320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bosnia ja Hertsegoviina - Eesti (06.09.16. Zenica)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Minu arust oli Zenjov kuri, et enne vahetust vastasele viga ei vilistatud, kui ta seal kastis endal hinge kinni kukkus, aga noh, see versioon ilmselt ei lähe valitsevate meeleoludega hetkel kokku.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Kas tegu kõige suurema skooriga kaotusega valiktsükli avamängus?
      94 MM-i valiktsükli esimeses mängus tuli kodus Šveitsi vastu 0-6 kaotus.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Minu arust oli Zenjov kuri, et enne vahetust vastasele viga ei vilistatud, kui ta seal kastis endal hinge kinni kukkus, aga noh, see versioon ilmselt ei lähe valitsevate meeleoludega hetkel kokku.
        Sain ka aru, et seletas selle eelneva olukorra kohta. Ei usu, et ta nii julgeks treenerit sõimata.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Minu arust oli Zenjov kuri, et enne vahetust vastasele viga ei vilistatud, kui ta seal kastis endal hinge kinni kukkus, aga noh, see versioon ilmselt ei lähe valitsevate meeleoludega hetkel kokku.
          No mulle tundus telepildist küll selgelt Pehrssoni suunas olevat, aga ei pretendeeri absoluutsele tõele.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
            7 VÕTIT | Eesti jalgpall pommitati tagasi 90ndatesse, Bosnia – Eesti 0:5

            http://www.ohtuleht.ee/757648/7-voti...snia-eesti-0-5
            Väga julge, Ott. Tubli!
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              #96
              Türakari.

              Kommentaar


                #97
                Kui ma seda tsoonikaitset veel koondise esituses näen, siis....Putsi, standardite kaitsmine peaks olema üldse ainus element, kus keskpärane meeskond peaks suutma mitu klassi parema satsi vastu normaalselt mängida.

                Selle asemel imetakse 3 tükki juba sealt sisse. Saaks aru, kui Bosnia oleks vurri käima pannud ja kaitse oleks sellega ribadeks tõmmatud. Bosnia tüübid veeretasid kogu mängu sirge jalaga ja sirge molliga läbi ja kütsid "maaala" tegevatele eestlastele juba standarditest kolm tükki ära. Lisaks otsustas Baranov ühe värava puhul lihtsalt viimasel hetkel mängija juurest ära astuda ja hoopis Aksalule sisse hüpata.

                Sõrve säärel ETV-d näitab ikka? Loodetavasti hakkab Pohlakul ka varsti mingisugune tuluke põlema.

                Kommentaar


                  #98
                  Noh, selles osas siis ka putsis.

                  Klavan: põlv sai penaltiolukorras vigastada ja olukord on kehv. Segas väga, aga ei tahtnud meeskonda jätta. Ilmselt tuleb vigastuspaus.

                  Kommentaar


                    #99
                    Eesti liiga koondis v üldse see uus generatsioon on selline paras palagan, to say the least...

                    Peatreener ei oska ka tugevusi kasutada ega nõrkusi lappida...

                    Hea MM valikturniir oli, selleks korraks lõppend juba/jälle.

                    Kommentaar


                      Magnus Pehrsson: ma ei kaalu tagasi astumist
                      Eesti jalgpallikoondis alustas MM-valiksarja mannetu 0:5 kaotusega Bosnia ja Hertsegoviinale. Peatreener Magnus Pehrsson kinnitas, et ta ei kaalu oma ametist loobumist.


                      Klavan: põlvevigastus segas väga, aga ei saanud meeskonda raskel hetkel jätta


                      Konstantin Vassiljev: koondise tase oli viis aastat tagasi kõrgem
                      Eesti jalgpallikoondis alustas MM-valiksarja mannetu 0:5 kaotusega Bosnia ja Hertsegoviinale. Kahvatu esituse teinud Konstantin Vassiljevi hinnangul oli koondise tase lihtsalt aastate eest parem.

                      Kommentaar


                        lihtsalt meenutuseks:

                        Djurgården meddelade i fredags att managern Magnus Pehrsson lämnar klubben efter hot från supportrar. Nu berättar han om vad som egentligen hände. – Dels tappad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meke Vaata postitust
                          No kui sa nõnda ikka puhtaks lööd, enda värvasse põhimõtteliselt, siis pole ikka küll keadgi muud süüdistada kui ennast.
                          Võitluses ei saa suunda valida. See pole minu arvamus: küsisin hinnangut Premium liiga klubi peatreenerilt.

                          Kommentaar


                            Mäng ise oli muidugi täielik krahh ja leian ka mina, et Eesti vajab uue peatreeneri näol värskendavat süsti. Mängijad küll otse välja ei ütle, mis on ka loogiline, ent ridade vahelt võib lugeda, et ei poolda ka nemad Pehrssonit ja tema ideid.
                            Mõned tähelepanekud mängust:
                            1) Artur Pikk, kes muidu on ennast väga heast küljest näidanud, oli eile küll jube vaatepilt. Rünnakutel oli ta täielik 0 ning kaitses just tema äärelt koguaeg kärises. Lugematul arvul tsenderdusi lasi enda äärelt läbi.
                            2) Baranov, kes on viimastes mängudes küllalt palju praaki teinud, tegi minu arvamusel eile üpris arvestatava mängu, mõeldes kes tal vastased olid. Samuti panin tähele, et palliga mängides tundub ta olevat küllaltki soliidne. Muidugi saab paremaks minna, kuid lisaks Klavanile on ta koondises viimaste aastate jooksul ainus keskkaitse, kes otsib söötu ettepoole (mitte ei saada silmad kinni pikka palli ette ega sööda 5m paremale/vasakule) ja eile ka tihtipeale sellega edukalt hakkama sai.
                            3) Aksalu tegi samuti küllaltki hea partii, kui välja arvata penalti olukord. Neljanda värava puhul on teda väga raske süüdistada. Läks ta seal üritama olukorda ennetada ning tsenderdusest tulnud palli ära lööma. Okei, lõi mööda, aga oleks ta väravasse seisma jäänud, olnuks väga raske seda peapalli tõrjuda.
                            4) Kostja oli taaskord ikka täiesti alla igasugust arvestust. Ohtlikud pallikaotused, Ebakostjalikud valesöödud/söödutäpsus ning niisama lonkimine väljakul. Jube tihti, terve meie koondise poolt, liini taha antud söödud läksid nii pikaks, et paha hakkas.
                            5) Klavanile muidugi suur au ja kiitus, et läbi oma vigastuse veel lõpuni mängis ja meeskonnaga koos selle läbi elas. Riskis küll nüüd vigastuspausiga, mis ei ole üldse antud olukorras hea variant, arvestades, et just vahetas klubi ning peab seal mänguaja eest võitlema.
                            6) Nagu ka keegi kusagil maininud on, siis Teniste teeb alati oma ära, ükskõik kui sitasti koondis ka ei mängi või mis seis jääb. Praaki tema poolt tähele ei pannud, kuid samas millegi erakordsega ka silma ei paistnud.

                            Gibraltari vastu ootaks nii 3-4 väravalist võitu ning Kreeka vastu viiki. Kui nii ei lähe, siis on viimane aeg Pehrsson Tallinkiga Rootsi poole saata.
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Eile vaatasin mängu, nägin, et meie omad nagu mängivad, teevad enam vähem seda mida svensson on käskind, aga ikka vasardab tunne, et tuleb pauk. Sest bosnjakkid, kui vaid tahtsid, panid turbo käima ja meie omad olid kadunud. Viis aastat tagasi kartis meid terve maailm, nüüd loodavad grupis meie vastu kõik punkte, kaasa arvatult Gibraltar. Sest eilse päevaga on Gibraltar tabelis meist eespool.
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                * Standardolukordades viljeletav "moodne" maa-alakaitse ei toimi. Seda näitas selgelt 4 standardolukorrast löödud väravat, kus mehed jäid markeerimata. Mees-mehe kaitse oleks kindlam.

                                * Kas äärde oleks võimalik leida paremaid ründajaid kui Kams, Kallaste, Kruglov? Kui põhjalikult järele mõelda, siis meil isegi võib-olla on mõned ründavama stiiliga mehed sinna välja panna. Neid oleks pidanud muidugi katsetama juba eelnevates maavõistlustes, nüüd on juba tõehetked ja hilja katsetama hakata.

                                * Kas meeskonnavaimu saaks kuidagi turgutada? Vaadake Eesti korvpallikoondist, jumbud (korvpalli mõttes) panevad hea füüsise, kindla mänguplaani (Soku hea töö) ja hea tuhhi pealt endast tunduvalt pikemale võistkonnale (nt Valgevenele) pika puuga. Ootaks sellist suhtumist ka jalgpalluritelt. Praegu on veidi Gulagi sunnitöö moodi.
                                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                                http://www.jkpiraaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X