320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus Eesti koondise sall müügil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

    Hea uudis kõikidele sallihuvilistele!

    Steve (051 18 371) palus teatada, et kuna huvi sinimustvalgete VÕITLE! EESTI! VÕITLE!sallide vastu on olnud suur, saabus täna Tallinnasse teine partii neidsammuseid salle. Nii et ilma ei jää keegi.

    Steve palus veel öelda seda, et kõik, kes ostavad laupäeval Kamikazes Horvaatia-Eesti mängu aegu 150 krooniga salli, saavad mängu ajal kaks õlut kauba peale ning muul ajal ühe õlle!

    Sest Kamikazes on Jalgpallihaigla ja teiste jalgpallihuviliste ühine mänguvaatamine (peagi pannakse foorumisse ka sellekohane teade).
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

      Originally posted by Poborsky

      Steve palus veel öelda seda, et kõik, kes ostavad laupäeval Kamikazes Horvaatia-Eesti mängu aegu 150 krooniga salli, saavad mängu ajal kaks õlut kauba peale ning muul ajal
      Aga kas need ei saa õlut, kes 125 krooniga salli ostavad? Ja kui ma 3 salli ostan, kas siis saan 6 õlut?

      Alo

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

        kes ostavad salli 125 krooniga need õlut ei saa....õlle pakkumine kehtib neile kes ostava salli 150 krooniga, kes ostab mängu ajal 10 salli saab 20 õlut kauba peale
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

          Sallimehed ! Ilus oleks see sall siis, kui peal oleks ka sobiv logo ( mõlemas servas, enne narmaid ). Kas siis EJL või Jalgpallihaigla. Tekst ühel pool eesti ja teisel pool inglise keeles.Eesti / Estonia. O asendamine jalgpalliga peaks olema elementaarne. Siis vast oleks teistel, näiteks korvpallimeestel, seda juba häbi suurhallis lehvitada. kui sihuke peaks valmis saama, ma võtaks kohe 5 tükki. janar@iavenue.ee

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

            Nii et kokkuvõttes tuleb ikka odavam osta 150- eest, seda muidugi juhul kui õlu mekib :P
            Supplies!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

              Originally posted by troll

              Sallimehed ! Ilus oleks see sall siis, kui peal oleks ka sobiv logo ( mõlemas servas, enne narmaid ). Kas siis EJL või Jalgpallihaigla. Tekst ühel pool eesti ja teisel pool inglise keeles.Eesti / Estonia. O asendamine jalgpalliga peaks olema elementaarne. Siis vast oleks teistel, näiteks korvpallimeestel, seda juba häbi suurhallis lehvitada. kui sihuke peaks valmis saama, ma võtaks kohe 5 tükki. janar@iavenue.ee
              hmm.. minu teada on selline sall juba täiesti olemas- ühel pool EESTI, teisel ESTONIA ja jalgpall on ilusasti ka peal... ainult logo puudub.
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                Originally posted by troll
                Sallimehed ! Ilus oleks see sall siis, kui peal oleks ka sobiv logo ( mõlemas servas, enne narmaid ).
                Ilu on vaataja silmades. Minu arvates on ilus, et servades on meie lipuvärvid ilma segavate elementideta.

                Tekst ühel pool eesti ja teisel pool inglise keeles.Eesti / Estonia.
                Miks?

                O asendamine jalgpalliga peaks olema elementaarne.
                Miks?

                Siis vast oleks teistel, näiteks korvpallimeestel, seda juba häbi suurhallis lehvitada.
                Ma vist hakkan ennast kordama, kuid - miks? Miks peaks kellegil olema häbi meie lipuvärvides ja \'Võitle Eesti, võitle!\' salli Suurhallis Eesti koondise korvpallimängu ajal lehvitada?

                kui sihuke peaks valmis saama, ma võtaks kohe 5 tükki. janar@iavenue.ee
                Nagu Vandersell juba mainis, on selline sall olemas, ma ei tea, kas veel ka saadaval. Küsi, äkki näiteks Rootsi Kunnil on sulle 5 tk pakkuda. Ja vaata, et sa oma sõnu ei söö, kui keegi sulle 5 salliga ukse taha tuleb.

                Alo

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                  . Küsi, äkki näiteks Rootsi Kunnil on sulle 5 tk pakkuda. Ja vaata, et sa oma sõnu ei söö, kui keegi sulle 5 salliga ukse taha tuleb.
                  Jah- ja 250- tükk, vähemalt
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                    eile oli koondisel viimane treening kus mängijatel oli võimalik endale sall soetada ning peab tunnistama, et üllatavalt paljud kasutasid seda võimalust
                    Jalgpallihaigla liige

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                      pakkumine George Browne\'s olevatele jalgpalli ja õlle huvilistele
                      kes ostab minu käest laupäeval kella 17.00-18.20 vahel 150 krooni eest salli saab toobi õlut kauba peale
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                        Estoniat pole selle pärast, et see on Eesti meeste sall. Sellepärast on kogu sall Eesti keeles. Kui külaline tahab salli osta ja aru ei saa, küsigu.

                        Nilbe lugu oli 2000. EMi ajal Belgias, kus otsisin flaami- või prantsuskeelset temaatilist T-särki ning pidin rahuldama ingliskeelsega. Siiamaani on ebameeldiv tunne seda selga panna. Sitasti tundsin end ka siis, kui esivanem tõi Ungarist särgi Hungary. *uck! Magyarorszag peab olema kirjutataud! Leedust ei taha ma mingil juhul kirja Lithuania, vaid Lietuva ning Soomest Finland\'it, vaid Suomi\'t.

                        Eesti Jalgpalli Liidu logo pole sellepärast, et mainitud organisatsioon tahab selle pealt teenida ja mitte vähe! Pole ju mõtet salli hinda taevasse tõsta?! Logo varastama ei hakka sellepärast, et see pole lihtsalt eetiline ja me tunneme EJLi inimesi kaheksa, kes kümme aastat ning me ei ole silmakirjalikud, et silme all teeme näo, et pole midagi teinud, seljatagant aga paneme taha. Uskuge mind, ausus võib olla vähetasuv, aga on perspektiivikas.

                        Jalgpallihaigla logo aga ei ole veel olemas.

                        5 sallist rääkides: üks jalgpallihuviline ostis Steve\'ilt korraga 44 salli!

                        Kui korvpallifänn salli Saku Suurhallis lehvitab, on see tema probleem. Samas teame me väga hästi, et loosungi VÕITLE! EESTI! VÕITLE! autor on Eesti koondise kõige truum toetaja Ott ning see on esimesi (kui mitte esimene) uue vabariigi aegne hüüdlause - seega legend ja ajalugu. Laenaku seda veepallurid ja kes-tahes: see pole meie, vutifännide mure.
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                          Originally posted by Poborsky




                          5 sallist rääkides: üks jalgpallihuviline ostis Steve\'ilt korraga 44 salli!


                          Oi Oi
                          Fc Uuemõisa

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                            Tere mehed, mul on hea meel, et sallitemaatikast kinni võeti. Selgitused:
                            1. olen olemasolevat salli näinud ja ka selle omanik, sealt ka jalgpalli kasutamine o tähena. ( tubli poiss, kes välja mõtles !!!! )
                            2. Inglise keeles ongi ainuvõimalik o jalgpalliga asendada. ( EESTI- pole Od )
                            3. Miks kahes keeles- sest on atraktiivsem
                            4. Logo on raudselt vaja, kui EJL mingit ebareaalset raha küsib, tuleb neile õelda, et see ei ole normaalne. Jalgpallifännid on jalgpalli üks olulisemaid osiseid ja EJL võiks sellest juba aru saada. Oluline ei ole ju mingi salli pealt teenitav raha, vaid see, et koondise mängudel oleks pidevalt täismaja. Elasin Inglismaal ca aasta, väikeses külas, ( meie mõistes linn, ca 4000 elanikku ), seal oli oma liiga, igal nädalavahetusel oli ca 1000 matsi staadionil. see peaks olema eesmärk.
                            5. Jalgpallihaigla logo- see tuleks siis kiiresti teha, saate ju ise ka aru, et oleks ilus sall, kui logo peal. ( muide, mis vigur see liikmeankeedi peal siis on, kui mitte logo ? )

                            P.S. Ma tahak Jalgpallihaigla liikmeks saada. Äkki mõni Tartu liige annaks endast teada, võtak koos mõned õlled ja vaataks, kas olen soovitust väärt. janar@iavenue.ee
                            Kus Tartus täna vutti vaadatakse, tuleks kohale ? 055 928 055 Janar

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'

                              Originally posted by zoolazorts


                              rohkem võiks nende peale mõelda kes tallinnast kaugel asuvad ja jalgpallihaiglasse ei kuulu (mina näiteks )
                              Mõelge jah meie peale.....igaksjuhuks...
                              Algselt postitas tank
                              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Uus Eesti koondise sall müügil\'


                                tartus vaadatakse ilmselt zum-zumis v6i manhattanis, eelistatavasti esimeses... kes seal jh-st vaatab, seda täpselt ei tea. ise praegu tartus ei viibi, a kunaski champions league ajal ilmselt satub pubissegi... ok, pRmt!

                                aiFo. tafka nime alt sisse logitult.
                                Bolo should be drugged tested, and if found clear should be banned for 6 months.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X