320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule\'

    Jah, seltskonnale VIIS PLUSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule\'

      Vahetevahel on kahju, et ma Tartus ei ela.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule\'

        Tore, et teile meeldis Mulle meeldis ka Aga mulle ei meeldi see, et mul pea praegu otsas lõhub ja seda mitte vähe
        Järgmise korrani!
        http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule\'

          niih! hoolimata kurvast m2ngust oli seltskond super!

          keegi asjapulk mainis mulle wellingtonis, et aiFo peaks sellest reisust kah misegit paberile, st internetti, pl2tserdama a\'la poola ja l2ti kuulsusrikkad reisid jne... sel hetkel tundus see m6te ysna m6ttetu, sest m6tet ju ei olnud, st k6ik m6eldav oli nii kuradima m6testatult v2lja tulnud, et j2i arusaamatuks SELLISE kokkuv6tte m6te... SEST kui suur huvi on ylej22nud raffal teada saada, et buss j6udis tartusse, kogunemiskohta, hiiglama vara (umbes sel ajal kui aff, andy ja madis raskeid 6lle- ja mitte nii raskeid popcornikaste tarisid), et aiFo ei olnud selleks ajaks veel seksenergiatki trykikojast 2ra toonud ja et f2nniseltskond eesotsas MARTIN SMUTOVIGA oli kohal juba enne bussi saabumist... millest tulenevalt v6ib ka raudpoltkindlalt v2ita, et tartust tallinnasse kulges s6it ilma mingisuguste viperusteta. joodi 6lut, s88di maisi ja lasti peeru. 6nneks teostati viimast tegevust valdavalt sellisteks ettev6tmisteks kohandatud bussi kambris aka peldikus. oli vist nii...

          tallinnas laulsime teel sakalast wellingtoni \"tartu marssi\", hirmutasime tallinlased t2navatelt tuppa (nujah, eks kell oli kah juba palju) ja asusime meeletul kiirusel suppi larpima, mis meile lahkesti ette anti. hea oli!

          kell 8 umbes olid asjalood nii, et l6viosa eesti koondise f2nnidest olid kogunenud wellingtoni ette, kust suunduti alecoqarena poole, keset tulem8llu ja valguss2ra... aiFo konservatiivsed n2rvid ei pidanud rongk2igu esiotsa \"senaatorlikku\" k2itumist-kulgemist h2sti vastu ning nii suunduski kodanik tahapoole, kus t6rvikud punast tossu ja pauku ja vilet endast v2lja ei ajanud... yhes6naga, olukord oli ohutum... j6udum88da sai tegeldud ka teeleheidetud tossavate jubinate j2relkoristusega ja kirutud idioote, kes salle lehvitades keset s6iduteed yhistranspordivahenditele j2rele silkasid ja eesti futi f2nne sellisel moel esitlesid... nujah, oles m6nda aega jansa ja tema t6rvikutega k6rvu k2inud, tekkis ei-tea-kust (nagu alati) minu k6rvale s6ber lua, kellega koos hakkasime miskisele kadakamarjajoogile lepitust otsima... lepitus leiti sprite n2ol, mis ka kohe hoobilt minu k2tte j2i kui lua-lua uusi sihte seades edasi tormas, rongk2igule j2rele... samas, kuiv6rd loodus ei salli tyhja kohta, siis tekkisid minu k6rvale kohe uued seltsimehed -- schmitt-poiss ja ilus-ivar... ja nii me siis l2ksime, vanad mehed, vaatasime eespoolset noorte veiderdamist ja meenutasime vanu h2id aegu... j2rjekordsest poest 6ngitsesime v2lja kuressaares tuntud-kardetud kriminaali -- urmo -- ja sellega oligi rongk2iguosa sama h2sti kui l2bi. j2rgnes kontsert, mis v2ikeste m88ndustega, oli t2itsa tore ja jalkam2ng, mis oli suhteliselt ebatore, kui v2ikesed m88ndused v2lja arvata ok. j2tan vahele seiklused, mille tartlased karmis tallinna linnadzhunglis pidid yle elama ning j2tkan sealt, kus buss hakkas s6itma ning jansu pluss veel m6ned tegelinskid pistsid karjudes bussi j2rel jooksma, sest v2itsid endid maha j22nud olevat... ei olnud nad v2lja teinud t6siasjast, et kurja n2oga sigapurjus aff oli ennast liidrirolli sisse elanud ning fikseerinud t2pselt bussiuste sulgemise ja bussi paigalts88stu aja... tjah, selline piinlik lugu siis...

          aff, kes ennast liidrirollis h2sti tundis, v6ttis vastu ka strateegilise otsuse, et alkoholipoodi minnakse alles kose-ristil... kui kurva n2oga andyd ja aiFod talt p2rimas k2isid, et mida kyll ilma selle alkogoolita rafas peale hakkab, siis vastas aff enesekindlalt, et k6igil on ju alkot... njaaa... aff unustas muidugi pisiasja, et tema oli sel hetkel pea ainus, kellel piisavalt alkot oli...

          aga s6it l2ks hirmsa hooga lahti. ei l6ppenud see hoog ka kose-ristil, millest s6ideti hirmsa hooga m88da, nii et tatt pritsis... aff oli selleks hetkeks avastanud uue v2ljundi t2nap2eva moodsas maailmas ning tegutses raadioruhvis. terve bussit2is sai teada, et aff m2ngib b2ndis mystika ja et see b2nd parasjagu k6larites m2ngib... nii kuulati 2ra ka ylej22nud lood (v2ikesenotsulugu, saksakeelne lugu, meielugu, v2gahealugu, pluss veel m6ned) lugude s6naline osa l2ks paraku pahatihti kaotsi, sest aff ei loovutanud mikrofoni ning oli otsustanud ise laulda... tjah...

          kuiv6rd k6ikv6imalikud varud hakkasid l6ppema ja kose-rist oli seljataha j22nud, muutus rafas n2rviliseks. v6ibolla oli see nii hoopis sellep2rast, et kodanik MARTIN SMUTOV hakkas allakorrusele oma meeletuid reide tegema ning kiusas rafast, aga v6ibolla ei olnud kah...

          ja siis ta tuli!!! kykita grill. tulvaveena tormas rafas rabama endale k6ikv6imalikku tr2ni, mida neil tegelikult yleyldse tarvis ei l2inud, kuid nii see alkoholiga kord juba on... leti ees v6is n2ha, kuidas olympiaadiv6itja ja tubli matemaatik gaskoff arvutas kuipalju 6lut saab osta, kui panna kokku ennustusv6istluse jackpot pluss isiklikud, uue kampsuni ostmiseks kogutud s22stud... vinnie v6i oli see ikkagi puhh (jah, tema vist!) astus j2rjekordselt sellele rehale, et ostis poolvabatahtlikult terve pudelit2ie vana tallinnat ning lasi selle hiljem teistel 2ra juua... ja nii ta l2ks...

          bussis avanes kohutav pilt -- aff s6i pitsat!!! tubli jalkaf2nn ja meie k6igi tulevane perearst oli seks tarbeks kykita grillist paar tuubi sinepit vasakule veeretanud ning tegeles parasjagu sellesga, et m22ris sinepit... eiei, mitte pitsale, vaid lauale. saanud selle ylesandega edukalt hakkama, j2i tubli aff andy sylle magama... meie aga asusime h2vitama k6ike seda, mille olime kykita grillist endale hankinud. enne seda k2idi aga yleyldise puhtuse nimel laud paberiga yle, nii et sinep kadus kui n6iav2el!

          MARTIN SMUTOV jooksis muudkui kahe korruse vahet ning nii ta l2ks... vana tallinn, 6lu ja trolli j2germeister olid suurimad hitid teel tartusse. tehti suuri plaane, muuhulgas ka v2ikesi ning r22giti k6igest sellest mis sylg suhu t6i.

          ja siis syndis f88niks tuhast! eesti ringh22lingule j22davalt kaduma l2inud sten aka stennur, kelle ilusat h22lt seni vaid valitud n2od ty staadionil v6im vs. vaim m2ngudel on kuulnud, laskis eetrisse igati p2eva (v6i 6igemini öö) kohase saate, mis r22kis k6igest olulisest ja ebaolulisest, kuid peamiselt siiski MARTIN SMUTOVIST:P... kahjuks ei m2leta suuremat osa sellest jutust mida sten r22kis, kuid minu m2letamise j2rgi tuli seal yks hitt teise j2rel... tjah. see selleks... r22gitakse, et ylemise korruse rafas olla maganud... vaesed teie... all oli igatahes marutore! kurva 6htu rahuldav l6pp.

          ait2h k6igile teile, kes te meie pidubussile tulite! kunagi teeme veel midagi koos, eksju!

          aiFo.

          p.s. muide, kui keegi suudab selle sigrimigri seest yles leida m6ne isiku nime, keda on ylalolevas jutus mainitud koos ees- ja perekonnanimega, rohkem kui yks kord, siis sellele ESIMESELE teravsilmale on ette n2htud auhind! pudel 6lut! ja ostab talle selle loomulikult J2RGMINE teravsilm, kes samale nimele j2lile j6uab! head pealehakkamist, lusti ja indu!

          p.s.loo autor ei vastuta k2esolevast loost tekkiva v6imaliku moraalse ja materjaalse kahju eest. samas v22rib m2rkimist t6siasi, et loo tegelaste nimed on v2ljam6eldised ning kogu syndmustik absurd ja t2ielik mystifikatsioon. samuti pole loo autorit tegelikult olemas ning selle jutu kirjutas dysgraafikust haige jalaga kollane pime koer. trahh!
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule\'

            Originally posted by aiFo
            p.s. muide, kui keegi suudab selle sigrimigri seest yles leida m6ne isiku nime, keda on ylalolevas jutus mainitud koos ees- ja perekonnanimega, rohkem kui yks kord, siis sellele ESIMESELE teravsilmale on ette n2htud auhind! pudel 6lut! ja ostab talle selle loomulikult J2RGMINE teravsilm, kes samale nimele j2lile j6uab! head pealehakkamist, lusti ja indu!
            Mina olen esimene teravsilm, kes leidis siit loost tõesti ühe läbiva nime, mis oli suisa alti täielikult välja kirjutatud - MARTIN SMUTOV siis. Ootan teise teravsilma teket :P
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Tartu rahvas -- bussiga Eesti-Belgia mängule\'

              Originally posted by aiFo


              niih! hoolimata kurvast m2ngust oli seltskond super!

              keegi asjapulk mainis mulle wellingtonis, et aiFo peaks sellest reisust kah misegit paberile, st internetti, pl2tserdama a\'la poola ja l2ti kuulsusrikkad reisid jne...
              Mina mainisin sulle seda Sakala juures parklas enne teie lahkumist.. Võin ju asjapulk kah olla kui vaja Aga väga hea kirjatüki vorpisid kokku ja selle eest sulle aitähh!
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar

              Working...
              X