320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis FIFA edetabelis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

    Originally posted by Roberto Carlos
    24.Gaana(!)
    25.Tuneesia(!)
    32.Cote d\'Ivore(!)
    Mida põrgut need hüüumärgid peaksid tähendama? Ghana on läbi aastakümnete olnud Aafrika tugevamaid koondisi (ARK võitja 1963, 1965, 1978, 1982), sama tuleb märkida korduvalt MM-finaalturniiridel käinud Tuneesia kohta, ning Cote d\'Ivoire oli ka mitte väga palju aega tagasi Aafrika Rahvuste Karika võitja (1992).
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

      Originally posted by mcnamara


      Originally posted by Roberto Carlos
      24.Gaana(!)
      25.Tuneesia(!)
      32.Cote d\'Ivore(!)
      Mida põrgut need hüüumärgid peaksid tähendama? Ghana on läbi aastakümnete olnud Aafrika tugevamaid koondisi (ARK võitja 1963, 1965, 1978, 1982), sama tuleb märkida korduvalt MM-finaalturniiridel käinud Tuneesia kohta, ning Cote d\'Ivoire oli ka mitte väga palju aega tagasi Aafrika Rahvuste Karika võitja (1992).
      Relääx ma ei ole ajaloos tuhninud minu arvates olid need üllatused.Tundub et sulle ei meeldi siis oota ma koristan need kohe ära

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

        10 aastat tagasi on nyyd tohutu ajalugu kyll. Mis j2rgmiseks? Yllatus, et Eesti koondisel oli tollal eestlasest treener? Kunagi oli olemas s22rane monstrum kui N6ukogude Liit?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

          Originally posted by Jaan


          10 aastat tagasi on nyyd tohutu ajalugu kyll. Mis j2rgmiseks? Yllatus, et Eesti koondisel oli tollal eestlasest treener? Kunagi oli olemas s22rane monstrum kui N6ukogude Liit?
          Oli või?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

            Originally posted by kaala


            gaana? äkki mõtled guinead? või ghana kui sellist olemas on:P
            no tegelikult on ju tegu 1 & sama riigiga, ma ei näe erilist vahet,
            kusagil 80te keskel läks jah moodi kirjutada \'Kopenhaagen\' asemel \'Kobenhavn\' või mis iganes (eestlased ütlevad ikka \'Riia\' mitte \'Riga\'
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

              Originally posted by Litmanen37
              Muideks USA esiliigas pelab ka yks eestlane
              Mis liigat sa täpsemalt silmas pead? Minu teada pole USA-s esiliigat olemas, on terve ports igasugu kohalike liigasid, kuid neis osalevad meeskonnad on Euroopa mõttes profimeeskondadest üsna kaugel. Kui mõtled esiliiga all USA ülikoolide liigat, siis poleks sugugi üllatunud kui seal mõni eestlane mängib.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

                Siiski, USAs on lisaks MLS-le veel A-League ning sealt allpool Division2 ja Division3 (täpsed nimetused on ilmselt teistsugused).
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

                  Ei osanud seda mujale postitada.

                  Huvitav vaadata palju on 2 pikaajalist treenerit 4 aasta jooksul saanud koondisega kohtumisi pidada. Arno käe all on koondis pidanud 2 korda vähem mänge. Päris tugev suunamuutus on toimunud!

                  Teitur Thordarson Island 1996-1999 57 13 17 27
                  Arno Pijpers Holland 2000-2003 28 8 9 11

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

                    Väga hea tähelepanek, Glazza. Eks Teituri aegadest on kasu lõiganud ka hiigelinternatsionaalid Reim ja Kristal- mis on igati positiivne. Teituri perioodil oli Eesti oma sõprusmängude aktiivsusega vist number 1, kui ma ei eksi
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

                      Originally posted by FCOperBK


                      Väga hea tähelepanek, Glazza. Eks Teituri aegadest on kasu lõiganud ka hiigelinternatsionaalid Reim ja Kristal- mis on igati positiivne. Teituri perioodil oli Eesti oma sõprusmängude aktiivsusega vist number 1, kui ma ei eksi
                      Vaatasin natuke meie praeguseid internatsionaale, kellel veel võimalus cap\'e koguda.
                      Vanuse poolest võiksid kõik head mitmed aastad jätkata, iseasi kui kaua Kristal ja Reim veel noortega konkureerida suudavad.
                      Poomil peaks ikka väga head võimalused olema ses tabelis tõusta, kui teda just vigastused ei söö.
                      Lisaks on selgelt näha, et palju aastaid pole suurt konkurentsi olnud ründeliinis. Praktiliselt vahetusteta on seal tegutsenud Zelinski, Oper ja Viikmäe. Arvestades, et koondis on Arno käe all pidanud aastas keskmiselt 10 mängu, siis võiks Andres konkurentsis püsides liikuda 5-6 aastaga Kristali saavutuseni.

                      133 30 Kristal
                      119 32 Reim
                      95 28 Zelinski
                      94 31 Poom
                      81 30 Lemsalu
                      81 25 Oper
                      70 24 Viikmäe
                      61 28 Terehhov
                      53 25 Rooba
                      52 25 Saviauk
                      43 26 Allas
                      40 24 Stepanov
                      37 24 Piiroja

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 61!\'

                        Vaatasin eile spordiuudised ja mis ma kuulen, 2004. aasta veebruaris toimub Maltal mingi turniir kuhu on kutsutud ka Eesti koondis ja lisaks Maltale peaks seal veel 2 koondist osalema

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 73!\'

                          põhimõtteliselt peaks USA ülikooliliigas mängima ju Antti Arst
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 73!\'

                            Vaata teemat Eestlased välismaal!
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 73!\'

                              See on suht loogiline, et me langesime ja et Läti meist mööda läks, aga sellest ma ei ole siiamaani üle saanud, kuidas sai Eesti tabelis langeda siis, kui me võitsime Saudi Araabiat ja Venemaad!!! Minu arvates on need seletused ikka kuidagi naljakad

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Eesti FIFA edetabelis 73!\'

                                Originally posted by efafan


                                See on suht loogiline, et me langesime ja et Läti meist mööda läks, aga sellest ma ei ole siiamaani üle saanud, kuidas sai Eesti tabelis langeda siis, kui me võitsime Saudi Araabiat ja Venemaad!!! Minu arvates on need seletused ikka kuidagi naljakad
                                Ega kõigest peagi aru saama, ent uuri sellesama teema alt, arvan, et keegi on seda seletanud (lühidalt nii, et tabelis arvestatakse tulemusi tunduvalt pikemast ajast kui viimased paar mängu, olgu nende tulemus milline iganes).

                                Mul on hoopis suurem müsteerium lahendada - kuidas on see võimalik, et sa, efafan, kui uustulnuk oled ühe päevaga suutnud teha veerandsada postitust. Tuletan meelde, et kvantiteedist on olulisem kvaliteet, aga kui sa turbo-olekut maha ei võta, pean ma seda sinu eest tegema Niisiis ära võta endale eesmärgiks iga teema alla postitada, vali lemmikud ja kirjuta rohkem (postituse kohta!). Peace
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X