320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Wales (11.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Wales (11.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

    Väravavahid
    Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 10/0
    Matvei Igonen (02.10.1996) – Tallinna FC Flora 8/0
    Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0


    Kaitsjad
    Sander Puri (07.05.1988) – Tallinna JK Legion 87/4
    Taijo Teniste (31.01.1988) – Tartu JK Tammeka 85/0
    Karol Mets (16.05.1993) – Sofia CSKA (BUL) 71/0
    Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 47/0
    Artur Pikk (05.03.1993) – FK RFS (LVA) 46/1
    Joonas Tamm (02.02.1992) – FC Desna (UKR) 42/3
    Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 14/0
    Michael Lilander (20.06.1997) – Tallinna FC Flora 13/0
    Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tottenham Hotspur (ENG) 7/0
    Marco Lukka (04.12.1996) – Tallinna FC Flora 2/0


    Poolkaitsjad ja ründajad
    Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 134/25
    Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 89/13
    Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 74/17
    Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Tallinna FC Flora 46/1
    Mattias Käit (29.06.1998) – FK Bodø/Glimt (NOR) 37/8
    Vladislav Kreida (25.09.1999) – Helsingborgs IF (SWE) 15/0
    Martin Miller (25.09.1997) – Tallinna FC Flora 13/1
    Erik Sorga (08.07.1999) – VVV-Venlo (NED) 11/2
    Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – MFK Karvina (CZE) 11/0
    Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora 9/0
    Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) – Tallinna FCI Levadia 6/0
    Robert Kirss (03.09.1994) – Tallinna FCI Levadia 6/0
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Loodan, et Eesti fännide toetus tänasel mängul ei jää sama vaikseks, kui arutelu selles grupis. Muidu on Walesil päris kodumängu tunne garanteeritud, arvestades nende 1200 - 1500 fänni, kes A.le.Coqile tulevad.

    Kommentaar


      #3
      Minu viimane koondisemäng ...hmm, märts 2017 oli Horvaatia loputamine?
      Pärnakana on mul alati tagataskus trump mittesobivatest kellaaegadest ja sõidule-piletitele kuluva raha parema meelega pubis kurku kallamiseks. Ja noh, aasta tagust koondist vaadates olnuks 25.- magama panemine sama tunne, mis eneselõikumine Tokio Hoteli saatel.

      Aga täna olen ma kohal. Austusest ja lugupidamisest selle Šveitsi mehe vastu, kes on ühte lootusetult vegeteerivasse punti süstinud tagasi tahte, usu iseendasse ja oma võimetesse. Ja toonud selle tagasi ka paljude inimeste jaoks, kes on tribüünil ja telerite ees.

      Ma mäletan hästi neid aegu, kui enne koondisemängu oli üleval see miski. See miskine tunne, et äkki, võibolla, täna tõesti juhtub midagi!
      See tunne on tagasi. See lootus. See lootus, et täna me näeme mängu!

      Ja ma meelega vältisin sõna "võit". Seda ei pruugi tulla, isegi seda vähemat ei pruugi me täna saada. Wales on pagana tugev ja lisaks ajasime nad Cardiffis tigedaks pealekauba. Aga sellegipoolest, täna on mängule hea tunne minna. Lootust on seal, kus varem ei olnud!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #4
        kohtunik tuleb ka täna Šveitsist.

        eelhoiatus..

        Hot stat: Five of the previous eight games refereed by Sandro Schärer featured a red card.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Minu viimane koondisemäng ...hmm, märts 2017 oli Horvaatia loputamine?
          Pärnakana on mul alati tagataskus trump mittesobivatest kellaaegadest ja sõidule-piletitele kuluva raha parema meelega pubis kurku kallamiseks. Ja noh, aasta tagust koondist vaadates olnuks 25.- magama panemine sama tunne, mis eneselõikumine Tokio Hoteli saatel.

          Aga täna olen ma kohal. Austusest ja lugupidamisest selle Šveitsi mehe vastu, kes on ühte lootusetult vegeteerivasse punti süstinud tagasi tahte, usu iseendasse ja oma võimetesse. Ja toonud selle tagasi ka paljude inimeste jaoks, kes on tribüünil ja telerite ees.

          Ma mäletan hästi neid aegu, kui enne koondisemängu oli üleval see miski. See miskine tunne, et äkki, võibolla, täna tõesti juhtub midagi!
          See tunne on tagasi. See lootus. See lootus, et täna me näeme mängu!

          Ja ma meelega vältisin sõna "võit". Seda ei pruugi tulla, isegi seda vähemat ei pruugi me täna saada. Wales on pagana tugev ja lisaks ajasime nad Cardiffis tigedaks pealekauba. Aga sellegipoolest, täna on mängule hea tunne minna. Lootust on seal, kus varem ei olnud!
          Respekt! Ise elan Ida-Virumaal, aga koondise viimane kodumäng 2021 aastal ning lisaks tõesti, see juba unustatud tunne, et kõikidega saame kodus rinda pista, ajendavad ikkagi kohale tulema.

          Kommentaar


            #6
            Peale tööpäeva hea melu saab root vöi nimeta baarist, mis on juba päevast saati pilgeni täis olnud.

            Kommentaar


              #7
              Ma küsin jällegi, miks nussitakse Eesti rahvast. Miks esmaspäevasel mängul Walesi vastu 20euri pilet. Kas me ei taha omasid staadionile toetmama?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Minu viimane koondisemäng ...hmm, märts 2017 oli Horvaatia loputamine?
                Pärnakana on mul alati tagataskus trump mittesobivatest kellaaegadest ja sõidule-piletitele kuluva raha parema meelega pubis kurku kallamiseks. Ja noh, aasta tagust koondist vaadates olnuks 25.- magama panemine sama tunne, mis eneselõikumine Tokio Hoteli saatel.

                Aga täna olen ma kohal. Austusest ja lugupidamisest selle Šveitsi mehe vastu, kes on ühte lootusetult vegeteerivasse punti süstinud tagasi tahte, usu iseendasse ja oma võimetesse. Ja toonud selle tagasi ka paljude inimeste jaoks, kes on tribüünil ja telerite ees.

                Ma mäletan hästi neid aegu, kui enne koondisemängu oli üleval see miski. See miskine tunne, et äkki, võibolla, täna tõesti juhtub midagi!
                See tunne on tagasi. See lootus. See lootus, et täna me näeme mängu!

                Ja ma meelega vältisin sõna "võit". Seda ei pruugi tulla, isegi seda vähemat ei pruugi me täna saada. Wales on pagana tugev ja lisaks ajasime nad Cardiffis tigedaks pealekauba. Aga sellegipoolest, täna on mängule hea tunne minna. Lootust on seal, kus varem ei olnud!
                Rahu.. Walesi pojad toovad meid kiirelt maapeale tagasi.

                Kommentaar


                  #9
                  Teniste no jommaijoo. Ei usu, et praeguses seisus siit väärikalt välja ujub.
                  Zenjov hakkab taas väheseid rünnakuid käkkima? Kirssi tahaks tema asemel küll näha.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Teniste no jommaijoo. Ei usu, et praeguses seisus siit väärikalt välja ujub.
                    Zenjov hakkab taas väheseid rünnakuid käkkima?
                    Nemad sepistasid muidu kohe vahetusest tulles kahekesi 2:0 värava reedel

                    Kommentaar


                      #11
                      Ainult vöit!
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #12
                        Kes see Vaštšuk veel on?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas mattis98 Vaata postitust
                          kes see vaštšuk veel on?
                          trrra üks poom laulab, teine mängib. Johhaidii.. Täielik bogdani koht

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Nemad sepistasid muidu kohe vahetusest tulles kahekesi 2:0 värava reedel
                            Zenjov sepistas ka täna.
                            OK, keeruline olukord.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Zenjov sepistas ka täna.
                              OK, keeruline olukord.
                              Et mida ta oleks pidanud seal tegema? Palli läbi laskma?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar

                              Working...
                              X