320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Belgia mängu piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

    Originally posted by yheksa
    Muide kinos on alati köik piletid ühekallid (mittearvestada hommikust ja öhtust seansi erinevust). Kuigi köikide kohtade pealt ei näe samahästi, rääkimata sellest, et lapsed ja täiskasvanud kivad ühtemoodi kallite piletitega. Ei hakkagi mainima rockkontseridte pileteid.... Milleks viriseda?
    Virisen. Inimesle on see õigus juba niisamagi antud. Teateris on piletid erineva hinnaga näiteks. Ning nii sitta vaadatavust nagu see tribüün, kus JPH hetkel asub (teise värava all toimuva osas) ei ole kinos olemas. Kuigi üldiselt võrdlematud asjad. Kuid - kuna kõik tahavad ikka jube Euro olla (nagu ka see värava taga kükitamine), siis võisk EJL ka Eurot teha ning hinnad vastavalt kohale nagu mujal Euroopas kah paika panna.

    Mina vaataksin pigem 4000 asjatundliku vaatajaga kui 9000 konkreetsete kloorihanteriga

    Kindlasti sa ka suhtleksid nende kõigiga, et teada saada, kui asjatundlikud nad ikka on :P. Üldiselt, usun, et väljakul oleval jalgpalluiril on suht pohlad, kas publikuks on süvatpetaja ning ekspert või siis inimene, kes mõnikord niisama jalgpalli vastu huvi tunneb - rõõm, et ta seal on, peaks ikka ühesugune olema. Ja kuidas sa ikka harimatuid õpetad, kui neid kooli ei vii (või staadionile asjaga tutvuma)...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

      Kuid - kuna kõik tahavad ikka jube Euro olla (nagu ka see värava taga kükitamine), siis võisk EJL ka Eurot teha ning hinnad vastavalt kohale nagu mujal Euroopas kah paika panna.

      Ohoo. Kas tuleb välja, et kõik fännitribüünil olijad ei kaifigi seal värava taga olemist, et ei olegi kõige parem vaade ja nii? Et ollakse lihtsalt sellepärast, et Euroopas on nii kombeks?

      Krt, see teine lõik pidi nagu Smuti jutu tsiteering olema

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

        Originally posted by SundanceKid
        Kuid - kuna kõik tahavad ikka jube Euro olla (nagu ka see värava taga kükitamine), siis võisk EJL ka Eurot teha ning hinnad vastavalt kohale nagu mujal Euroopas kah paika panna.

        Ohoo. Kas tuleb välja, et kõik fännitribüünil olijad ei kaifigi seal värava taga olemist, et ei olegi kõige parem vaade ja nii? Et ollakse lihtsalt sellepärast, et Euroopas on nii kombeks?
        Olen ka arvamusel, et piletihinnad peaksid mitmes hinnaklassis olema. Kohal ja kohal staadionil on ju vahe. Värava taga kükitamine on muidugi mujalt pärit traditsioon. Isiklikult ei pea seda vajalikuks, vaid eelistan istuda kusagil mujal. Aga ma ei ole muidugi ka haigla liige ega sealse seltskonnaga tuttav.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

          Originally posted by mcnamara

          Värava taga kükitamine on muidugi mujalt pärit traditsioon. Isiklikult ei pea seda vajalikuks, vaid eelistan istuda kusagil mujal. Aga ma ei ole muidugi ka haigla liige ega sealse seltskonnaga tuttav.
          Olen JH liige. Kuid ega ma seepärast värava taga \"kükita\" et JH ütleb, et oleme siin. Olen kindel, et suurem osa otsatribüünil olijatest ei ole JH liikmed. Lihtsal sealt võib leida suuremal hulgal jalkasõpru kes on enamjaolt asjatundlikud fännid, laulavad laule ja hüüdlauseid, on riietatud sinisesse. Tavaliselt on need vanad tuttavad näod. Ma ei taha nüüd öelda, et need, kes ääretribüünidel istuvad on eelneva kirjelduse vastand aga osaliselt siiski. Vbla 5 aasta pärast on kogu staadion asjatundlikke laulvaid ja sinises riietuses pealtvaatajaid täis kuid praegusel hetkel võib neid enamasti otsatribüünil \"kükitamas\" näha. Ja mina istun ka seal edasi- kui asjatundlik ma olen, seda ei oska öelda, kuid muu kirjeldus käib minu kohta küll
          Supplies!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

            Oot-oot, poisid ja tüdrukud, mis sel otsatribüünil nüüd viga on? Nähtavus halb??? Ma pole seal ühtegi udupilve näinud, ning kuigi olen lühinägelik, näen isegi mina oma okulaaridega teist väravat

            Otsatribüün ongi minu arvates peaaegu ainuke sektor staadionil, kus tõsimeelsed (pean silmas kisakoori ja laaberdajaid ja kõiki teisi sinikarvalisi ja sinisulelisi) fännid suudavad mängu sekkuda. Vastavalt poolajale on võimalik segada vastasvõistkonna väravavahti ning toetada ning ergutada Eesti koondise puurilukku. Ning mul ei lähe elu lõpuni meelest need 10-15 sekundit, mille jooksul Andres Oper Sahharovi söödu abil Venemaa mängus palli sellesse väravasse meie ees läkitas. Mõnes mõttes tundub, et sellesse lõunapoolsesse väravasse ongi meestel suurem motivatsioon skoori teha, sest omi fänne pole mõtet palliga lömastada. Ainuke miinus teoorias on 2 väravat Hollandi vastu, mis löödi põhjapoolsesse väravasse.

            Piletihindade suhtes olen veel positiivselt meelestatud. 250 EEKu on suur summa, selles ma vaidlema ei hakka, kuid kahjuks on ka muude suurürituste piletid samas hinnaklassis. Ning 100 krooksu Uus-Meremaa mängu eest on suht-koht OK, CC Pasas ( ) on hind ühe filmi eest sama. Minu arust oli Poborsky see mees, kes kunagi foorumis soovitas hakata iga päev mängupiletiks raha kõrvale panema. Kui oleks hakanud juulikuust alates raha koguma, siis teeb see tänaseks päevaks 3 kuud ehk ligikaudu 90 päeva. Lihtne matemaatiline tehe põhikooli matemaatika töövihikust: 250/90= 2,78 . Võib-olla olen sinisilmne, kuid sellise summa saab mõnel heal päeval ka maast üles korjata.

            Mis aga nukraks teeb, on EJL vähene promo oktoobrikuu mängude suhtes. Reklaamipinnad küll maksavad, kuid ideid on mitmeid. Kui ALecoq on nii kõva sponsor meie jalgpalliliidul, siis võiks ju koos selle Footballbeeruga midagi ette võtta. Näiteks poodides õllevaliku juures poster mängude graafikuga, maksimaalne oleks muidugi mänguajad tagaetiketil + piletikampaaniad. Ühesõnaga, ainult piletihind pole see, mis rahvast staadionile toob või ei too, vaid ka korralik promo ning huvi tekitavad reklaamikampaaniad.

            Seniks ikka

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

              Originally posted by Juks
              Ning mul ei lähe elu lõpuni meelest need 10-15 sekundit, mille jooksul Andres Oper Sahharovi söödu abil Venemaa mängus palli sellesse väravasse meie ees läkitas. Mõnes mõttes tundub, et sellesse lõunapoolsesse väravasse ongi meestel suurem motivatsioon skoori teha, sest omi fänne pole mõtet palliga lömastada. Ainuke miinus teoorias on 2 väravat Hollandi vastu, mis löödi põhjapoolsesse väravasse.
              Operi viimane värav Venemaale ning Intsu ja Opi väravad Hollandile löödi samasse väravasse. Vabandust, kui millesti muidugi valesti aru sain, kuid ikkagi.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                Originally posted by Juks

                Mis aga nukraks teeb, on EJL vähene promo oktoobrikuu mängude suhtes. Reklaamipinnad küll maksavad, kuid ideid on mitmeid. Kui ALecoq on nii kõva sponsor meie jalgpalliliidul, siis võiks ju koos selle Footballbeeruga midagi ette võtta.
                tjah, juks... targad s6nad, nagu alati

                aga v2ikse lohutusena ehk k6lab, et seda futbolbeeru pead sa enne belgiam2ngu f2nnibussis saama! v2hemalt oli a le coq seekord kiire meid sellenimelise tootega varustama...
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                  Mis väravad üldse sinna \"teise\" väravasse löödud on? Küprosele löödi üks? Kas meie seas leidub statistik, kes võtaks kokku Lilleküla staadioni koondise mängude statistika?
                  poborsky@jalgpallihaigla.ee

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                    Esimene värav Venemaale löödi \"teise\" ehk siis Pöhjavärasse!

                    ..ehee ma olin essa

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                      \"sinna väravasse\" on löödud koondise poolt vaid 1 pall - opi venemaale.
                      memer of Gaskoff fan club

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                        Sinna teisse väravasse on minu arust löödud täpselt üks kott: esimene pall Venemaa vastu.

                        Lisatud hiljem: Päris hea vastusekiirus ühele küsimusele - mida see näitab? Foorum on popp ja tore
                        Lisa 2: või oli siis küssa jube lihtne :P
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Eesti

                          Kurat, enda posti võiks saada kustutada ikka..

                          Alo

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                            Täna käisin Piletipunktis küsimas, 4100 müümata piletit olevat veel. Õnneks on peaaegu kaks nädalat veel aega.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                              Originally posted by jjriado


                              Täna käisin Piletipunktis küsimas, 4100 müümata piletit olevat veel. Õnneks on peaaegu kaks nädalat veel aega.
                              Oeh..uudis mida kahjuks oodata oli Siin foorumis on seda pileti hinda juba 100 korda kirutud ja arutatud..usun, et staadion oleks 90% täis kui pilet oleks 150 krooni.
                              aga nagu eelpool mainitud, kaks nädalat veel aega! Loodame parimat

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Eesti - Belgia mängu piletid\'

                                Originally posted by jjriado


                                Täna käisin Piletipunktis küsimas, 4100 müümata piletit olevat veel. Õnneks on peaaegu kaks nädalat veel aega.
                                Odoot, kes sulle seda infi jagas?? Mulle ütles piletimüüja, et sellist infot edastavad nad ainult korraldajale
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X