320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti fännide sõbrad välismaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

    ....yldiselt mis sellessse horvaatia reisi puutub siis minumeelest on yks suurasi seegi et sai juua,maritsuitsetada ja jalkast raakida kuulsate zagrebi dynamo bad blue boysidega...kes ausaltoeldes oleksid koik oma loustade ja armidega suvalise golliwoodyfilmi sarimorvari osa saand...
    kui mul nyyd oieti meenub siis lubasin neid k6iki tallinnas v66rustada....aga 6nnex unustasin vist oma kontakt andmed anda...aga ega tapselt ei maleta ka...
    aga mis puutub v6ibolla toimuvasse vene/eesti mangu siis v6in julgelt 6elda et nende noorte vene vankutega pole kyll v6imalik suhelda ega mingit s6prust or something luua...sest esiteks nad on niiiiiiiiii fuckinlollid...liiminuusutajad ..narkarid jne...need p6hilised laamendajad ongi mingi fucking tattide armee kel vanust vaevalt 16....ja lihtsalt s6idavad sust oma massiga yle....nii nagu venelane eluaeg s6da on pidanud massidega.............
    jimmy.james

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Eesti fännide sõbrad välismaal\'

      Njah jansal täitsa õigus Nata ja Ivana tulid tõesti peale mängu meie bussi juurde meid nn. ära nutma(muideks Ivana lubas järgmisel aastal külla sõita kui Horvaatia mäg on) ja oma vähendatud rindasid näitas see tsikk tõest kes meiega reisi kaasa tegi.(muideks au neid rindasid oli näha ainult Katal,Pätsul,Tommy The Tonnal ja mul.Sina magasid ammu ja sa jäi sellest ilma)

      Samuti meenub mulle ühe horvaatia kuti ütlus,et eesti fännidel Osijekis probleeme ei teki kuna tema isa on maffiooso

      Krt,see reis mu arust üle kõige mis meil üldse olnud....

      Jansa muideks äkki võtad minuga ühendust nende piltide asjus.Vaja ju Ivanale saata kah neid
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar

      Working...
      X