320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'U-21\'

    Algselt postitas uvv


    Algselt postitas Rein


    Algselt postitas uvv


    ei julge uskuda, et selle eest raha kooritakse.
    ausalt, mine Rein kohale. Kui nad küsivad, võta minu nimele tšekk
    ei usu, et nad uvv nimele seda kirjutavad.
    helistasin küsisin, juhataja assistent Birgit küsis liidust järele ja öeldi, et ei ole tasuline.
    Kahju, oleksin uvv nimele muidu tšeki võtnud :P
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'U-21\'

      Algselt postitas ROOTSI KUNN


      Hommikune SLÕhtuleht pani mind jälle üllatuma,kui tsiteeris U-21 koondise peatreenerit. Kui Lelovi käest küsiti Tarmo Kingi kohta siis vastas too ,et oli rääkinud Tarmo Rüütliga ja Levadia treener kiitis Kinki ning soovitas meest kasutada.

      Pange nüüd tähele mida Lelov selle peale arvas : RÜTTLI KIITIS TEDA AGA MA EI TEA KOONDISE MÄNGIMINE ON IKKA MIDAGI MUUD.


      Marko Lelov võiks ausalt välja öelda ,et prikaz on Kinki esialgu veel nussida ja koondisesse mitte võtta. (ISEGI KUI TA TERVE OLEKS)
      Ja teiseks võiks ausalt välja öelda ,et koondis on selleks mänguks väga kehvasti ette valmistatud.(vaid üks treeningmäng).

      Aga noh ,mis minu vigin ikka aitab,katsume Walesist kuidagi jagu saada.

      European U-21 Championship 2006
      Group 6
      1.GERMANY 10 7 3 0 24- 5 24
      2.ENGLAND 10 6 3 1 21- 7 21
      3.Poland 10 3 4 3 18-18 13
      4.Austria 10 3 2 5 9-14 11
      5.Wales 10 3 1 6 9-21 10
      6.Azerbaijan 10 0 3 7 1-17 3


      Walesil on ainult kolm võidu: üle Azerbaijani (2 korda), ning üle Austria.
      Wales on läbitav vastane. Arvan, et Eesti võidab Walesi üle.


      Sa tead, et tihti koondisse kutsuti mängijaid-pingipoisid ning mängijaid kellel ei ole mängupraktikat.

      Ei mäleta kes oli mängija (perekonnanimi ?) keda kutsuti A-koondisse ning ta enne koondisse kutse ei mänginud ühtki mängu Meiistriliigas : )


      Kommentaar


        Vastus teemale \'U-21\'

        Lelov ei tea ise kah, mida ta tahab või loodab. Täiesti arusaamatu, miks on selline treener pandud U-21 juhtima? Hetkel on väga selgelt näha, et Viljandi Tuleviku eesotsas pole ta sel hooajal veel ühtegi korralikku tulemust saavutanud. ISEGI Valgalt võeti välja.

        Kui tänase mängu võidab Eesti, siis müts maha! Kui hävitavalt tappa saadakse, siis näitab see, et Lelov pole piisavalt kompetentne juhtima U-21.

        Kingi kohta ütleks võib-olla seda, et tema koondisesse mitte kutsumine on suhteliselt naljakas. Isegi olematu praktikata oleks ta suur relv U-21\'le. Tehnika poolest oleks ta kindlasti parim mängija antud vanusegrupis. Vähemalt jätkub tal julgust midagi ise ära teha. Ja Lelovi öeldu SL\'is näitas, et ta ei tea ise kah, miks ta ei kutsunud Kinki koondisesse. Sogas midagi kokku.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'U-21\'

          Silver,

          Peatreeneri valitakse määratletud eesmärgi saavutamiseks. Kui eesmärk määratlemata, siis ükskõik kes on koondise peatreeneri ametis.

          Kui noorte koondis võidab-EJL ütleb \"käime õige teed\", kaotuse juhul ütlevad-\"tulemused pole tähtis-valmistame mängijaid A-koondiseks\"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'U-21\'

            Kuidas staadioni juurde autoga saab? mööda Tehnika tn? Kui jah, siis seal mingid sildid ikka üleval ma loodan...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'U-21\'

              Algselt postitas Tafkin


              Kuidas staadioni juurde autoga saab? mööda Tehnika tn? Kui jah, siis seal mingid sildid ikka üleval ma loodan...
              Ei saa mööda tehnika tänavat. Sealt ei saa üle raudtee. Teiselt poolt tuleb läheneda.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'U-21\'

                Hästi öeldud Sats1,

                «Anname parima ega kavatse pärast nutma jääda, läheb kuidas läheb.»

                Türa, mis suhtumine? Anname endast parima ja kui kaotame, siis pole hullu. Mis kurat läheb, kuidas läheb. Igat mängu tuleb võitma minna. Missugust moraalset tuge treener antud ütlusega proovib lisada mängijatele? Umbes, et kui poisid pähe saame, pole midagi.. ikka juhtub.

                Masendav.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Algselt postitas kyps


                  Algselt postitas Tafkin


                  Kuidas staadioni juurde autoga saab? mööda Tehnika tn? Kui jah, siis seal mingid sildid ikka üleval ma loodan...
                  Ei saa mööda tehnika tänavat. Sealt ei saa üle raudtee. Teiselt poolt tuleb läheneda.
                  1.Võimalikud variandid on Magdaleena haigla juurest.
                  2.Tondi tänavalt Marta tänavale.
                  3.Paide või Juurdeveo tänavat pidi Kauba tänava kaudu viadukti alt(ise arvan,et see kõige mugavam).

                  Või jala Tehnikast üle raudtee.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Algselt postitas Sats1
                    Ei mäleta kes oli mängija (perekonnanimi ?) keda kutsuti A-koondisse ning ta enne koondisse kutse ei mänginud ühtki mängu Meiistriliigas : )
                    Pole aimugi, aga küll tean ma mängijat, kes kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas...

                    Ohv topik jah, juba lähen...
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Algselt postitas Warren


                      Algselt postitas kyps


                      Algselt postitas Tafkin


                      Kuidas staadioni juurde autoga saab? mööda Tehnika tn? Kui jah, siis seal mingid sildid ikka üleval ma loodan...
                      Ei saa mööda tehnika tänavat. Sealt ei saa üle raudtee. Teiselt poolt tuleb läheneda.
                      1.Võimalikud variandid on Magdaleena haigla juurest.
                      2.Tondi tänavalt Marta tänavale.
                      3.Paide või Juurdeveo tänavat pidi Kauba tänava kaudu viadukti alt(ise arvan,et see kõige mugavam).

                      Või jala Tehnikast üle raudtee.
                      TÄNUD!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        Algselt postitas Sats1
                        Ei mäleta kes oli mängija (perekonnanimi ?) keda kutsuti A-koondisse ning ta enne koondisse kutse ei mänginud ühtki mängu Meiistriliigas : )
                        Pole aimugi, aga küll tean ma mängijat, kes kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas...

                        Ohv topik jah, juba lähen...
                        Kas see mitte Alari Lell ei olnud?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Algselt postitas mcnamara

                          Pole aimugi, aga küll tean ma mängijat, kes kutsuti MM-koondisse ja kes ei ole mänginud ühtegi mängu Meiistriliigas...

                          Ohv topik jah, juba lähen...
                          Ei mõelda siin Theod, pigem Push Up-i tegelast Marko Lepikut. Ma arvan.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Lepikul oli onu treener siis ju...
                            Ja Marko,lammas,keeras ise oma karjääri peesse,annet ja oskusi oli küll aga jõusaalis pumpamas käies pingutas (droogidega?) üle.Õige jalgpalluri tee oli tal siis muidugi katkenud juba aga poleks olnud vigastust krt teab kuhu jõudnud oleks
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              mängust ka midagi?
                              Pain is temporary, honour lasts forever...

                              www.fcotepaa.ee

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Väga hea mäng oli rsk meie poolt aga krt see realiseerimine ehk viimane puude annab veel soovida..purjel oli 2.poolaeg ülihea võimalus..1-1\'le vv\'ga ja ma ei saa aru milleks pidi täie rauaga panema...pall põrkas vastu latti....ja peale seda pmst 2mintuit hiljem siis tegid võõrustajad ilusa tsenderduse kus jäeti mängija üksi ja koksas peaga ära...aga muidu üllatuslikult hästi mängisid meie poisid..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X