320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valgevene - Eesti (27.03.2021 19.00 @Dinamo, Minsk)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kas kuskilt leiab koondstatistikat, mitu väravat meile viimase paari valikturniiriga standarditest löödud? Kunagi oli see meie tugevus (Piiroja, Stepanov olid just õhus tugevad), aga nüüd tuleb jube lihtsalt tuppa sealt.

    Misasi see teise värava puhul üldse oli? Kunstliku suluseisu üritus mitte, aga kuidas 3 meest lihtsalt niisama jooksu saavad sellisel tasemel? Pürg, Lilander ja veel mõned ei suuda ikka üldse meestega kaasas püsida. Ka penaltile eelnevas olukorras eksles vastane täiesti üksi karistusalas.
    Kolmanda värava puhul andis Kuusk taas hea söödu...
    Neljas värav ja vastased said taas rahulikult standardit lahti mängida nagu treeningul?

    Ei saa aru, miks siin üldse Igonenist või Õigusest räägitakse, kui me ei suuda standartide ajal absoluutselt mehi katta.
    Amatöörlikud vead kaitsefaasis rikkusid selle mängu ära ja ega me siin enne oma mängu korda ei saa, kui kaitse sarnaselt sajandi esimesele kümnendikule tööle ei hakka.

    Kommentaar


      #92
      mu jaoks kinnistus arusaan, kui jäärapäiselt üheülbaline oli meie eelmine peatreener, kes ei suutnud aasta jooksul leida ühtegi muud plaani või ideed, vaid tampis peaga vastu seina mäng mängu järel. seekord reim ja isolatsioonis istuvad treenerid suutsid mõne päevaga väga muutuvates oludes asju kohendada. kaitses tulid puhtalt personaalsed apsakad sisse, aga rünnakul suudeti oma trumpidele palju paremini mängida.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        mu jaoks kinnistus arusaan, kui jäärapäiselt üheülbaline oli meie eelmine peatreener, kes ei suutnud aasta jooksul leida ühtegi muud plaani või ideed, vaid tampis peaga vastu seina mäng mängu järel. seekord reim ja isolatsioonis istuvad treenerid suutsid mõne päevaga väga muutuvates oludes asju kohendada. kaitses tulid puhtalt personaalsed apsakad sisse, aga rünnakul suudeti oma trumpidele palju paremini mängida.
        Teagi kas tänada koroonat või treenereid. Ei kuulunud anier isegi valimisse aasta algul ja heal juhul oleks sappinenile puhkust andnud, aga tänu väiksemale valimile sai mõlemaid koos näha, mis toimib väga kenasti.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          #94
          häberlil muidugi vedas et eesti lõpuni ära ei kobistanud, muidu oleks maru kehv lugu, kui kodus valgevenet ei võidaks. seleta siis seda kuidas tahad.

          Kommentaar


            #95
            Üks asi on küll võrreldes 90ndate lõpu ja 00datega väga erinev. Vanasti kui Eesti sai nurgalöögi, siis oli tunne et nagu oleks Eesti saanud penalti. Nüüd on tunne et nurgalöögi puhul, kus tuleb juba pealelöök ja 30 meetrit üle värava, seal peaks seinale tegema rasvase risti.
            Last edited by Matis; 29.03.21, 16:44. Põhjus: Kirjavead
            Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

            Kommentaar


              #96
              Olen vähe laisk ja ei viitsi eelnevaid lehti lugeda, aga miks alustas Igonen kes pole mänginud pikalt ja Vallu mängukogemusega nühkis rida?

              See oli vist see ainus mäng mille oleks võinud võita- cyaaa

              Kommentaar


                #97
                Kus näeks mängu highlightse?

                Kommentaar


                  #98
                  https://sport.err.ee/1608157786/vide...le-ei-piisanud - ainult väravad siin

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                    Olen vähe laisk ja ei viitsi eelnevaid lehti lugeda, aga miks alustas Igonen kes pole mänginud pikalt ja Vallu mängukogemusega nühkis rida?
                    See on küsimus koondise peatreenerile. Ma usun, et väga paljudel jalgpallisõpradel on selline küsimus peas praegu.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                      Olen vähe laisk ja ei viitsi eelnevaid lehti lugeda, aga miks alustas Igonen kes pole mänginud pikalt ja Vallu mängukogemusega nühkis rida?
                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      See on küsimus koondise peatreenerile. Ma usun, et väga paljudel jalgpallisõpradel on selline küsimus peas praegu.
                      Reimi pressika järgi sain pigem aru, et see oli Poomi otsus, aga võin ka eksida. Samas mul küll enne mängu ja selle ajal ei tekkinud kordagi tunnet, et Vallner oleks parem valik. Tema esitus Legioni vastu, kus ta korjas võrgust kolm palli, oli pehmelt öeldes rabe ja tal pole ju absoluutselt mingit suurte mängude kogemust. Ma pole küll kindel, et ta laupäeval Igonenist oleks olnud parem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Kus näeks mängu highlightse?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Tüübile puhus terve mäng lumi toorelt näkku. Aga vb ma olengi liiga rohevalge silmaga. Vallner väärib võimalust! Näitab täpselt kuidas saab tulla nullist üles läbi nõrgemate klubide.

                          Kommentaar


                            Oeh, koroonakarantiinis istumine teeb unegraafikuga imesid. Kuna ma magasin õhtu maha ja enam voodisse keerata ei õnnestu, siis paar mõtet meie koondise kohta, et öösel tegevust oleks:

                            Paar kuud tagasi arutati siin foorumis alles, kas Vallner on meie liiga halvim väravavaht või mitte. Selle pealt oleks olnud ikka päris kummaline, kui vend oleks nüüd koondises alustanud. Küllap seda väitnud foorumlased tegid Vallnerile liiga, kuid vaevalt ta nüüd võrreldes Igoneniga mingi märkimisväärne edasiminek oleks olnud. Pigem ikka sama taseme tüüp, võib-olla lihtsalt natuke teistsuguste tugevuste ja nõrkustega.

                            Väravavahtidega on meil seis ikka pagana kurb. Hein on ainsana mingitki kindlust tekitanud ning ka tema pole tegelikult ühtegi supermängu teinud. Pigem lihtsalt "oma ära teinud". Võrreldes 10 aasta taguse ajaga, kus meil oli Pareiko ning seal taga veel kõrgel tasemel mängivad Aksalu, Londak ja Kotenko, on olukord öö ja päev.

                            Kaitseliini probleemid olid nendes mängudes mõistetavad. Ainsana oleks mänge alustanud kaitsjatest päriskoondisesse asja Kuusel. Võib-olla ka Lilanderil. Kusjuures platsile kumbki pigem ei saaks. Ülejäänud peale saanud kaitsjad on parimal juhul B-koondise materjal, mõni ei pääseks ilmselt sinnagi. Lisaks polnud nad kõik isegi päriselt kaitsjad.

                            Küll aga olen ma viimasel ajal tulnud ühele mõttele. Ka meie päriskoondise kaitsjad on sellised "domineeriva tiimi kaitsjad". Nad ei ole eriti pikad, jõulised, head kaitsefaasis ega tugeva kehaehitusega. Küll aga on nende trumbiks hoopis palliga mäng ning tehnika. Baranov on siinkohal hea näide. Kuusk ja Mets on ka võrdlemisi sarnased. Ainsa erandina meenub kohe Tamm, kes on puhas vana kooli keskkaitsja.

                            Sellised tüübid võivad ju Eesti liigas Flora, Levadia või Paide koosseisus toredad olla, kuid olukorras, kus enamus ajast tuleb kaitses hambad ristis kannatada ning ise eriti mängu ehitada ei saa, pole neist liialt kasu.

                            Teine teema on muidugi äärekaitsjatega. Selle positsiooniga tundub meil olevat väga kehvasti. Tegelikult vist on kogu aeg kehvasti olnud. Kui mu mälu ei peta, siis selles imelises valiktsüklis mängis paremkaitses Tihhon Šišov, kes samal ajal ei saanud klubi eest kahe aasta jooksul kirja ühtegi mängu, sest oli aseritega tülis. Miks ei tule Eestist ühtegi head äärekaitsjat?

                            Seevastu rünnakul pole meil veel mitte kunagi seis niivõrd hea olnud. Praeguses vormis Anier ja Sappinen oleksid ilmselt pea igas koondisemängus alates 1991. aastast minuteid saanud. Ainult Operi ajal oleks üks neist vahetusest pidanud sekkuma. Lisaks on veel olemas Sorga, kes peaks teoreetiliselt veel kõvem vend olema. Teda on klubis 10 peal proovitud(ma ei tea, kui hea ta seal olnud on), ehk võtab ka koondises hoopis Vassiljevi koha üle?

                            Ja, noh, siis on poolkaitse ka. See on positsioon, millest ma oskan jube vähe kirjutada, sest meie seis on võrdlemisi segane. On Vlasiy, kes peaks selgelt alustama. Ta tekitab "Kostja-efekti", vastased on sunnitud teda tihedalt katma, see tekitab teistele mängijatele ruumi. Seega on temast kasu isegi siis, kui tal endal eriti midagi välja ei tule. Siis on keskpoolikus hunnik mehi, kellest kõige eredamalt on koondise eest viimasel ajal silma paistnud Käit. Loodetavasti peapõrutus midagi selles osas ei muutnud. Ehk loksub talle ka stabiilne partner paika, aga mul pole õrna aimugi, kes see olla võiks. Lõpetuseks on parem äär, mis on ikka kohutavalt õnnetu positsioon. Ühest küljest on Liivaku üle tore ilkuda ja ma olen seda ka päris palju teinud, aga kes see alternatiiv olla võiks, ma öelda ei oska.

                            Alliku ja Õigus selgelt välja ei vedanud. Alliku oli täiesti null. Õigus, tõsi, andis lootust, aga see teine mäng...noh, uskumatu debiilsus. Veel on seal Ojamaa ja Miller. Miller on mänginud, enam-vähem oma ära teinud, aga ei midagi säravat. Umbes sama võib öelda ka Ojamaa kohta, aga ta on juba peaaegu 30. Ilmselt veel mõnda aega sinna esimene valik, aga ega ta mingi pikaajaline lahendus ei ole.

                            Kommentaar


                              Pigem alustuseks saada niimoodi tappa, kui neid 0-2 plönne, kus ohtikuim hetk oli 30m pealt 10m mööda läinud löök. Anier meenutab Interi ründajat

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Enne mängu kaalusid treenerid Alliku ja Puri vahel.
                                Alliku vahetusele olid variandid Õigus, Kirss ja Roosnupp.
                                Kuhu kurat see Puri variant siis vahetusega kadus? Tõsimeeli olen esimest korda üllatunud, et Puri mitte kumbagi mängu ei alustanud.
                                eika: Valgevene matšis vahetasite Rauno Alliku asemel platsile 22aastase Õiguse, mitte kogenud Sander Puri. Tagantjärele vaadates võis see olla viga. Mis oli selle valiku taga?

                                Thomas Häberli: Vajasime standardite kaitsmiseks pikemakasvulist mängijat, see oli üks põhjus. Mõlemal on kvaliteeti ja väärinuks mänguaega, aga otsustasime nii. Me ei tea iial, mis juhtunuks, kui platsile saanuks Puri.

                                Ühe positiivse koroonaproovi tõttu viimasel minutil kokku klopsitud Eesti jalgpallikoondis alustas 2022. aasta maailmameistrivõistluste valiktsüklit kahe kaotusega. Kolmapäeval alistuti Tšehhile 2 : 6. ning laupäeval juhtisid sinisärgid Henri Anieri väravatest Valgevene vastu 1 : 0 ja 2 : 1, kuid lõpuks kaotati Minskis mäng 2 : 4. „Arvestades seda, et eemale jäi ligi 25 võimalikku koondislast, siis saadi hakkama millegi erilisega,“ tõdes Tallinnas isolatsioonis viibinud koondise peatreener Thomas Häberli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X