320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtunik tundub küll suht udu. Vähemasti teise värava olukorras :/

    Kommentaar


      3-0 kaotus Gruusiale njh....

      Kommentaar


        Eesti U-21 koondis pidi tänases valikmängus Tbilisis vastu võtma 0:3 kaotuse Gruusialt.

        „Oleme raskes olukorras, kus ei ole võimalik mingisuguseid vabandusi tuua,“ sõnas noortekoondise peatreener Martin Reim pärast kohtumist.

        Eesti on alustanud valiktsüklit nelja kaotuse ja ühe viigiga. „Ühes mängus (San Marinoga – toim.), kus domineerisime, ei suutnud me väravat lüüa. Viies mängust null väravat... see on üks suuremaid probleeme,“ tõi ta välja noortekoondise kitsaskoha.

        Gruusia kallutas tänase matši enda kasuks juba avapoolajal, mil meid kostitati kolme vastuseta väravaga. „Täna oli meil mitmeid jäid võimalusi nagu ka grusiinidel. Üks meeskond lahendas need ära, meie mitte. Sealt see vahe tuleb.“

        Tbilisis toimunud matšil suutsid grusiinid kohe oma esimese võimaluse ka ära kasutada. „Kümme minutit kõik toimis. Kui nad tempot aga kiiremaks ajasid ja meie enam nii hästi ei jõudnud sellega kaasa minna, siis tekkisid augud ja söödud läksid läbi. Nende esimene korralik rünnak lõppes löögi ja väravaga,“ kirjeldas Reim.

        Reim jääb aga oma mänguplaani juurde, sest kaitses istumine noormängijaid ei arenda. „Ühe talutava kaotusmängu oleme teinud, Hispaania vastu. Kaitse pidas siis pikalt. Meil on üks võimalus istuda umbkaitses ja oodata üksikuid ründemomente, aga sellised mängud ei arendaks neid poisse edasi, et A-koondisesse pürgida. Me tahame, et sinna pääsevad mängijad suudaksid tegusid teha – kuskil peab seda õppima.“

        Reim leiab, et hetkel ei ole me piisavalt võimekad 1-1 olukordades vastastega, kes jäävad jõu, kiiruse ja võimsusega peale.

        „Oleme selles olukorras kogu meeskonnaga, mina eesotsas. Proovime selg sirgu olla ja loota, et me areneme. Loodame neid esitusi parandada – muud pääsu pole.“



        ----
        no comments.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          See näitab milline tase meie Premium Liiga on...'areng' minu ass

          Vaatame algkoosseis:
          Magnus Karofeld (FLO), Hindrek Ojamaa (LEV), Vladimir Avilov (INF), Kevin Aloe (FLO), Gerdo Juhkam (VIL), Joseph Saliste (FLO), Rasmus Peetson (LEV) (46. Rauno Sappinen (FLO), Mihkel Ainsalu (KAL), Pavel Marin (LEV), Mattias Käit (Fulham - ENG) (70. Kevin Rääbis (TAM)), Kevin Kauber (NK Tolmin - SVN)) (87. Frank Liivak (Alcobendas - SPA).

          9/11 PL mängijad algkoosseisus. Enamus neist on alati algkoosseisus oma klubides.
          Georgia pole ega Euroopa Meister ega suur jalgpalli riigi - kuigi traditsioon kindlasti pikem. Isegi arvan et November A-koondis saab neid alistada.

          See on 'areng'.

          - ma olen suhteliselt nende poistele kahju, pole tema süü kui tase on mis on ja enamus klubid nad mängivad sees või vastu, on amatöörid.
          Kahjuks, elavad ka sellisel perioodil millal on raskem välismaale minna sest konkurents maailmas on palju tihedam.
          Tasub varem minna ja academy's mängida, täpselt nagu Käit. Ma tean ma olen mingi katki plaat siin, aga nii ongi.
          Tuleb rohkem skautidega töötada (ma ei tea kui palju see tööd on tehtud hetkel), pakkuma, pakkuma ja pakkuma.
          Ja mida parem, infrastrukturideks Islandi näide järgi minna.

          Kommentaar


            no kui probleemiks on jõud, kiirus ja võimsus, siis on küsimus ikkagi läbiviidavates treeningutes, mida saab ju ka siin Eestis parandada. füüsilise treeneritel puudulik töö. või käivad need noored ka juba töö kõrvalt palli togimas?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              eesti - san marino 0:0
              eesti - hispaania 0:2
              eesti - horvaatia 0:4
              rootsi - eesti 5:0
              gruusia - eesti 3:0

              kui selline näeb välja ründav jalgpall, siis ma kardan isegi jeremyclarksonlikult küsida - missugune on siis veel see kaitsev jalgpall?
              kas selline kus igas mängus lüüakse umbes 3 omaväravat?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                eesti - san marino 0:0
                eesti - hispaania 0:2
                eesti - horvaatia 0:4
                rootsi - eesti 5:0
                gruusia - eesti 3:0

                kui selline näeb välja ründav jalgpall, siis ma kardan isegi jeremyclarksonlikult küsida - missugune on siis veel see kaitsev jalgpall?
                kas selline kus igas mängus lüüakse umbes 3 omaväravat?
                San Marino mängib Horvaatiaga novembris oma mängu järgi. Hetkel on nende väravatevahe -9 ja Eestil -14. Kogu see tabel on tohutult kurb kokkuvõttes.

                Kommentaar


                  5 minuti pärast San Marino-Eesti. kurb et sellest mängust teada tuleb näiteks livescore.com lahti võtta
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    jalgpall.ee lehel info kirjas peauudisena juba kolm päeva. Milles probleem?

                    Kusjuures, mingi ülekanne isegi peaks olemas olema, aga no ei leia ma seda sealt smtvsanmarioni.sm lehelt...

                    Kommentaar


                      Leidsin

                      Puoi vedere live il canale di San Marino RTV direttamente dal sito web: in questa pagina trovi la diretta di San Marino RTV.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        jalgpall.ee lehel info kirjas peauudisena juba kolm päeva. Milles probleem?

                        Kusjuures, mingi ülekanne isegi peaks olemas olema, aga no ei leia ma seda sealt smtvsanmarioni.sm lehelt...
                        EJL-i lehele tõsti ei satu nii tihti kui uudisportaalide lehele. on kusagil mujal üldse seda mängu kajastatud?
                        aga tänud striimi eest!
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Huh, esmapilgult tundub vähemalt sama jube kui A koondise 0:0.

                          Ainsad kes platsil midagi jagavad on nr 6 ja 4, on need Käit ja Avilov?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Ainsad kes platsil midagi jagavad on nr 6 ja 4, on need Käit ja Avilov?
                            Käit ja Slein. Avilov on pingil.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Huh, esmapilgult tundub vähemalt sama jube kui A koondise 0:0.

                              Ainsad kes platsil midagi jagavad on nr 6 ja 4, on need Käit ja Avilov?
                              Slein ja Käit.

                              Hinnanguga ei ole nõus, kramplikud nad ju on, aga midagi ahastamapanevat hetkel küll ei näe veel meie poolt. Söödutäpsus muidugi, see on, jah... Suvine Haapsalu mäng oli senise mängu käinud minutitega võrreldamatult kehvem siiski.

                              Sanmariinu on muidugi tulnud peale plaaniga avavilest saati tatti venitada. Taktika seegi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Slein ja Käit.

                                Hinnanguga ei ole nõus, kramplikud nad ju on, aga midagi ahastamapanevat hetkel küll ei näe veel meie poolt. Söödutäpsus muidugi, see on, jah... Suvine Haapsalu mäng oli senise mängu käinud minutitega võrreldamatult kehvem siiski.

                                Sanmariinu on muidugi tulnud peale plaaniga avavilest saati tatti venitada. Taktika seegi...
                                Söödutäpsus ja esimene puude. See viimane on vist eesti jalgpallurite igipõline probleem. Kas see mis Käidi vastu kastis tehti siin umbes 7 minutit tagasi oli määruste pärane või tavaline nõmme kalju stiilis halamine?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X