320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kreeka 10.10.2016 21:45 A. Le Coq

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Miks keegi neid kahte kreeklast seal seinas minema puksinud?
    Sest oma müür oli paigas ja vastasel on õigus seista seal, ehk kui sinna tõuklema minna siis vilistatakse viga=kaart=penalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Karter Vaata postitust
      Sest oma müür oli paigas ja vastasel on õigus seista seal, ehk kui sinna tõuklema minna siis vilistatakse viga=kaart=penalt.
      Tegelikult oleks keegi pidanud kreeklaste juures olema küll ja mitte laskma neil nii vabalt müüri segada. Mõistagi reeglite piires. Ehk siis tihti peale ei võrdu need asjad vea, kaardi ja penaltiga. See värav oli kombo Dmitrjevi, müüriväliste mängijate ja Aksalu hooletusest. Kollektiivne jama mitte puhtalt ainult Aksalu brainfart.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Tegelikult oleks keegi pidanud kreeklaste juures olema küll ja mitte laskma neil nii vabalt müüri segada. Mõistagi reeglite piires. Ehk siis tihti peale ei võrdu need asjad vea, kaardi ja penaltiga. See värav oli kombo Dmitrjevi, müüriväliste mängijate ja Aksalu hooletusest. Kollektiivne jama mitte puhtalt ainult Aksalu brainfart.
        Sul on õigus, et keegi oleks pidanud seal olema aga nad ei seganud otseselt müüri vaid olid seal vaid vaatevälja segamiseks. Kui nüüd olukorda uuesti vaadata siis Aksalu soovis 4 mehe müüri (Marin näitab teistele), Marin ise kattis müüri poolelt Kreeklasi ja keegi oleks võinud veel Kreelaste teisel pool või taga seista - see oleks võinud olla näiteks Kallaste, kes millegipärast otsustas selle asemel hoopis "valele poole" müüri jätkuks minna. Video vahendusel ei ole võimalik jutuajamist ja käsklusi kuulda, et miks sellised liikumised või otusesed aga jah, tundub mitme inimese bläkk.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Vaata Mehhanisaator, mida rohkem sa mängudele nii kodus kui võõrsil satud, seda rohkem sa neid pisikesi nn. naudinguid hindama hakkad.

          Küsimus pole pelgalt staadionile toomisest, vaid, et kord staadionile toodu ka jääkski staadionit külastama ja kui need pisinaudingud poleks olulised, siis neid ka pika vutikultuuriga maades staadionitel ning staadionite ümber, juba tunde enne mängu, ei pakutaks.

          Muuseas jahedamate ilmadega pakutakse nt. Saksamaal, Šveitsis ja ehk ka mujal kerge promilliga kuuma jooki.
          😁 15a pärast ütlen sulle siis kas ma olen hakanud bratwursti igatsema, esimese 15ga pole seda juhtunud.


          Siiski ma arvan, et keegi selle vorsti pärast tulema ei hakka, kuigi plaan on tore. Ning no kuule meil pole sellist kultuurigi, et tunde ennem mangu oleks keegi staadionil.1/3 tuleb siis kui mäng käib, 1/3 siis kui hümnid käivad ja siis see viimane kolmandik on vb sellise ajavaruga staadionil, et jõuaks suua juua jms.


          Ilma promillita kuum jook on ka väga abiks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            �� 15a pärast ütlen sulle siis kas ma olen hakanud bratwursti igatsema, esimese 15ga pole seda juhtunud.


            Siiski ma arvan, et keegi selle vorsti pärast tulema ei hakka, kuigi plaan on tore. Ning no kuule meil pole sellist kultuurigi, et tunde ennem mangu oleks keegi staadionil.1/3 tuleb siis kui mäng käib, 1/3 siis kui hümnid käivad ja siis see viimane kolmandik on vb sellise ajavaruga staadionil, et jõuaks suua juua jms.


            Ilma promillita kuum jook on ka väga abiks.
            See kultuur ei tekigi ilma kultuuri tekitamata. Tänavuse aasta karikafinaal oli parim näide, et sellist asja on võimalik luua ka Eestis. Tegemist oli igatahes suurepärase üritusega, kus tunde enne mängu oli Eesti mõistes palju rahvast festivalialal, joodi väga mõistliku hinnaga õlut, sai süüa ning arutati asja. Oleks fännide laulujuppe ka kuulda olnud, siis oleks tekkinud küll tunne, et viibin Saksamaal.

            Ja keegi ei tulegi bratwursti pärast mängule, küll võib bratwursti olemasolu vähendada võimalust, et inimene, kes kord staadionile on jõudnud, sealt esimesel võimalusel ära ei kao.

            Kommentaar


              ei hakka siin praegu Lilleküla toitlustust võrdlema Allianz Arenaga, aga isegi Saku suurhallis on see värk märksa tsiviliseeritum. ideaalis peaks ju kogu tribüüni ulatuses olema statsionaarsed müügikohad nagu kaubanduskeskustes, mida toitlustusettevõtted rendivad mängude jm suurte ürituste ajaks. ehk pärast remonti saab asja paremaks?

              Kommentaar


                Oh, vana hea toiduteema. Ei saa vaiki olla. Hinnateemas olen nõus enda varasemaid sõnavõtte korrigeerima, st natuke "tudengi/noorte/penskarisõbralikumad võiks need olla küll. Kuum jook(tops teed) kevadsügisesel ajal võiks olla sümboolse hinna eest või isegi tasuta(arvestades, et pilet ei ole kõige soodsam). Aga kiruda viinerpirukaid ja samal ajal igatseda kuuma koera, see on üsna humoorikas tegelt Ärge pange pahaks, ma ei saa tegelt üsna staadionil söömisest aru. Ega kinos. Jne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma usun, et jalkaliit on teinud eelanalüüsi ja arvutanud välja prognoositava publikuarvu ja sellele sobiva piletihinna, aga kui tõesti on nii, et mõni jätab liiga kalli pileti pärast tulemata, siis pigem tuleks hinda alla lasta, et tribüünid täis saada. See pole muidugi mingi imevalem, sest lõppude lõpuks, kui ilm on külm ja kellaaeg hiline, siis ei tule paljud huvilised isegi peale makstes kohale, aga 18€ tundub küll veits krõbe. Ma ise ostsin kevadel eelmüügist paketi, nii et praeguseks ma enam ei sõltu piletihinnast.
                  selle eelmüügiga ongi nüüd see, et loomulikult sellega soodsam, kuid n.ö. "hommikul mõtlesin, õhtul lähen" tulijad jäävad lihtsalt tulemata. krt lilleküla stata peaks täis olema. ma ei tea, mis see avg piletihind on, äkki 10. 5000 vs 8000 pealtvaataja pealt saaks aga avg piletihind olla 6 ja tulu oleks sama (õllemüüjad saaksid isegi rohkem).

                  Käsi südamel, oleks pilet 10-12 olnud, siis ma oleks läinud ja oleks + 2 olnud. Kuskil tleb lihtsalt piir ette neil, kes ei ole asjast nii huvitatud. Tõsi, eks see piir ole üsna subjektiivne, kuid kui isegi 8000 inimest ei saada täis, siis ei ole mõtet eestlaste sissetulekute juures sellist hinda panna.

                  Ja see on muidugi natukene pikem jutt, aga... hinnastamisel võiksid olla mingid prioriteedid. Praegu on võetud klassikaline ürituste korraldamise tulu ja hinnastamise mudel ning rakendatud seda siin. Aru saamata, et kui sellistel üritustel tuleb näiteks 50% täismajast, on üritus nagunii läbi kukkunud. Praegu tunduvad need prioriteedid olema valed.

                  p.s. ma üldiselt nagu väga juut oma kulutuste kontekstis ei ole ning sissetulek ei ole ka kõige väiksem. Seega just enda perspektiivist vaadates on see üsna heaks indikaatoriks, et praegune hinnamudel on lihtsalt vale. Sõltumata sellest, mis need argumendid seal taga on. Kui ikkagi jalgpallifoorumist osa võttev ja kahe vahel olev maksujõuline klient jätab raha pärast tulemata, siis on midagi valesti. Ja mängiti siiski kunagise euroopa meistri vastu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Ärge pange pahaks, ma ei saa tegelt üsna staadionil söömisest aru. Ega kinos. Jne.
                    Kui on sisukas jalgpallipäev, siis ajakulu võiks välja näha umbes nii:
                    * 10 min: püksid-traksid, sall ja meik
                    * 30 min: punktist A punkti staadion (või selle läheduses)
                    * 1 tund: meeleolukad tegevused enne avavilet
                    * x: sabas seismine, pissil käimine ja koridorides müttamine (võib käia eelneva punkti alla)
                    * 1 tund 50 min: mäng
                    * 30 min: staadionilt koju

                    Kokku 4 tundi. Selle aja jooksul võib kõht tühjaks minna küll, isegi kui sõid vahetult enne startimist. Paljudel kestab "teekond" veel pikemalt, tehakse linna peal sooja jne. Praegu ongi probleem selles, et staadioni läheduses või sees ei ole mugav vaba aega veeta, mille lahutamatuks osaks on söök ja jook.

                    Inimesi on erinevaid. Sinu jaoks on söömine vähetähtis, aga võib-olla 1000 jaoks ei ole.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Kui on sisukas jalgpallipäev, siis ajakulu võiks välja näha umbes nii:
                      * 10 min: püksid-traksid, sall ja meik
                      * 30 min: punktist A punkti staadion (või selle läheduses)
                      * 1 tund: meeleolukad tegevused enne avavilet
                      * x: sabas seismine, pissil käimine ja koridorides müttamine (võib käia eelneva punkti alla)
                      * 1 tund 50 min: mäng
                      * 30 min: staadionilt koju

                      Kokku 4 tundi. Selle aja jooksul võib kõht tühjaks minna küll, isegi kui sõid vahetult enne startimist. Paljudel kestab "teekond" veel pikemalt, tehakse linna peal sooja jne. Praegu ongi probleem selles, et staadioni läheduses või sees ei ole mugav vaba aega veeta, mille lahutamatuks osaks on söök ja jook.

                      Inimesi on erinevaid. Sinu jaoks on söömine vähetähtis, aga võib-olla 1000 jaoks ei ole.

                      Koige pealt tuleb siiski inimesed statale tuua, siis niiviisi tuua, et koik hskkaks tulema tund kaks ennem mängu juba. Ning paraku sellest oleme me veel päris kaugel, kui arvata valja perepäevad jms.
                      Saksas, austrias ja mis siin toodi variandid on ikkagi inimestel endil soov mangule minna varem soprade tuttavatega jutustama mitte seepärast ei minda varem, et seal saab wursti ja odavat ölut.

                      Olen ikkagi seisukohal, et wurst ja odav öli mõjuvad voibolla 10-100 fannile, vaevalt aga tuhandetele.

                      See söögi vababandusel tulematta jätmine on ikka paras huumor. Siis kui söök olemas kunagi tuleb uus vabandus näiteks, et miks pole meil neid vendasi nagu usas kes käivad seal tavaariga ringi mööda statat ja saab kohe istekohalt lahkumata soetada süüa juua.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Koige pealt tuleb siiski inimesed statale tuua, siis niiviisi tuua, et koik hskkaks tulema tund kaks ennem mängu juba. Ning paraku sellest oleme me veel päris kaugel, kui arvata valja perepäevad jms.
                        Saksas, austrias ja mis siin toodi variandid on ikkagi inimestel endil soov mangule minna varem soprade tuttavatega jutustama mitte seepärast ei minda varem, et seal saab wursti ja odavat ölut.

                        Olen ikkagi seisukohal, et wurst ja odav öli mõjuvad voibolla 10-100 fannile, vaevalt aga tuhandetele.

                        See söögi vababandusel tulematta jätmine on ikka paras huumor. Siis kui söök olemas kunagi tuleb uus vabandus näiteks, et miks pole meil neid vendasi nagu usas kes käivad seal tavaariga ringi mööda statat ja saab kohe istekohalt lahkumata soetada süüa juua.
                        fyi, et iga väike detail on omaette vaadates täielik huumor. Kokku annavad terviku, milleks on kahe parima klubi mängul 200 pealtvaatajat ning 40% alatäidetud koondise mäng endise euroopa meistri vastu. See nii naljakas enam ilmselt ei ole.

                        Kommentaar


                          Jalgpalliliidu äri-/tegevusplaanis on mängude korraldamisega seonduv punkt üsna lihtne. See on (vabandust kirjavigade pärast): "a meil on staadion, a meil on pohhui."
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            fyi, et iga väike detail on omaette vaadates täielik huumor. Kokku annavad terviku, milleks on kahe parima klubi mängul 200 pealtvaatajat ning 40% alatäidetud koondise mäng endise euroopa meistri vastu. See nii naljakas enam ilmselt ei ole.
                            Nendest pisidetailidest tuleks alustada jep, aga teisest otsast mitte vorstidega. Suurendada enne mänge kövasti reklaami, nii plakatite näol bussikates, bussides, poodides ja igalpool mujale kuhu vahegi voimalik plagu toppida on. Osta reklaami vahe arvestavamasse kanalisse kui etv nt tv6 mis tihtipeale jookseb inimestel telekas tihemini ees ja kus ka naidatakse CLi mis äkki töstaks inimeste emotsiooni kui ennem v pärast champions league reklaami tuleb koondise oma ning inimesed ssaksid varem teada mangust kui Delfi otseblogist.(ma ei tea kas see on vöimalik uldse?kui ejl etvga mingi leping on)

                            Pluss voiks ajakirjanduses olla ennem mangu naiteks kolmpäeva suuremaid uudiseid koondisest kuidas läheb, mis meestel toimub, mis muutunud, igast mehedt mingi väike story v küsimused, et viia koondislased vahem teadjate fännide südamesse küll ajakirjanikud teavad mida küsida voi siis mitte?! Ning päras pela analüüsid naiteks endiste mängijate jms poolt, pluss igalt mängijalt mingi kommentaar.

                            Pole eriline raketiteadus ju.

                            Vaatasin huvi pärast moneaastataguste sügiseseid mängu protosi ja igalpool oli ikka tunduvalt rohkem. Sveitsiga 8k, ungariga 6k rumeeeniaga 8k, türgiga 8k. Ehk asi ka koondise tulemustes ja köiges selles milles üleval kirjutasin ning lisaks palju muud ja kindlssti ka bratwurstid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Nendest pisidetailidest tuleks alustada jep, aga teisest otsast mitte vorstidega. Suurendada enne mänge kövasti reklaami, nii plakatite näol bussikates, bussides, poodides ja igalpool mujale kuhu vahegi voimalik plagu toppida on. Osta reklaami vahe arvestavamasse kanalisse kui etv nt tv6 mis tihtipeale jookseb inimestel telekas tihemini ees ja kus ka naidatakse CLi mis äkki töstaks inimeste emotsiooni kui ennem v pärast champions league reklaami tuleb koondise oma ning inimesed ssaksid varem teada mangust kui Delfi otseblogist.(ma ei tea kas see on vöimalik uldse?kui ejl etvga mingi leping on)

                              Pluss voiks ajakirjanduses olla ennem mangu naiteks kolmpäeva suuremaid uudiseid koondisest kuidas läheb, mis meestel toimub, mis muutunud, igast mehedt mingi väike story v küsimused, et viia koondislased vahem teadjate fännide südamesse küll ajakirjanikud teavad mida küsida voi siis mitte?! Ning päras pela analüüsid naiteks endiste mängijate jms poolt, pluss igalt mängijalt mingi kommentaar.

                              Pole eriline raketiteadus ju.

                              Vaatasin huvi pärast moneaastataguste sügiseseid mängu protosi ja igalpool oli ikka tunduvalt rohkem. Sveitsiga 8k, ungariga 6k rumeeeniaga 8k, türgiga 8k. Ehk asi ka koondise tulemustes ja köiges selles milles üleval kirjutasin ning lisaks palju muud ja kindlssti ka bratwurstid
                              Suur mõju on ka sellel, et Inglismaa oli samas alagruppis . Isklikult, ma ei ostnud paketi see aasta näiteks sellepärast, et ei tahtnud küll Pershoni koledat mängu staadionil vaadata. Järgmisteks voorudeks püüan juba plaanid teha nii, et saaks kohale tuldud.

                              Kommentaar


                                ahjaa, lisaks kui mingi jalkaliidu inimene loeb. Siis kui on näha, et mängu välja ei müüda võiks teha hea tegevust ja mingi 1000 piletit kuhugi vähekindlustatud peredele / lastekodulastele jne välja jagada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X