320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Belgia (02.09.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    ERR sisu saab tegelikult väga edukalt Euroopas vaadata tehes kasutaja menu keskkonnas.

    Kommentaar


      #47
      60. minut, Eesti kaotamas 1:3, Hein teeb hea tõrje, Pähn : "Mängu otsustav tõrje!" 🤦

      Miks teda kommenteerima kutsutakse? Kohutav...

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Supelman Vaata postitust
        60. minut, Eesti kaotamas 1:3, Hein teeb hea tõrje, Pähn : "Mängu otsustav tõrje!" 🤦

        Miks teda kommenteerima kutsutakse? Kohutav...
        Mille poolest kohutav? Selle konkreetse olukorra pärast?
        Vastupidi, Kalkuni kōrval vähemalt keegi, kes matsu jagab.

        Kommentaar


          #49
          Ma sellest enne rääkisingi, aga ma praegu enam kuskilt ERRi lehelt seda registreerimisvõimalust ei leidnud.

          Kommentaar


            #50
            Mängu iseloomustav Kalkunism: ""Pallivaldamine on tasakaalustunud 72:28"
            See ütles kõik. Ja ega rohkem polegi midagi öelda. Klassivahe. Metsik.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Ma sellest enne rääkisingi, aga ma praegu enam kuskilt ERRi lehelt seda registreerimisvõimalust ei leidnud.
              Sisselogimisvõimalus täitsa olemas

              Kommentaar


                #52
                Nah, terve EM ajas ka närvi tema ajuhiilgused. See vend ei jaga midagi, lihtsalt üritab targutada. Sama nagu kui Lelov kommenteerib. Igav emotsioonitu targutamine.

                Kommentaar


                  #53
                  Täpselt selline mäng, et toodi korralikult maa peale tagasi, aga on küllalt palju ka positiivset, mida kaasa võtta.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Täpselt selline mäng, et toodi korralikult maa peale tagasi, aga on küllalt palju ka positiivset, mida kaasa võtta.
                    Sellist mängupilti ma vist nägin viimati 2011 valiksarjas. Ma ei näe mitte midagi halba peale selle, et oleme palju sisse lasknud. Optimism on enne Walesi mängu isegi väga hea.

                    Kommentaar


                      #55
                      Sorga ikka Eesti Krissu - pohhui see üldskoor, enda skoor ok, siis nägu naeru täis. Lukakuga high five ja sõidame!

                      Kommentaar


                        #56
                        Sorga enesekindlusel küll midagi viga pole See poiss peab lihtsalt mängima ja küll tuleb.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Sorga ikka Eesti Krissu - pohhui see üldskoor, enda skoor ok, siis nägu naeru täis. Lukakuga high five ja sõidame!
                          Mängu highlight oli see, kuidas mängu lõpus Hazardilt särki nuruma mindi. Sorga ka ehk uuris Lukaku särgi järgi, aga ei saand...

                          Kommentaar


                            #58
                            Kaotus kaotuseks, kuid on ka mitmeid positiivseid ilminguid. 2:5 kaotus on kahtlemata märksa parem kui kuiv 0:3 keretäis. Me suudame vähemalt stabiilselt väravaid lüüa! Saaks nüüd tagalas kah asjad korda, siis...

                            Kommentaar


                              #59
                              Lööge meile palju tahate, me lööme ikka kaks!

                              Kommentaar


                                #60
                                Eks Walesi vastu tuleb tõehetk. Seni on kõik justkui väga lootustandev, sest üle pika aja lüüakse väravaid. Samas kaitse on täielik läbisõiduhoov, kuid ka vastased on olnud tugevad/mängitud C-koosseisuga. Loodetavasti on põhjust optimistlik olla ning Walesi vastu tuleb korralik tulemus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X