320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Belgia mängu piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

    Originally posted by jyrioo

    Hangeldajate vastu aitaks ehk see, kui ühel isikul oleks võimalik osta ainult teatud arv pileteid. Näiteks iga vend saaks osta ainult 5 pääset. Klubid ja organisatsioonid (ntx Jalgpallihaigla) saaksid aga endiselt suuremate koguste näol pileteid omandada.
    ei usu, et see aitaks- alati saab mitu korda sabas seista või sõber kaasa võtta, kes ka 5 piletit ostab.

    *vandersell on ka ühe korra piletitega hangeldanud ja kasumisse jäänud :P
    Supplies!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

      Belgia-mänguks on 250 suht normaalne hind. Tegemist on ikkagi valikmänguga ja vastane on ikka päris heast klassist ka, lisaks on tulemas palju ka välisfänne. Kuid selliste sõprusmängude (nagu Moldova või NZL-iga) puhul võiks hind olla tõesti 50 eeki kandis. Selline hind meelitaks kohale rohkem
      nooremat seltskonda, peamiselt muidugi kooli-, kuid ka üliõpilasi, kelle jaoks 50 eegune hinnavahe on ikka päris oluline näitaja. EJL-i peamiseks eesmärgiks peaks olema vutihuvi igakülgne laiendamine(loe: koondisemängude külastatavuse suurendamine), mitte iga krooni tagaajamine.
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

        Originally posted by jyrioo


        Originally posted by INCE


        Muidugi on alati oht, kui hind on liiga madal , siis tekivad hangeldajad , aga neid on niikuinii.
        __________________________________________________ ______________________

        ..sellest loogikast ei saa ma aru, hetke seisu ja mänge arvestades oleks eeldada et kui hind on madal siis oleks lihtsalt statka praktiliselt täis...sest NZL ja BEL ei tooks 50.- EEKise piletigi puhul kesksügisel 9000 inimest statkale kahjuks. Oleks siis ITL, ENG, või NED vms. jalka suurriik ja sinnajuure kuuluv fenomen. See tõttu pole piletite otsasaamist karta ja spekuleerimist samuti. Või arvad et keegi rikkurist spekulant ostaks mingi 1000 piletit 50 EEKiga ära eeldades et tekib defitsiit (N : Belgia mängu puhul võiks ju nii arvata kui..) ja hakkab siis 60.- müüma..vaevalt et keegi veel meil sellist äriideed ja riski võtta julgeb...selline võimalus oli vaid eelmisel suvel kus avamäng uuel staadionil ja hea vastasega lõi selleks hea pinnase....
        __________________________________________________ _____________________-
        Hangeldajate vastu aitaks ehk see, kui ühel isikul oleks võimalik osta ainult teatud arv pileteid. Näiteks iga vend saaks osta ainult 5 pääset. Klubid ja organisatsioonid (ntx Jalgpallihaigla) saaksid aga endiselt suuremate koguste näol pileteid omandada.
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

          Osijekis maksis Horvaatia-Eesti pilet ca 7 EUR (u 100 EEK)
          oleneb suuresti ka riigi üldisest hinnatasemest. Eestis oleks vist Belgia-mängu eest 100.- liiga vähe küsida

          Hangeldajate vastu aitaks ehk see, kui ühel isikul oleks võimalik osta ainult teatud arv pileteid.
          ei ole võimalik takistada kedagi teist korda sappa seista jne. See oli vene ajal nii, kui asjad maksid alla nende õiget hinda& suvaline vend oleks muidu poe üksi defitsiidist tühjaks ostnud
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

            kas kohapealt ei saa osta vää???

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

              Kes Jalgpallihaigla sektorisse otsatribüünil pileteid soovivad, vaadaku ruttu foorumi sektsiooni MTÜ Jalgpallihaigla ning tegutsegu sama nobedasti![b]
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                Elementaarne majanduslik mõtlemine. Kui 250 müüakse staadion välja - mis kuradi pärast peaks siis 100 krooniga müüma hakkama?

                Ma saan aru küll, et kõigil oleks tore kui pilet odavam .. majanduslik kasu sees, kuid EJL tahab ka majanduslikku kasu saada.


                Teine asi muidugi kui pileti hind on nii kõrge, et mängule saabuvad ainult tulihingelised fännid ... ehk siis a\'la sõprusmäng Eesti - Kasahstan novembri lõpus. Pilet 100 eeki, vastaseks tõeline publikumanget, väljas miinuskraadid.

                Ja lõpetuseks tassivad politseinikud 50 kohalviibinust osad veel vangi ka.

                Noh ma pakun, et 25 krooniga oleks see üritus palju rohkem rahaliselt plussi jõudnud.
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                  Sõber jots!

                  Kas ise olen juba laksu all ja ei pane asjadele pihta või saan õieti aru, et olid oma sõnumi esimeses pooles sapine:P Kui olid, siis nõustun sinuga.Isiklikult teen järgmise pöördumise:
                  Protestiks pileti liiga kõrge hinna peale ei lähe statale, vaid vaatan mängu telekast( fänni atribuutikat seljas ja kaelas kandes - loomulikut )
                  Kahjuks kardan, et ühe fänni puuduolek pool-tühjalt staadionilt ei paista välja....


                  Ps - kes arvab, et fänn peab kõik selle kõntsa, mis \" paksud kassid \" klaasikese taga kokku lepivad, alla neelama, siis Teile soovin - head isu !

                  Üks kibestunud madalapalgaline

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                    Originally posted by santehnik


                    Sõber jots!

                    Kas ise olen juba laksu all ja ei pane asjadele pihta või saan õieti aru, et olid oma sõnumi esimeses pooles sapine:P Kui olid, siis nõustun sinuga.Isiklikult teen järgmise pöördumise:
                    Protestiks pileti liiga kõrge hinna peale ei lähe statale, vaid vaatan mängu telekast( fänni atribuutikat seljas ja kaelas kandes - loomulikut )
                    Kahjuks kardan, et ühe fänni puuduolek pool-tühjalt staadionilt ei paista välja....


                    Ps - kes arvab, et fänn peab kõik selle kõntsa, mis \" paksud kassid \" klaasikese taga kokku lepivad, alla neelama, siis Teile soovin - head isu !

                    Üks kibestunud madalapalgaline
                    Ma arvan, et kogu Eesti fännide armee läheb kurvalt koju tagasi, kui näeb et Sina pole staadionile tulnud. Minul näiteks ei ole kahju seda raha kulutada Eesti jalgpalli arenguks. Ja ma ei usu, et mul on rohkem raha kulutada kui sul. Teine lugu on muidugi siis, kui sul juhtub olema kolm last, siis ma saan sust aru.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                      Jah 250.- ei ole tänapäeval tõesti teab ,mis suur raha ,kuid noortele ja üliõpilastele siiski üsna märkimisvääerne summa. Suurtele peredele on nüüd õnneks ka perepiletid müügil ning see on hea märk.
                      Aga fännata võib loomulikult ka mõnes pubis teleka ees sall ja särk seljas.
                      Siiski tõsise fännina korjaksin raha ,et mängu pilet osta ja staadionil on ikka teine tera.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN



                        Siiski tõsise fännina korjaksin raha ,et mängu pilet osta ja staadionil on ikka teine tera.
                        Täiesti õige. Toimin ka ise nii.
                        Vaikus

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN
                          Jah 250.- ei ole tänapäeval tõesti teab ,mis suur raha ,kuid noortele ja üliõpilastele siiski üsna märkimisvääerne summa. Suurtele peredele on nüüd õnneks ka perepiletid müügil ning see on hea märk.
                          Aga fännata võib loomulikult ka mõnes pubis teleka ees sall ja särk seljas.
                          Siiski tõsise fännina korjaksin raha ,et mängu pilet osta ja staadionil on ikka teine tera.
                          Üldiselt on minu puhul nt. 250 krooni vaid üks osa kulutusest, mis mängu vaatamise peale läheb. Elaks Tallinnas, siis poleks muidugi muret, kuid nüüd peab juurde arvestama nt. ka bussipiletid (üliõpilasele siis edasi-tagasi 100 krooni) ning arvatavasti ka päevase söögi-joogi, kui just kodust võileiba kaasa ei võta. Üldiselt tähendab ühe mängu jälgimine umbes 500 kroonist väljaminekut. Kuid paar korda aastas pole see samas NIIVÕRD hull, kuid sitaks palju ikkagi. Samas kolmele mängule minemata jätmisega saaks ma enda satsüsteemile kasvõi ühe pea juurde osta, et siis Venemaa NTV-d ja muud pahna ka näha. Ehk - mis kelle prioriteedid on.

                          Mis puutub perepiletisse, siis ausalt öeldes ma pole küll 100% kindel, kuid üks suur nali tundub see ikkagi olevat. Nimelt - kas mina peaks vanemama oma nelja aastasele lapsele ka pileti ostma? Edasi - kui minu ema tuleks mängule, kas siis mina saaksin lapsepileti? Ning sama süsteem siis vanaema ja ema puhul - ema nagu ikka on vanaema laps ning siis lisaks mina, kes on lapselaps, siis peaks ka ehk soodustust saama?

                          Kuid kui küsimustega nõmetsemine jätta, siis perepilet võiks ikkagi perepilet olla ehk teisisõnu (Uus-Meremaa näide):
                          - 1 vanem ja 2 last (7-16 a.) - vanem 75.- ja laps(ed) 50.-;
                          - 2 vanemat ja 1 laps - üks vanem 75.-, teine vanem 100.-, laps 50.-;
                          - 2 vanemat ja 2 või enam last - vanemad 75.- ning lapsed 50.-.

                          Kui on kaks vanemat ja 1 laps miks kuradi pärast peab teine vanem täishinna maksma? Või on tegemist mingi jube huvitava iibepoliitigaga, et kiirelt teine laps endale muretsetaks? Samuti võiks olla määratletud, et nt. kuni 8-aastane saab mängule tasuta (koos vanematega kaasas olev siis). Seda, kas see on võimalik, ma ei teagi tegelikult. Ning vanematele võiks hind olla kokku 100 ning lapse eest siis 25 kronsa peale.

                          Selle peale, kuna sektorite hinnad erinevaks muutuvuad, ei hakka parem üldse mõtlema.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                            Originally posted by Martin


                            ...bla-bla-bla....
                            Üldiselt tähendab ühe mängu jälgimine umbes 500 kroonist väljaminekut.
                            Nüüd siis on Jalgpalliliit veel selles ka süüdi, et Sa tahad süüa ja ölut juua? Naljatilk Smutt

                            Nimelt - kas mina peaks vanemama oma nelja aastasele lapsele ka pileti ostma? Edasi - kui minu ema tuleks mängule, kas siis mina saaksin lapsepileti? Ning sama süsteem siis vanaema ja ema puhul - ema nagu ikka on vanaema laps ning siis lisaks mina, kes on lapselaps, siis peaks ka ehk soodustust saama?
                            Martin, mis küsimused need siis nüüd on? Onju öeldud, mis vanuses on laps. Mis juttu Sa ajad endast ja oma vanaemast. Sa ise tood need vanuseda ka välja ju. 7-16 aastane on laps. Alates 18 on inimene täiskasvanud. Ma küll ei tea täpselt aga ma oletan, et alla 7 aastased saavad tasuta seda tingimusel, et laps istub süles. Ning selles ei ole midagi imelikku (ka kinno minnes peab lapsele pileti ostma... isegi 4 aastasele). Tösi on see, et vöiks olla ka lapsepilet... et siis noortele (7-16 aastastele), kes ei tule mängu vaatama koos vanematega.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                              Originally posted by yheksa
                              Nüüd siis on Jalgpalliliit veel selles ka süüdi, et Sa tahad süüa ja ölut juua? Naljatilk Smutt
                              (kirjutan muide kolmandat korda, sest foorum suudab kogu aeg mingi errori leida ning pean otsast alustama, edaspisi - copy/paste)

                              1) Issanda rist kesk pohlamoosi. Kui suutsid minu jutust välja lugeda, et süüdistan EJL-i enda lisakulutustes, siis tõesti - palju õnne! Samuti kadestan su kujutlusvõimet. Kui tähelepanelik lugeja aga näiteks tsiteerimist jälgiks, siis oli minu postitus vastuseks RootsiK väitele, et 250 krooni pole just teab kui suur raha. Ehk siis enda näitel tõin välja, et pean mängul käimiseks kulutama umbes kaks korda nii palju ning 500 krooni on üldiselt õppiva üliõpilase jaoks siiski suht koht suur summa. Isegi väga suur. Oligi kõik.

                              2) Piletite juures oleva küsimuste järellõigus oli kriiiline sõna \"nõmetsemine\". Kuid see selleks ning kui vanaema jutust välja jätta, siis minu arvates see perepileti süsteem suht-koht lonkab mõlemat jalga veel ning tuleks kenasti ja ilusti veel üle vaadata.

                              Lapsepileti osas olen 100% samuti nõus.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                                Originally posted by Martin


                                1) Issanda rist kesk pohlamoosi. Kui suutsid minu jutust välja lugeda, et süüdistan EJL-i enda lisakulutustes, siis tõesti - palju õnne!
                                Martin - see oli nali Aga esmapilgul tundus Su jutt niuke pooletoobine....
                                Ära nüüd solvu siis selle väikse asja pärast. Ning. Sinuga vaidlemine ei vääri viitsimist. Ma tükk aega mötlesin, kas ma vastan Sulle.... nüüd kahetsen ise ka juba

                                Nonüüd läks küll teemast välja.... samas Andkem EJL Atra Seada!

                                Muide kinos on alati köik piletid ühekallid (mittearvestada hommikust ja öhtust seansi erinevust). Kuigi köikide kohtade pealt ei näe samahästi, rääkimata sellest, et lapsed ja täiskasvanud kivad ühtemoodi kallite piletitega. Ei hakkagi mainima rockkontseridte pileteid.... Milleks viriseda?

                                Kui juba offtopikuks läks :-)
                                Minu arvamus rohkest publikut. Jah, on tore kui on palju rahvast ja staadion on täis aga sealjuures on üks paras aga kah. Seesama pidevalt näiteks toodav TähtedeMäng - minuarvates oli sellel publik kergelt öeldes asjatundmatu. Kui ikka karjutakse kilgatakse hetkel kui Erki \"pehmeteivas\" Nool mööda jookseb, mitte hetkel kui ntks on ohtlik olukord vastase värava all, siis ei saa publikust just palju arvata. Ma ei hakkagi ütlema, et vahepeal kostusid karjed \"KalevKalevKalev\" :-)

                                Mina vaataksin pigem 4000 asjatundliku vaatajaga kui 9000 konkreetsete kloorihanteriga

                                VötkeVöiJätke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X