320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vS Azerid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

    Miq, olen sinuga täiesti nõus.
    Supplies!

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

      Päris palju poleemikat tekitas see suitsupomm,mille kahjuks Uno Tutk kusagile nurka viskas ja kus ta siis rahulikult ära tossas.
      Mulle igatahes meeldis see vahepala ja olin ka asjast teadlik juba enne mängu. Ei olnud see teguviis sugugi halvem kui mullusügisene tooliviskamine, pigem süütumgi.
      Suitsupommid teatavasti ei põle ega plahvata ning seega inimtervisele mingit ohtu ei kujuta. Küsite ,et kas see on huligaansus? Arvan ,et on ja ei ole. Polnud sel mängul ei vastasmeeskonna fänne ega olnud tegemist ka alagrupi mängyga.Mäng kestis edasi ja mingit katkestust selle suitsuka tõttu ei tekkinud. Pealtvaatajates tekitas paraja elevyse.
      Vaadates millise rahvamassi Saaremaale ajas kokku selline mäng siis usun ,et sügisesed koondisemängud lähevad kõik täismajale. Sellest võib järeldada ,et jalgpalli juurde tuleb järjest rohkem noori ja üldse rahvast. Nende seas on erinevate temperamentidega inimesi. Terves euroopas on jalgpalli juures loomuliku osana ultrad.
      Ei kujutagi mõnda euroopa liigat ilma nendeta. Radikaalsed fännid ei pruugi aga vägivaldsed olla nagu kahjuks on Venemaal.
      Arvan ,et ei ole kauge see aeg ,kus tõelised ultrad moodustavad oma grupi ka eestis
      mina ei näe selles midagi imelikku . See lihtsalt käib vutiarenguga käsikäes.
      Ja tegelikult spordis üldse- kõik mäletavad Tartu korvpalli finaale ,kus pudelid lendasi mis kole ,ikka leidub neid kes ei suuda rahulikult kaotust taluda.
      Ja lõpuks - noored mehed ja kirjutavad nagu pensionärid ,oleks tahtnud vähe lõbusamaid kommentaare lugeda.
      Igatahes au Rolfile ,et julges tembu teha. Vaevalt ,et ükski eestlane julgeks midagi sarnast avalikult ette võtta. Ning veel- selle venelasega lähen mina iga kell luurele. Kahjuks ei saa seda kõikide eestlaste kohta öelda.
      ei saa ma aga seda kõikide
      FCF Forever

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

        einoh,
        oli selle suitsupommiga kuidas oli, aga mina pidin selle "marurahvuslasega" ühes kohas ööbima. Kuidas ta veel ommikul meid jalaga Kuressaarde tahtis peksta ning tualetis, mille ukseriivi ta käe-väevõimuga eemaldas, kraanikaussi urineeris ;

        oi, oi see oli lausa jube

        eesti fännide kohta üldiselt ei saa aga midagi öelda, sest tegu ei olnud ju "tavalise" eesti fänniga. ikkagi jalgpallihu......

        kes teab ehk on see tema meelest parim viis näidata , et ta on tõesti kodumeeskonna poolt.

        loodame vaid, et see meie üldist mainet eriti ei kõigutanud. oleme ju siiski "hauarüüstajad"
        all for FOOTBALL for all

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

          Algselt tegi selle postituse ROOTSI KUNN
          Polnud sel mängul ei vastasmeeskonna fänne ega olnud tegemist ka alagrupi mängyga.Mäng kestis edasi ja mingit katkestust selle suitsuka tõttu ei tekkinud. Pealtvaatajates tekitas paraja elevyse.
          1. Mängul olid vastasmeeskona toetajad.
          2. Tossupomm segas mängu ning lisaks sellele veel ka telepilti.
          3. Miks teha asju, mille eest EJL saab rahatrahve? Savi ju, kas sõprusmäng või mitte, ega see tohiks anda vabamaid käsi a'la siis võime toole ka lootida, keegi ju ei kanna ette jne...
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

            Hakka siis 'ultraks' rootsi jorsik
            ma igatahes olen matu ja seniga nõus

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

              Seletage tumedale inimesele täpsemalt mida see ultraks olemine tähendab ?

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                Algselt tegi selle postituse ugla


                Seletage tumedale inimesele täpsemalt mida see ultraks olemine tähendab ?
                Maakeeli padufänn, kelle tegevus tihtipeale trükimusta ei kannata. Mängijate kehva esituse puhul nõuavad häälekalt manageri tagasiastumist või veel hullem, kogunevad tema maja ümber, et siis mõne "asjaliku" lollusega hakkama saada. Lemmikmeeskonna kodumängu ajal kogunetakse staadionikurvi, kus siis muude tegevusalade kõrvalt jääb jalgpallivaatamiseks väga vähe aega
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                  eh normaalne :P aga probleem vôis olla ka selles, et oled harjunud tipp jalkat vaatama tervelt 1 kuu j2rjest ja siis mingi eesti azeri mäng no klassi vahe ikka tunduvalt ja mäng seda näitas ka..

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'


                    Ma ei tea kui paljud inimesed neist, kes seal sigatsesid (või neist, kes plaanist teadsid) kuuluvad MTÜsse Jalgpallihaigla. Kui neid on (veel hullem kui mitmeid), siis tegi Jalgpallihaigla oma sõnade peala jaheda junni. On ju räägitud algusest peale, et hoitakse jalgpallifänlus puhtana debiilsustest ning see on ju isegi enamvähem lipukiri.

                    Trahve selle eest tulla ei saa, kuna puudus ametlik UEFA esindaja, kes sellest rapordi kirjutaks.

                    Sita teo peale oli vähemalt hea näha, et neljas kohtunik (legendaarne Uno - kellele vist õigesti kuuldes ka vahepeal skandeeriti) naha soojaks sai..

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                      Selle tossupommi-intsidendi kohta arvan mina isiklikult, et selliseid juhtumeid ei tohiks enam tulla. Siinkohal jääb ka mõistmatuks ka Rootsi Kunni ja arvatavasti ka kogu MTÜ Jalgpallihaigla seisukoht, et kuna suitsupomm ei plahvata ega põle ning tegemist polnud alagrupimänguga, oli see käitumine igati tervitatav.
                      Loogiliselt järeldades võiks siis hakata mõtlema, et noh täna suitsupomm ja hot-dog vastasmeeskonna mängija suunas, homme mündid ja ülehomme pudelid ja raketid?
                      See kõik peaks siis olema normaalne, kuna "ultrad on igalpool olemas ja Tartus tegid puberteedikutest korvpallifännid ka enamvähem nii"?
                      Üldiselt arvan mina, et jalgpallifännid võiksid olla eeskujuks nii üksteisele kui ka jalgpallist kaugemal seisvatele inimestele nii on kui ka off the field.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                        Vastates mõnele eelmisele: olen ka Jalgpallihaigla liige ja sellist käitumist ma ei tervita.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                          Algselt tegi selle postituse winki
                          *mulle meenus kaitseliit, nende napakate vabatahtlikega, kellele meeldib ennast militaarse nänniga rahuldada*
                          Nonohh.. Stereotüüpse mõttemalliga astusid nüüd hr. Klandorfiga ühte rivvi.

                          Alo
                          Jalgpallihaigla liige, napakas vabatahtlik, kellele meeldib ennast militaarse nänniga rahuldada.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                            alo
                            Tunnistan süüd ja kahetsen pattu *ilma irooniata*

                            ma tõesti ei teadnud, et oled asjaga seotud

                            aa sind saaremaal polnud

                            pliiiiz... oleme sõbrad edasi
                            *oleme sõbrad edasi*

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                              Algselt tegi selle postituse winki
                              ma tõesti ei teadnud, et oled asjaga seotud
                              Ega selles polegi asja uba. Mitte et ma nüüd hullumoodi solvunud oleks, ma lihtsalt hoiatan stampide ohvriks langemast (jalgpallifännid - rumalavõitu joodikutest huligaanid, kaitseliitlased - pensionieas joodikutest sõjardid, jne..)

                              aa sind saaremaal polnud
                              Ei olnud jahh.. Aa, mul oli mõjuv põhjus..

                              Sõbrad muidugi edasi..

                              Alo

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

                                Mnjah, tahtsin kah sellest suitsupommist varem kirjutada, kuid aja nappus lubab seda alles nüüd teha. Olen täiesti nõus Darreniga.

                                See, millega see venelasest põmmpea hakkama sai, oli totaalne idiootsus. Ja ma ei mõista Rootsi Kunni ja teisi selle tibla kaitsjaid - seda tegu pole võimalik mitte kui millegagi õigustada.
                                Mõnes mõttes on mul kahju, et ma ei tööta enam jalkaliidus. See tüüp oleks lennanud kohe jaoskonda ning saanud ka süüdistuse avaliku korra rikkumise, huligaansuse ja inimelude ohtu seadmise eest.
                                Kas tossupomm pole ohtlik? Sellised vene tüüpi asjad ei sisalda ju toiduvärviga segatud naerugaasi. Mis oleks saanud siis, kui tüüp oleks selle pommi kellelegi kogemata pähe visanud või kui kellelgi olnuks nende kemikaalide vastu allergia?

                                Jalgpallihaiglast. Just praegu on võimalik JH-l näidata ennast õigest valgusest ja see vend haiglast välja visata (ta peaks ju sinna kuuluma), sest see pole tal ju esimene kord idiootsustega hakkama saada. Üks asi on teha mõni pisilollus, kuid järjepidev huligaanitsemine on hoopis teine asi. Muidugi pole otseselt minu kui mitteliikme asi JH juhatust õpetada, kuid selge on see, et selliste "fännide" pärast jätab nii mõnigi tõeline fänn JH-sse astumise ära.

                                Rumal oli ka see, et mõnes mõttes usaldas jalgpalliliit fänne, tehes sissepääsu juures pealiskaudse kontrolli ning kiirendades nii sissepääsu läbilaskevõimet. Usun, et pärast seda juhtumit peame taas sõprusmängudel kõik asjad ükshaaval lahti pakkima ning turvad korjavad enamiku asjadest ära...

                                Ja kui juba fännindusest rääkida, siis nõustun sellega, et sellel plastmasspasunal pole kohta jalgpallitribüünil. Las madalalaubalised korvpallifännid puhuvad neid, kuna nad midagi muud, nt laulda, niikuinii ei oska.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X