320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis FIFA edetabelis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eesti koondis langes veel 11 kohta!
    1 Italy Italy 1653
    2 France France 1585
    3 Brazil Brazil 1484
    4 Germany Germany 1467
    5 Argentina Argentina 1373
    6 Portugal Portugal 1323
    7 Spain Spain 1273
    8 England England 1240
    9 Netherlands Netherlands 1220
    10 Czech Republic Czech Republic 1096
    ....
    79.Lithuania
    ...
    107.Latvia
    ...
    121.Estonia!!!!

    Kommentaar


      Eesti võibolla 121.kohal,aga kui siukesed riigid nagu Morocco on 35.kohal,Republic of Guinea 50.kohal,Burkina Faso 59.kohal ja siis Botswana,Burundi ja Surinam:S:S:S:S.Müstika
      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

      Kommentaar


        maroko käest imeb eesti olenemata asendist.

        millest see hala? 2 aastat tagasi oli leedu seal, kus meie praegu ja meie seal, kus leedu praegu

        Kommentaar


          Kuulge aga tahaks tegelt teada,kuidas see tabel koostatakse?Ma arvan,et Eesti võidaks mingit Burundit
          George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

          Kommentaar


            rahvaarv/10*sepp blatteri muutuv koefitsent*pii

            sepp blatteri muutuv koefitsent=alaliidult laekuv altkäemaks*staarmängijate arv

            Kommentaar


              Okei.Tänks
              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

              Kommentaar


                Ja burundi neegrid arvavad, et nemad võidavad Eestit igast asendist ;(

                Kellele aasta ilusaima värava tiitel anda??

                Kommentaar


                  Joe Cole'ile.Kuna keegi ei löö meil väravat,siis peaks autasustama mängijat,kes lõin Eesti vastu ilusaima värava
                  George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    millest see hala? 2 aastat tagasi oli leedu seal, kus meie praegu ja meie seal, kus leedu praegu
                    Tõesti, hea mõttevälgatus. Nii hea, et see minu oma võiks olla.
                    Aga ei ole.

                    Kommentaar


                      Juulitabelis veel 3 kohta allapoole nüüd 124. eritrea ja suriname vahel. Euroopas tagantpoolt 7., tagapool liechtenstein ja luxemburg keda eelmises valiktsüklis kahel korral alistatud sai ja Andorra keda üleeelmises valiktsüklis kahel korral 2:0 alistati. Viimases võidukas valikmängus 12.10 2005 Eesti- Luxemburg 2:0 ja sõprusmängus 15.11 2006 Eesti- Valgevene on mõlemad meie väravad löönud Andres Oper.
                      maailmas 208 meeskonda ja euroopas 53

                      1. brasiilia
                      7.5 Horvaatia +4
                      12.9 Inglismaa -4
                      23.17 Venemaa +1
                      41.27 Soome +1
                      54. Usbekistan +4
                      60.29 Makedoonia +1
                      78.35 Leedu +1
                      111.44 Läti -4
                      124.47 Eesti -3
                      157.49 Andorra 0
                      name of the game- FOOTBALL

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                        Juulitabelis veel 3 kohta allapoole nüüd 124. eritrea ja suriname vahel. Euroopas tagantpoolt 7., tagapool liechtenstein ja luxemburg keda eelmises valiktsüklis kahel korral alistatud sai ja Andorra keda üleeelmises valiktsüklis kahel korral 2:0 alistati. Viimases võidukas valikmängus 12.10 2005 Eesti- Luxemburg 2:0 ja sõprusmängus 15.11 2006 Eesti- Valgevene on mõlemad meie väravad löönud Andres Oper.
                        maailmas 208 meeskonda ja euroopas 53

                        1. brasiilia
                        7.5 Horvaatia +4
                        12.9 Inglismaa -4
                        23.17 Venemaa +1
                        41.27 Soome +1
                        54. Usbekistan +4
                        60.29 Makedoonia +1
                        78.35 Leedu +1
                        111.44 Läti -4
                        124.47 Eesti -3
                        157.49 Andorra 0


                        Ma olen ka seda tabelit jälginud ja mulle tundub imelik,et Leedu on Lätis nii palju ees pool.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
                          Ma olen ka seda tabelit jälginud ja mulle tundub imelik,et Leedu on Lätis nii palju ees pool.
                          Läti on viimasel ajal niipalju järjest lutti saanud, et Starkov kutsuti tagasi.

                          Kommentaar


                            Hähh vähe kotib see tabel. Oleks mingid rahalised toetused seotud selle tabeli kohaga siis veel...
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              hiilgav tõus tabelis.aga leedukad ikka väga kõrgel
                              Rahvusvahelise Jalgpalliliidu täna avaldatud uues maailma jalgpallikoondiste edetabelis on Eesti kerkinud kaks kohta. Eesti kohaks on uues tabelis 128.

                              Eesti lähinaabritest tõusis Soome kaheksa kohta ja asub 36. real.

                              Leedu tõus oli veelgi muljetavaldavam. 61. kohal asuvad leedukad tõusid 29 kohta.

                              Läti langes kaks kohta ja nende koht edetabelis on 88.

                              Esikolmik on jätkuvalt Argentina, Brasiilia ja Itaalia
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kas sõprusmängud lähevad ka sinna alla?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X