320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

lennukiga Horvaatiasse part II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'lennukiga Horvaatiasse part II\'

    ... ja nüüd oluliseim fännilennu reisijatele::

    Et JalgpalliHaigla ka tulevikus saaks koos koondisega erinevatesse Euroopa punktidesse lennata (lähitulevikus Bulgaaria, Andorra ...) peame me ennast näitama igati korralikust küljest... st. kolmapäeva õhtul 22:15 kui toimub kogunemine Lennujaamas, paluks kõigil olla meeldivalt KAINE st. kõik kes ilmutavad endas liigse alkoholi pruukimise nähtusi , mille tulemusena tema käitumine lennukis võib olla ettearvamatu ja taltsutamatu - mis segab meeskonna ja kaasreisijate sõitu - jäetakse Tallinnasse maha!! Ja seda ilma naljata!!
    No mõni õlu muidugi on lubatud
    See pole mingi ülbamine , aga tõesti tahaks ka tulevikus kätte saadud võimalust charterlendamise näol kasutada - nagu mujal maailmas. Ja samas kui mingi jama sel reisil peaks lennukis juhtuma siis järgmine võimalus tekib alles teab millal
    Ettetänades, Jansa
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'lennukiga Horvaatiasse part II\'

      Originally posted by jansa


      Lisan siis lõpliku nimekirja kes lunastasid endale koha charterlennule Horvaatiasse:

      ...
      6. Lua Lua
      ...
      Koht küll lunastatud, kuid minu reaalne Horvaatiasse sõit selgub praktiliselt sõna otseses mõttes viimasel tunnil, kuna nädalavahetusel kisti mu siiani poollahtine pass täiesti lahti ning sellise passiga 100% üle piiri ei saa...Ja pisut minu enda lolluse ja rohkem migratsiooniameti ränga kala tõttu ei saanud ma avaldust kiirpassi jaoks anda sisse eile, vaid alles täna hommikul...mis omakorda tähendab et garanteerivad nad mu passi kättesaamise alles neljap. hommikul ..aga lootus (ja vist mitte kõige pisem) on ikkagi see kolmap. õhtul 17-18 paiku kätte saada

      ühesõnaga palun kõikidel mulle pöialt hoida ja kui keegi jalkafännidest juhuslikult passide trükkijana töötab..siis PALUN PALUN PALUN minu oma eelisjärjekorras
      Howay the lads!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'lennukiga Horvaatiasse part II\'

        Kuradi jama küll !! Kuidas siis niiviisi ! LUA- LUA oleks ikka siga kahju ,kui sa kaasa ei saa tulla. Mul pole ka ühtegi tuttavat selles migra -ametis, kahjuks.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'lennukiga Horvaatiasse part II\'

          Igaks juhuks, et homme mingit kala sisse ei tuleks, küsin et kuhu ja mis kellaks homme ilmuma peab et kõik kenasti laabuks? Ja äkki on veel midagi mida peaks teadma?
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'lennukiga Horvaatiasse part II\'

            ...Lua Lua...sa tule Lennujaama igaljuhul ja võta oma pass või selle osad kaasa, sest minu pass on samuti väga lagunenud ja igatepidi lahti kistud, üritama peab, äkki läeb läbi, ja kaotada ei ole sellisel juhul ka midagi...

            Greenday jt. - kogunemine on kell 22:00 Lennujaamas. Pass kaasa ja kaine meel...rohkem pole miskit vaja teada lisaks...
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'lennukiga Horvaatiasse part II\'

              Tundub et saatus lihtsalt ei tahtnud mind Horvaatiasse, sest niipalju takistusi teele ette tekkida tundub juba pisut naeruväärne...

              Suured tänud Jansale tsarterlennuki organiseerimise eest ja üritan järgmistel mängudel taas seda suurepärast võimalust kasutada.
              Howay the lads!

              Kommentaar

              Working...
              X