320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gibraltar 07.10.2016 MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Ise kirjutad kommentaari ja siis esitad selle kui kellegi teise kommentaari?
    mina ei kirjutanud algset mõtet, kinnitasin küll jah : )
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      "Jormma
      06.10.2016 16:03
      Olen homo."

      Ma arvan, et jalgpalliliitu see eriti ei huvita. 2016 ikkagi, ole kes sa oled
      Lasteaed...
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        #63
        Kuskilt mängu näha ka saab?

        Edit: My bad, arvasin, et mäng on täna.

        Kommentaar


          #64
          Reim vihjas justkui jookseb Kruglov algkoosseisus platsile?! Kui, siis mis positsioonil? Vasakkaitsesse on Pikk ja Kallaste. Kas pannakse ta tõesti vasakäärele Lutsu asemel?
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            #65
            Lubas ju positsioonilt väljas mängijaid mitte väga mängitada.
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
              Lubas ju positsioonilt väljas mängijaid mitte väga mängitada.
              Tahad öelda et eelistab Kruglovi Pikale ja Kallastele?? Aastadebiilsus oleks olemas.
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                Tahad öelda et eelistab Kruglovi Pikale ja Kallastele?? Aastadebiilsus oleks olemas.
                Mis siis kui mäng hästi läheb?
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  #68
                  Kruglovi mängitamine vasakul äärel poleks tema puhul positsioonilt väljas mängitamine (vs Mets, vs Kallaste keiss). On ta ju erinevates klubides ja koondises ka äärel mänginud. Äärel oli ta ka siis kui lõi väravad nii suvel Andorra vastu kui 2014 võõrsil Gibraltari vastu (küll jah siis oli ta paremal äärel ja Kostja pandi vasakule).

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                    Kruglovi mängitamine vasakul äärel poleks tema puhul positsioonilt väljas mängitamine (vs Mets, vs Kallaste keiss). On ta ju erinevates klubides ja koondises ka äärel mänginud. Äärel oli ta ka siis kui lõi väravad nii suvel Andorra vastu kui 2014 võõrsil Gibraltari vastu (küll jah siis oli ta paremal äärel ja Kostja pandi vasakule).
                    Just Pehrsson ta sinna panigi. Ma ei ütleks, et see kui ta paar mängu koondises seal äärel mängis, on nüüd tema õige positsioon. Nö õigeks positsiooniks võib vast pidada ikka seda, mida ta igapäevaselt oma koduklubis mängib. Infonetis ta ju mängib ikkagi vasakkaitset.
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                      Just Pehrsson ta sinna panigi. Ma ei ütleks, et see kui ta paar mängu koondises seal äärel mängis, on nüüd tema õige positsioon. Nö õigeks positsiooniks võib vast pidada ikka seda, mida ta igapäevaselt oma koduklubis mängib. Infonetis ta ju mängib ikkagi vasakkaitset.
                      Mehe enda kommentaar oma õige positsiooni kohta, kui Levast Infonetti läks:

                      "Infonetis hakkan mängima ka omal kohal – vasakul äärel või kaitses (Levadias kasutati Kruglovi möödunud hooajal ka keskpoolkaitses – toim)."

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Just Pehrsson ta sinna panigi.
                        See küll tõele ei vasta, mängis äärel ka Rüütli käe all näiteks 2013 võõrsil Hollandi ja kodus Türgi vastu. Samal suvel tuli Läti vastu teiseks poolajaks Lutsu asemele äärele ja lõi väravagi, hooaja lõpus Liechtensteiniga võõrsil sekkus jällegi poolajal Lutsu asemel äärele.

                        Infonet mängis eriti hooaja alguses üsna sageli kolme keskkaitsjaga, siis oli wingbacki rollis. Kes aga vähegi Infoneti mänge näinud, siis isegi praegu traditsioonilise neljase liini puhul käib ta väga palju üleval tegutsemas, seega ma arvan, et tema enda jaoks ei ole väga vahet, kas ta on kaitsja või äärepoolik. Iseasi, et kõrgemal vastaste ettevõtmiseks on Lutsul eeldatavasti märksa rohkem tehnilisi võimeid ja seda on ilmselt Gibraltari vastu päris palju vaja. Pressika jutt võib alati tähendada ka vahetusest tulemist või siis olla sootuks häma, viimases poleks ka mitte midagi üllatavat.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #72
                          Ennustan et paras segadus saab olema ka meile esimene poolaeg, et kes kellega ja kuidas peaksid mehed kokku mängima. Algkoosseisu on ka päris raske ennustada täna, aga pisikeseks eeliseks võib meile olla ka see külm tuuline ilm, mis vb vastaseid veits paneb kohkuma.

                          Mu isiklik, peamine soov oleks, et sellises mängus Vassiljev (kui terve) mängiks selgelt ründavat poolikut kindlalt, mitte taga all nagu meie viimastes fopaades - see on täielik raiskamine.

                          Loovust ja isu on täna vaja, edu!

                          Kommentaar


                            #73
                            Eesti koondise suurimad võidud valikmängudes:

                            5:0 - 4.06.1998, Eesti - Fääri s. 5:0 (2:0) - Kadriorg (ECq)
                            4:0 - 4.09.2004, Eesti - Luksemburg 4:0 (2:0) - A. Le Coq Arena (WCq)

                            Esimesel poolajal pole Eesti koondis valikmängudes kunagi löönud üle 2 värava.

                            Kommentaar


                              #74

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
                                minu õnnistus on olemas ^^ tribüünid siniseks !
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X