorma, proovi end soccerneti ajakirjanikuks kaubelda ja seejärel koondise pressikatele pääseda ja haara ise härjal sarvist. Muidu puhud siin mulli ja kirjutad romaane, mille mõju on tühine. Mida sul karta oleks? No saab üldsus teada, las saab, ära tee välja, tõde ikka ennekõige!

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas peters Vaata postitust
                  Aga Jorma, proovi end soccerneti ajakirjanikuks kaubelda ja seejärel koondise pressikatele pääseda ja haara ise härjal sarvist. Muidu puhud siin mulli ja kirjutad romaane, mille mõju on tühine. Mida sul karta oleks? No saab üldsus teada, las saab, ära tee välja, tõde ikka ennekõige!
                  Paraku oleks see minu jaoks ajaliselt ja rahaliselt mittekasulik tegevus. Pigem kui leian aega inesteerin oma kohalikku jalgpalli ühe diy footbonaudi. Huvitav oleks vaadata kuidas see asi siin eestimaal jalgpalli mõjutaks. Ehitusplaanid on pmst valmis, mõned asjad vajavad katsetamist ja asi tuleb reaalselt ka kokku laduda. Lõpuks tekib ka küsimus kuhu see 12x12meetrit jurakas sisetingimustes pista, aga miskit pole võimatu.
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                    Paraku oleks see minu jaoks ajaliselt ja rahaliselt mittekasulik tegevus. Pigem kui leian aega inesteerin oma kohalikku jalgpalli ühe diy footbonaudi. Huvitav oleks vaadata kuidas see asi siin eestimaal jalgpalli mõjutaks. Ehitusplaanid on pmst valmis, mõned asjad vajavad katsetamist ja asi tuleb reaalselt ka kokku laduda. Lõpuks tekib ka küsimus kuhu see 12x12meetrit jurakas sisetingimustes pista, aga miskit pole võimatu.
                    Ajaliselt ja rahaliselt mittekasulik tegevus? Mitu tundi päevas sa siin plämamisele kulutad? Toob hästi sisse?
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      #85
                      Kes selle ühe lahtise koondise koha sai siis? Nädala lõpus pidi selguma.

                      Kommentaar


                        #86
                        Ragnar Klavan jääb põlvevigastuse tõttu eemale 31. augustil toimuvast Eesti - Malta maavõistlusest. Keskkaitsja osalemine 6. septembri MM-valikmängus Bosnia ja Hertsegoviinaga selgub lähipäevil.

                        Klavan jätkab vigastusest taastumist koduklubi juures. Eesti koondise ja Liverpooli arstid on omavahel regulaarselt ühenduses ning otsustavad koondisega liitumise.

                        Eelseisvateks mängudeks liitusid koondisega Andreas Raudsepp ja Brent Lepistu.

                        Kommentaar


                          #87
                          Klavan läheb Inglismaale ja kuu möödudes vigane. Palju tal üldse 3,5 aasta peale Augsburgis mänge oli, mis vigastuse tõttu vahele tuli jätta? Loodetavasti Bosnia vastu siiski rivis.

                          Kommentaar


                            #88
                            Uskumatud kaks nime lisandusid just... arvestades kes kõik eemale jäid...
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                              Uskumatud kaks nime lisandusid just... arvestades kes kõik eemale jäid...
                              Mis positsioonil nad mängivad?

                              Kommentaar


                                #90
                                Mets keskkaitsesse ja Lepistu Antonov-Dmitrijevi back-upiks, Raudsepp peaks winger olema vist.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X