320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Aksalu nüüd küll heas vormis ei ole. Korralikult pudistas Tulevikuga mängus.
    Samas oli tegu ainsa väravavahiga, kelle puur selles voorus puhtaks jäi. Ühtlasi oli ta ka kõige kõrgema InStat reitinguga väravavaht (avavoorus oli ta paremuselt teise hindega, Vallner esimene).

    Kommentaar


      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
      Samas oli tegu ainsa väravavahiga, kelle puur selles voorus puhtaks jäi. Ühtlasi oli ta ka kõige kõrgema InStat reitinguga väravavaht (avavoorus oli ta paremuselt teise hindega, Valner esimene).
      Aga Vallner avavoorus esimene. Vallner oli ka vastupidiselt Aksalule algselt koondisesse kutsutud.
      Viimase vooru lumevutt, kus Vllner 3 sisse sai oli lihtsalt anomaalne joke.
      Kalevis mängides peaks Vallneril olema piisavalt kogemusi vastaste turmtule all mängimises.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Aga Vallner avavoorus esimene. Vallner oli ka vastupidiselt Aksalule algselt koondisesse kutsutud.
        Viimase vooru lumevutt, kus Vllner 3 sisse sai oli lihtsalt anomaalne joke.
        Kalevis mängides peaks Vallneril olema piisavalt kogemusi vastaste turmtule all mängimises.
        45 mängu A-koondise eest on ka siiski väärtus (eriti kui pundi peale rahvusvahelist kogemust napib). Minu jaoks on üsna mündi vise, et kumb lõpuks postide vahel maandub. Mõistaksin mõlemat valikut

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          bhahahahahah kuiv 8:0 tulemas, hea kui 60 minutini võhma jätkub.
          Just sellise suhtumisega sinusugustelt palutaksegi mitte liigselt kireda see aken. Arvesta olusid ikka.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ma loodan, et see vend saab mängule täna.

            Kahjuks öeldi ära

            Lubati ainult ajakirjanikke Tšehhist ja Eestist. Oleks lahe, kui tüüp, kes ei ole eestlane ja kirjutab Eesti jalgpallist kogu aeg, saaks Eesti koondise mängule, kui see tema riigis mängib.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Just sellise suhtumisega sinusugustelt palutaksegi mitte liigselt kireda see aken. Arvesta olusid ikka.
              kus ma kirenud olen? proovi kuskil tõsisemalt millegi kellegi kallal võtta kui nii äge vend oled. tüüpiline egolaksu puudusega ahv.

              miks naersin? sest ma arvan, et siin tuleb just see välja, et kutsutakse mitte flora mehi ja nüüd kui eesti 8:0 kaotab, siis on mugav öelda, et need vennad ei kõlbagi kuhugi ja lähme pohlak FCga edasi.

              juba põhisatsiga oleks poolasmegaraske, nüüd lihtsalt nutad, sest see on masendav mis täna ees ootab. imet võib ju loota, äkki poistel räme motivatsioon, loodame.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Kurb, kui Reimil kolmas megapakk tuleks. Paar tööõnnetust, aga hilisema ajaga võrreldes olid enam-vähem tulemused.

                Kommentaar


                  asd.jpg

                  Tundub aus koosseis

                  Kommentaar


                    Soome vöitis ka B koosseisuga vöörsil Prantsuse A koondist 2:0, debütant skooris. Köik on vöimalik!
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Ongi, ega see algkoosseis polegi midagi erilist, aga pingilt juurde tuua on pea võimatu. 😀

                      Kommentaar


                        Tšehhil on põhis 4 meest kohalikust liigast, neist 3 on Slavias.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Nonii. Läheb, Eesti! On see koosseis, nagu on, mina olen positiivne. Need vennad, kes seal algkoosseisus on, need ei ole mingid sita pealt riisutud vennad. Mänguvennad on kõik. Läheb!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kes vasakkaitses on? Ma tean neid mehi positsioonidel, millest võiks järeldada 3-6-1 või 3-5-2 formatsiooni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Nonii. Läheb, Eesti! On see koosseis, nagu on, mina olen positiivne. Need vennad, kes seal algkoosseisus on, need ei ole mingid sita pealt riisutud vennad. Mänguvennad on kõik. Läheb!
                              Kiiret paranemist! Mina olen ka valmis, aga negatiivne. Vähemalt enda teada. Tuleb, mis tuleb. Anname nüüd tuld!

                              Kommentaar


                                Bogdan ei laulnud hümni, kes iganes seda siin mainis varem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X