320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vS Azerid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

    Mina ütleksin selle kohta lihtsalt LAME
    midagi lahedat selles küll ei näinud
    *mulle meenus kaitseliit, nende napakate vabatahtlikega, kellele meeldib ennast militaarse nänniga rahuldada*
    *oleme sõbrad edasi*

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

      mnjah... sellele vennale tehti ka märkus, et korista oma toru ära, aga vend hakkas sellepeale rusikatega vehkima. õnneks mingiks löömaks päris ei läinud... kahju, et osad oma agressiivsust staadionil teiste vaatajate peal välja elavad, selle asemel, et see rakendada kaasaelamisele... eriti tuli meelde see seik, kui politsei syydistas futifänne kalmisturyystamises ja siis kutsuti politseid kuressaarde vaatama, et kui korralikult futifännid käituvad... noh ja siis korraldada midagi sellist...

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

        see suitsupomm oli jah jobu tegu aga kui vennasrahva esindaja poolt toime pandud siis pole midagi imestada - neile läbi sajandite igasugu pommid, tankid ja muidu tapmised meeldinud...

        aga mis kuradi pärast on alati vaja koondise mängudel neid rõveda häälega plastmasspasunaid prääksutada. nagu kusagil laste sünnipäeval.

        tõsine kraam <- :P on väga OK aga need plastmass-plärud panevad ainult pea valutama

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

          Algselt tegi selle postituse vandersell


          kui ma ei eksi, siis oli see pomitaja üks meie "vennasrahva" vasakäärmuslastest. enne mängu kuulsin, et see suitsukas pidi jääma sissepääsu juurde tossama, kuid kui nähti, et saab ka sisse, siis otsustati seal "nalja" teha. Igatahes taunitav värk. Ei tea, kas EJL mingid trahvid ka peale saab?
          soomlane?!?

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

            Algselt tegi selle postituse carey


            soomlane?!?
            nõup. "vennasraffas" on jutumärkides. venku oli.
            Supplies!

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

              niipalju kui mina nägin see "mees" küll venerahvusest polnud.
              puhtatõuline eestlane tundus olevat
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                Algselt tegi selle postituse rauno


                niipalju kui mina nägin see "mees" küll venerahvusest polnud.
                puhtatõuline eestlane tundus olevat
                sry, võib-olla ma ajan segamini, sest ise tõesti ei näinud viskamise momenti,kuid enne mängu kuulsin, et see kutt, kellest rääkisin, pidi pommi värava juures tossama panema. Vbla kuulsin ka siinkohal valesti, sest ma polnud kõige kainem :P
                Supplies!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                  selle SLÕhtulehes oleval pildil ilma särgita st.palja ülakehaga olev noormees oli see kes viskas,niipalju kui mina nägin-arusain.ise jälgisin toimuvat ülemistest ridadest,ülevaade oli hea
                  http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=124969 ,paberkandjal on pilt muidugi tunduvalt parem ja seletab ka nägusi.samas võisin ma valesti näha kuid kahtlen et eksin.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                    ... ja siis tuli tribüünilt mingi mees. Too mees on siin maailmas juba piisavalt palju ringi käinud, kinderstube ja puberteet on juba lootusetult kaugele jäänud. Ta on tasakaalukas, küps, elukogenud, väärikas ja väga stoiline tegelane.
                    Ja nagu pisike tiigrikutsu, kes ematiigri eeskujul aplalt surnud antiloopi närima läheb, nii viskab Ta tossupommitaja-tüübi eeskujul oma välgumihkli vastu aserite treenerit. Mees naeratab uhkelt, sest Ta teab, et on ühe toreda teoga hakkama saanud.

                    Mõni kitsarinnaline ja huumorivaene päss võib arvata, et Ta on Jalgpallihaigla Fännieetikat rikkunud... Mine tea. Minul oma arvamus puudub, olen lihtsalt üks tavaline jutuvestja.

                    piis!
                    piis!

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                      Algselt tegi selle postituse rauno


                      selle SLÕhtulehes oleval pildil ilma särgita st.palja ülakehaga olev noormees oli see kes viskas,niipalju kui mina nägin-arusain.ise jälgisin toimuvat ülemistest ridadest,ülevaade oli hea
                      http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=124969 ,paberkandjal on pilt muidugi tunduvalt parem ja seletab ka nägusi.samas võisin ma valesti näha kuid kahtlen et eksin.
                      no siis ma ei eksinud. temast ma rääkisingi. kuna nüüd tema nägu on teada, siis võin ka nime öelda

                      no ju siis ei või
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                        Algselt tegi selle postituse vandersell


                        Algselt tegi selle postituse rauno


                        selle SLÕhtulehes oleval pildil ilma särgita st.palja ülakehaga olev noormees oli see kes viskas,niipalju kui mina nägin-arusain.ise jälgisin toimuvat ülemistest ridadest,ülevaade oli hea
                        http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=124969 ,paberkandjal on pilt muidugi tunduvalt parem ja seletab ka nägusi.samas võisin ma valesti näha kuid kahtlen et eksin.
                        no siis ma ei eksinud. temast ma rääkisingi. kuna nüüd tema nägu on teada, siis võin ka nime öelda- ...........

                        Ma ei tea kas siin foorumis tasub kõva häälega karjuda kes viskas või mitte. Võin siin kah üles lugeda nimed kes olid selle suitsuka poolt kuid sel pole mõtet. Enne mängu sai kokku lepitud, et suitsukas tuleb ja ....... oli ainult viskaja(ka tooja). Mina isiklikult olin täiega selle vastu. See suitsukas oli juba u-21 ajal seal sees ja kui ma sinna kotti vaatasin, ehmusin täiega ära kui sealt mingi sõjaväepomm ja mingid juhtmed peal välja tulid
                        Minu arvamus on et võiks need nimed kiirelt eest ära kustutada, sest ma ütlen veelkord, et kui teised oleks vastu olnud siis poleks seda ka väljakule visatud.

                        Lugupidamisega Sen! (kah väike patustaja mängu ajal)

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                          Sen, kas korjame nüüd Õhtulehed ka kokku või?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                            nojah nii see lähebki... alguses paberi tükk nüüd suitsukas varsti juba granaadid ja pommid

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                              Noh, kes teab kes viskas, see teab, ülejäänud elavad pimeduses edasi. Igatahes mina olen isiklikult nende suitsukate ja flairide vastu, kuuluvad kuidagi slaavi ja lõunamaa fännide pärusmaale. Kui tihti teevad selliseid asju nt taanlased, keda tuuakse igal pool esile kui musterfänne. Ja kelleks siis meie saada tahame? Ok, suitsupomm tekitas elevust küll, aga mis mõte sellisel asjal on? Muidugi veel ägedam oli see, kuidas sama senjoor viskas aserite peatreenerit tulemasinaga. Üldse võiks siiski teha nii, et koondise mängule tuleme koondist toetama, mitte ennast näitama ja demonstreerima, nagu antud juhul juhtus. Lõpptulemus on jällegi hõõrumine koondise fännide hulgas omavahel. Pole ju vaja sellist jama. Ok, võib-olla ma olen konservatiivne ja igav, aga minu arust võiks jääda siiski rahulikuks fänniarmeeks.
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                                Algselt tegi selle postituse Sen


                                Algselt tegi selle postituse vandersell


                                Algselt tegi selle postituse rauno


                                selle SLÕhtulehes oleval pildil ilma särgita st.palja ülakehaga olev noormees oli see kes viskas,niipalju kui mina nägin-arusain.ise jälgisin toimuvat ülemistest ridadest,ülevaade oli hea
                                http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=124969 ,paberkandjal on pilt muidugi tunduvalt parem ja seletab ka nägusi.samas võisin ma valesti näha kuid kahtlen et eksin.
                                no siis ma ei eksinud. temast ma rääkisingi. kuna nüüd tema nägu on teada, siis võin ka nime öelda- ...........

                                Ma ei tea kas siin foorumis tasub kõva häälega karjuda kes viskas või mitte. Võin siin kah üles lugeda nimed kes olid selle suitsuka poolt kuid sel pole mõtet. Enne mängu sai kokku lepitud, et suitsukas tuleb ja ....... oli ainult viskaja(ka tooja). Mina isiklikult olin täiega selle vastu. See suitsukas oli juba u-21 ajal seal sees ja kui ma sinna kotti vaatasin, ehmusin täiega ära kui sealt mingi sõjaväepomm ja mingid juhtmed peal välja tulid
                                Minu arvamus on et võiks need nimed kiirelt eest ära kustutada, sest ma ütlen veelkord, et kui teised oleks vastu olnud siis poleks seda ka väljakule visatud.

                                Lugupidamisega Sen! (kah väike patustaja mängu ajal)

                                Kas sellised need intelligentsed jalgpalli fännid ongi või...
                                Paistab küll rohkem mingite jobude rullnokkade moodi olevat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X