320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Belgia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

    EM1996, liidutreener Roman Ubakivi
    koht (mitmest) M V Vi Ka VV (keskmine) P (keskmine)
    6. (6) 10 0 0 10 3-31 (.3-3.1) 0 (0)
    Väravakütid:
    Reim 3

    EM2000 liidutreener Teitur Thordarson
    5. (6.) 3 2 5 15-17 (1.5-1.7) 11 (1.1)
    Väravakütid:
    Oper 3
    Terehhov 3
    Reim 2
    Arberiter 1
    Hohlov-Simson 1
    Kirs 1
    Piiroja 1
    Smirnov 1
    Viikmäe 1
    Bosnia ov. 1

    EM2004 liidutreener Arno Pijpers:
    4. (5.) 2 0 4 4-6 (.5-.75) 8 (1.0)
    Väravakütid:
    Zelinski 2
    Allas 1
    Viikmäe 1

    Huvitavama pildi saame, kui arvestame maha mängud autsaideri vastu
    2000
    1 (tõsi küll, Leedu üle) 2 5 8-17 (1.0-2.13) 5 (.63)
    2004
    0 2 4 0-6 (0-1) 3 (.33)
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

      see mäng oli küll pask mis pask, ning teist koondisemängu järjest. üldse korralikke sööte ei antud, ning võitlesid pallide pärast ainult kaitseliin Poomi ja Reimiga, rünnakuid suutis ainult Reim üles võtta, teistel oli justkui täiesti savi, mis juhtuma hakkab.

      viikmäest on mul kõrini juba, kaua võib nii tujutult ja ilma mingisuguse võitlusvaimuta mängida?

      roobal on küll tugev löök, aga mis kasu sellest on kui ta peale löögi midagi ei suuda, platsi ei näe, joosta ei jaksa?

      reinumäe omavärav oli õnnetu juhus, ta püüdis palli puhtaks lüüa, kuid jäi hüppega hiljaks. samas mängu temalt ikkagi polnud, seega õigustama rohkem ei hakka.

      haavistu ei kontrolli absoluutselt mis tema ümber toimub... ei taju mees mitte kui midagi. täiesti udu!


      nagu näete kasutan nimedes suurt tähte ainult neil, kes hästi on mänginud. teen seda ka edaspidi!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

        Rahval pole Eesti koondise vastu vist mingit austust, kuna kritiseeriad võime me kõik kõvad mehed olla

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

          Originally posted by magicm


          Rahval pole Eesti koondise vastu vist mingit austust, kuna kritiseeriad võime me kõik kõvad mehed olla
          Austu tuleb välja teenida,ega pole nii,et tõmbad koondise vormi selga ja oledki kõigi silmis austatud mängumees.Mille kuradima pärast ma peaks Viikmäed austama kui ta platsil liikuda ei viitsi??Tundub et ega temagi ei austa fänne kes võtsid ette pika reisi ja läksid koondisele Belgiasse kaasa elama.
          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

            No mis on Viikmäe esitusel pistmist fännide austamisega? Kas nägid teda sülitamas mõnele sinisärgile näkku või? Või toorutses ta niisama väljakul?

            Ei, seda ta ei teinud! Kallid Eesti koondise \"sõbrad\", selle asja nimi on KLASSIVAHE!!! Kui ikka Belgial on väljakul Ajaxi ning Belgia tippklubide mängijad, siis on kuritegelik nõuda Flora mängijalt Viikmäelt väravatesadu. Ok, muidugi mängis Viikmäe kesiselt, kuid ära tule mulle rääkima nagu ta ei austaks koondise toetajaid.

            Ja huvitav, millise hinnangu annad Beckhamile, kes penalti Türgi taevasse saatis? Kas ka tema ei austa inglasi or what?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

              Originally posted by Jux


              No mis on Viikmäe esitusel pistmist fännide austamisega? Kas nägid teda sülitamas mõnele sinisärgile näkku või? Või toorutses ta niisama väljakul?

              Ei, seda ta ei teinud! Kallid Eesti koondise \"sõbrad\", selle asja nimi on KLASSIVAHE!!! Kui ikka Belgial on väljakul Ajaxi ning Belgia tippklubide mängijad, siis on kuritegelik nõuda Flora mängijalt Viikmäelt väravatesadu. Ok, muidugi mängis Viikmäe kesiselt, kuid ära tule mulle rääkima nagu ta ei austaks koondise toetajaid.

              Ja huvitav, millise hinnangu annad Beckhamile, kes penalti Türgi taevasse saatis? Kas ka tema ei austa inglasi or what?
              Ei ma ei näinud teda mõnele sinisärgile näkku sülitamas,aga räägin üritamisest,kas KLASSIVAHE keelab tal ka jalgu perse alt välja võtmast ja ÜRITAMAST midagi teha??ei keela,aga platsil ta oma jalgu järgi lohistas ja ilma mingi erilise tujuta ta seal mängis.kui seda mängimisex nimetada saab. 1.Beckhami pennalt ma ei näinud,seetõttu ma ei saa seda hinnata.2.Ma ei rääkinu ühest löögist.......rääkisin tervest mängust.
              Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                Huvitavaks jääb fakt, et sooviti sõnades mänguaega anda noortele. Mängitati vaid Klavanit, kui suurt müügiobjekti! Siinkohal ei mainiks Reinumäed.

                Mõned asjad teevad kurvaks

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                  Järjekordselt ei saanud aru Pjipersi mängijate valikust.

                  Millegi pärast toodi Zahovaiko alles viimasteks minutiteks väljakule, kuigi ta on praegu Flora kõige resultatiivsem peale Hamret.
                  Ja ka TVMK mängijaid ei pandud väljakule.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                    Nii jubedat mängu kui 1.poolajal pole tükkaega näinud 2.poolaeg oli veidi parem ja oli ka paar reaalset väravavõimalust aga jah see Osila, kurat sõnas kõik ära ja 1.poolaja viimastel minutitel 0:1 M.Rooba muide ei situnudki ennast seekord täis, tegi isegi paar toredat kauglööki

                    PS!Millal MM2006 valikturniiri alagruppide loosimine toimub?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                      PS!Millal MM2006 valikturniiri alagruppide loosimine toimub?
                      5. detsember
                      wtf

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                        Muide soccernet.com ja uefa.com kannavad omavärava Piraaja nimele

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                          ja muide mina arvasin umbes 10 minti p\'rast v\'ravat ka, et Piiroja loi varava
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                            Mängisime eile tavalisel ,Eesti tasemel ja ega keegi suurt alla võimete ei mänginudki. Lihtsalt Belgia on meist parem ja kõik. Poleks mingit vahet olnud ,kas Zaho asemel mänginuks Teeveer või keegi teine. Ütleme nii ,et Belglaste ilusa söödumängi kõrval tunduski meie mäng äärmiselt shitt. Me jäime alla igas elemendis ja selle taustal tuleks isegi tulemust esile tõsta. Kui omakas välja jätta siis võinuks ka ühe väravaga suhu saada.
                            Kokkuvõtteks - kahjuks ei näinud mina selles mängus mingit edasiminekut üldises plaanis, me tammume praegu paigal oma arengus.
                            Heas mõttes tooksin esile vendi Roobasid,Klavanit,Haavistut ,vähemReimi.
                            Halvemas mõttes toon välja Piiroja,Terja,Jäägeri.
                            Üldse ei too esile Viikmäed. Kui omakas välja jätta siis mängis Reinumäe normaalselt.
                            Ja kas ikkagi oli see Otti omakas ,minu meelest hoopis Piraaja kala.
                            Ja olles eile näinud ,kuidas Leedu mängis Shoti vastu siis kahtlen sügavalt kas me Leedu A-koondist praegu võidaksime.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                              Originally posted by FCOperBK


                              ja muide mina arvasin umbes 10 minti p\'rast v\'ravat ka, et Piiroja loi varava

                              UEFA ametlik kodulehekülg näitab siiamaani Piiroja omaväravat?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Eesti - Belgia\'

                                huvitav ..
                                .. mulle ka tundus, et Piiroja lõi värava
                                aga kuna Osila järjekindlalt Otti korrutas, mis mul üle jäi uskuda..

                                aga kes lõi siis ( mitte, et see erilist tähtsust omaks)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X