320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Valgevene (08.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Sorgal vist on eesti isa ja vene ema. Eks nemad tema keeleoskust suunasid, ma arvaks. Kaalutlusi teavad asjaomased. Minu lemmikteemat - hümni - samas laulab ta alati.
    i don\\\'t want cos i just get

    Kommentaar


      #77
      Valgevenelased on pahased, sest valge-puna-valget värvi riietega fänne ei lubatud staadionile

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Krt ma mötlesin ka et puhas Eesti poiss ikka.
        Mille põhjal?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Mille põhjal?
          aa mis sa arvad, mille põhjal

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            aa mis sa arvad, mille põhjal
            Vaadake üle episood Eesti koondise tripist Valgevenesse. Paar aastat tagasi sai tehtud, isegi supakatega ja isegi Betsafe Eesti kanalil. Seal saab kõik selgeks.

            Aga kui tõsiselt mõelda, siis kes vähegi, no milligrammike Eesti jalgpalli jälgib, see teaks.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #81
              Aeda-Sorga intekas oli mõlemalt poolt täielik TOP!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Vaadake üle episood Eesti koondise tripist Valgevenesse. Paar aastat tagasi sai tehtud, isegi supakatega ja isegi Betsafe Eesti kanalil. Seal saab kõik selgeks.

                Aga kui tõsiselt mõelda, siis kes vähegi, no milligrammike Eesti jalgpalli jälgib, see teaks.
                Isegi ma tean! xd

                Üldiselt hümniteema on nõme küll, eriti nüüd Häberli kontekstis. Aga kui vähese keeleoskusega ikka tonkad ja surud seal läbi nagu ta tegi, siis pole midagi negatiivset öelda.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Isegi ma tean! xd

                  Üldiselt hümniteema on nõme küll, eriti nüüd Häberli kontekstis. Aga kui vähese keeleoskusega ikka tonkad ja surud seal läbi nagu ta tegi, siis pole midagi negatiivset öelda.
                  Ma imestasin, et ta niigi hästi rääkis. Minu meelest jumala okei.

                  Kunagi tahtis Kruus temaga inteka teha, aga siis Erik ütles, et see pole parim idee.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #84
                    Täpsustan ka siinkohal, et Sorga osas pole mul miskit kobiseda, Aeda osas ka. Lihtsalt ülifun. Eriti see kõrgus, kuskohast Aet alustab.

                    Kommentaar


                      #85
                      Mulle see ründavate äärekaitsjate teema ikka väga meeldib, tuttav muidugi ka klubist, mida põhiliselt jälgin. Nii Paskotsi kui Sinjavski paistsid silma.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Vaadake üle episood Eesti koondise tripist Valgevenesse. Paar aastat tagasi sai tehtud, isegi supakatega ja isegi Betsafe Eesti kanalil. Seal saab kõik selgeks.

                        Aga kui tõsiselt mõelda, siis kes vähegi, no milligrammike Eesti jalgpalli jälgib, see teaks.
                        Et kes sinu tööandja saateid ei jälgi need ei tea Eesti jalkast essugi vöi. Sorga hea mängumees ja ma ei taha talt midagi ära vötta, aga natuke imestama paneb küll kui Eesti nimega mees konarlikku Eesti keelt räägib
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Et kes sinu tööandja saateid ei jälgi need ei tea Eesti jalkast essugi vöi. Sorga hea mängumees ja ma ei taha talt midagi ära vötta, aga natuke imestama paneb küll kui Eesti nimega mees konarlikku Eesti keelt räägib
                          Jah, ainult Betsafe loob sisu Eesti jalgpallist.

                          https://youtu.be/_h-zlVkgjQY
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mulle see ründavate äärekaitsjate teema ikka väga meeldib, tuttav muidugi ka klubist, mida põhiliselt jälgin. Nii Paskotsi kui Sinjavski paistsid silma.
                            Sellest oli kuskil artikkel ka, et jalgpall muutub umbes selliseks, et Gerrard-Lampard stiilis keskväljamehed muutuvad tänapäeva jalgpallis ebaoluliseks ja kõige olulisemad on korralikud ääred. Ehk kui varasemalt pandi kõige nõrgem mees äärekaitsjaks, siis nüüd ilmselt lükatakse veidi kuskile sinna Ross Barkley rolli.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              See ei ole Osila. Mul selle mehe nägu visuaalis ees, aga nime ei saa öelda...
                              kristjan ojang töötas kunagi sporditoimetuses, aga oli see nii ammu? emb- kumb osila või tema

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                kristjan ojang töötas kunagi sporditoimetuses, aga oli see nii ammu? emb- kumb osila või tema
                                Ojang on ikka mingi 10 aastat hilisem klemm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X